Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Co byście doradzili takiemu prawikowi, jak ja?

Polecane posty

Niebrzydkiemu, 29-letniemu studentowi dobrego kierunku, zauroczonemu pięknością mieszkającą daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 29 lat i ty chcesz zeby ci doradzac jestes c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast marnować czas i pieniądze na dojazdy po to tylko, żeby postać pod drzwiami, lepiej idź do burdelu i przeleć jakąś ładną dzi'wkę. Ile to już lat gadasz o królewnie i nic, możesz jeszcze przez 10 lat żyć mrzonkami o niej aż ci fujarka odmówi posłuszeństwa, w końcu stary już jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wiara na to nie pozwala, żeby pójść do burdelu. A nie żałuję, że stałem pod drzwiami domu Perłowej Królewny, bo właśnie wtedy upewniłem się, gdzie mieszka (wcześniej rozważałem jako ewentualność kilka domów upatrzonych na google earth) . . . Poza tym na PK mnie znaki Boże naprowadzają (sny itd.). . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój STALKER TEŻ TAK MIAŁ ŻE GO SNY NAPROWADZALY :O omg rzuć urok na nią i będziesz miał pewność że cię pokocha hahaha tacy jak ty tak właśnie postępują, nie pytajcie jak to robią bo nie wiem :) mój burak coś tak kombinował bo zdobył fanta, ktoś mi to powiedział, to nie jest żart :) też taki stuknięty jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara ci nie pozwala isc do burdelu ale na stalking i przesladowanie tej dziewczyny ci pozwala hipokryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzamy zebys c***a wsadzil do szuflady i mocno przytrzasnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:41 - Jesteś za cienka w uszach, żeby mieć stalkera . . . PK to kobieta z klasą (szlachetnej natury). Nie porównuj Jej do siebie. Ona na pewno doceni moje wysiłki. Z resztą natknąłem się na paru Jej znajomych. Naprawdę spoko ludzie. Jeśli ciągnie swój do swego, to dobrze wróży . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a 29 lat prawiczek szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie prześladuję. Nikomu nie zrobiłem krzywdy i nie zamierzam. Zazdrosna, zgorzkniała miernoto . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś za cienka w uszach Powtarzasz się, każdej osobie która napomknie temat o stalkerach mówisz to samo, za cienka... za brzydka, wstaw fote pośmiejemy się, nie ta liga. A ja jestem przekonana że ta. I ty jesteś tej samej klasy psychopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównuj Jej do siebie. Ona na pewno doceni moje wysiłki. >ta na pewno doceni, pewnie za jakiś czas się dowiemy ;) Jej znajomi wyglądają na spoko ludzi? Ty pewnie też na takiego wyglądasz i co z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Dumnorix i niejaki Łona jest aniołem to ten sam prawik? Pytanie kieruję do użytkowników kafe, nie do autora tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałeś w czym doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o jej znajomych, miałem na myśli, że Jej ojczyzna jest dla mnie otwarta i gościnna . . . To dodajae mi pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę już większość ma Cię za stalkera. jak to pisałam też było że jestem za brzydka :D Po prostu rasowy psychopata :O To chore i obrzydliwe, nikt normalny tak się nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miernoty może mnie mają za stalkera, szlachetni mi przyklaskują. Mimo, że tych drugich można policzyć na palcach jednej ręki . . . Wy lewacy nie wiecie, co to znaczy działać w natchnieniu i nie wiecie, czym jest miłość. Bo macie wpojony do głów zwyrodniały, zniekształcony obraz miłości . . . W mieście PK spotkałem, dwie jej znajome. Jedna sprzedawała mi bilet powrotny, druga obsługiwała mnie w barze, kiedy poszedłem coś zjeść . . . Ta od biletu nawet pozwoliła mi wybrać miejsce (co normalnie się nie zdarza) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlachetni mi przyklaskują :D you made my day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga obsługiwała mnie w barze, kiedy poszedłem coś zjeść . . . Ta od biletu nawet pozwoliła mi wybrać miejsce (co normalnie się nie zdarza) . . . >Rozumiem, że to tak a propos tego, że jej znajomi wydają się być spoko :) Obsługiwała cię, no no no. Dobrze że czarnej polewki nie podała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem jak wygląda nasz księciunio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę odprawić rytuał spętania, aby ona była twoja, ale to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luzer, udało Ci się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
btw, Ty z nią nawet nie rozmawiałeś, znasz tylko jej profil na facebooku i profile jej znajomych. nie masz pojęcia czy te osoby co poznałeś są jej realnymi znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11:12 W takim razie wycofuję to co powiedziałam wczoraj . Chodzi o ostatnie zdanie. Bo mój mnie chociaż znał :) znał słabo, ale jednak zamieniliśmy więcej niż kilka zdań. Ale z tym fb masz rację, mój troll gorąco namawiał mnie na założenie profilu na nk, fb. Wiadomo dlaczego. To byłby jego panel kontrolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, z tego co pisał poinformował ja że książę przybywa. Bo bóg mu pomaga i mówi że będą razem. Także zdjęcia tej dziewczyny (i innych ) wklejal na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją poinformował? telepatycznie, przez pana boga? Wklejał tutaj zdjęcie? To tak można? Jestem w szoku:O Gość, a ładna jest chociaż? :) uchyl rąbka tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominam sobie, aby Dumnorix wklejał tutaj jakieś zdjęcia. Wyobraź sobie, że raz gadałem. Ale piszę o znajomych z innego powodu. Ma niespełna 300 znajomych, w Jej mieście miesza niespełna 400000 osób, a ja tam przybywam i na biegu spotykam, 2/3 Jej znajomych. Przypadek? Wierzcie sobie w co chcecie . . . Poza tym, nie założyłem tematu, abyście obśmiali moje wycieczki, bo co do nich jestem zdeterminowany, jak "whisky w słoiku". Założyłem ten temat, z pytaniem "Co byście doradzili takiemu prawikowi, jak ja?" . . . A w tym, co piszecie, nic konstrutywnego nie widzę . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyobraź sobie, że raz gadałem." "Kiedy widzą, że ktoś kocha i jest kochany(. . )." Ok, teraz wszystko jasne, zwracam honor. Skoro raz gadałeś, to wydaje się wręcz oczywistym, że jesteś przez nią kochany. "Przypadek? Wierzcie sobie w co chcecie . . ." Robiłeś jej rytuał spętania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×