Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ciąża ? proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Witam. Powiem na samym początku ze proszę bez zbędnych komentarzy , bo ja po prostu się martwię, i szczerze powiem że jestem panikara. A więc kochalisny się z moim chłopakiem w dni NIE PŁODNE z prezerwatywa, którą nie pękła ani nie zsunela sie, a chłopak skończył we mnie. Dzisiaj jest niedziela a w piątek miałam dostać miesiączke, ale narazie nic. Niby mam objawy jak przed okresem, typu tkliwosc piersi , wypryski i lekki ból pod brzusza. Jak myślicie dziewczyny czy istnieje jakaś szansa na to że coś mogło pojsc nie tak ? Proszę o normalne komentarze, i z góry dziękuję. Dodano jeszcze ze z 3 tyg temu brałam przez tydzień silny antybiotyk, ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie denerwujecie i ze stresu ci sie spóźnia. Wyluzuj i okres dostaniesz. Ja przez kilka miesięcy tak wariowałam a teraz mam to gdzieś. Miesiączki zawsze miałam raczej nieregularne. Teraz miałam tak ze przyszła po 34 a na następny miesiac po 27 dniach, wiec luz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś się ruchać bez efektów?To jest prawo przyrody .Kończąć gimnazjum z tego jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×