Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciemno w oczach podczas stosunku...

Polecane posty

Gość gość

Witam, w ostatnim czasie, podczas stosunku zdarza się, że robi mi się ciemno w oczach i jestem bardzo bliski od omdlenia... na szczęście ani razu do tego nie doszło... Czym to może być spowodowane? Może ktoś miał podobne zdarzenie? Jestem facetem w sile wieku 20+ i nigdy nie miałem problemów zdrowotnych, co roku wykonuje podstawowe badania i zawsze są one pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pytać na forum dla idiotów, zgłoś się do lekarza. Powody mogą być różne, w tym niektóre niebezpieczne dla zdrowia (problemy z krążeniem, cukrzyca) - im szybciej zaczniesz się leczyć tym większą masz szansę na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukrzyca odpada, tak mi sie wydaje, problemy z krazeniem? Ok moze i pale juz od wielu lat, ale za kazdym razem lekarz mowil mi ze moje serce bije jak dzwon i mozna tylko pozazdroscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też niekiedy robi ciemno w oczach gdy widzę piękną kobietę. Prawie mdleję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleiades
Pewnie bzyka cię miś typu bear, był tu kiedyś taki, on lubi chłopców 20+, a że nie masz ochoty to cię zdzieli czymś, że ci się ciemno robi Nie takie rzeczy u nas na budowie się działy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste, krew odpływa ci z mózgu do penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lafiryn_da mialas racje, dzieki i pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się utnie głowę to krew nie odpłynie już do penisa. Ale to chyba ostateczna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poprostu kochajcie się przy zapalonym świetle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×