Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dumnorix

Co byście doradzili takiemu prawikowi, jak ja?

Polecane posty

Gość gość
Najpierw się doucz kim jest psycholog, bo na pewno nie tym kto mówi co ma sie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a aż mnie głowa rozbolała :O Mówisz jak osoba psychicznie chora, ale w jednym się z tobą zgodzę, wysyłanie cię do psychologa jest błędem. Tobie powinien się przyjrzeć lekarz. I to nie jeden. Powinni cię zawinąć w kaftanie i dać pod obserwację. Szanujesz ludzi pracy, powiedz mi kotku, a pracowałeś kiedyś? W jakim charakterze jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem studentem dziennym i pracownikiem produkcyjnym. W tym tygodniu pracuję na nockach . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w dzien studiujesz kafeterie.pl i stalkingujesz obrany cel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzień studia, po nocach praca? pełne 8 godzin? Kiedy śpisz? Nie powinieneś być teraz na uczelni? coś mi się tu nie zgadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Dumnorix robi doktorat ze stalkingu :D W dzień teoria (kafe) po nocach praktyka, ciężkie jest życie studenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęcia mam dopiero od jutra, a pracuję na umowę zlecenie, więc mogę uzgadniać, kiedy przychodzę do pracy. Dwa dni w tygodniu. Trzy dni w tygodniu. Albo w weekendy. Do wyboru, do koloru . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:30 - Gdybyś miała udane pożycie, jak twierdzisz, zajęłabyś się teraz swoim fagasem tępa ruro, a nie dręczyła porządnych obywateli, jak ja . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajęcia mam dopiero od jutra, No fakt:D Wydaje mi się że całe życie tutaj spędzasz i jakoś to przeoczyłam. Czyli jutro cię nie będzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perłowa Królewna na tym ucierpi :( Kiedy znajdziesz czas na twoje wycieczki, chyba tylko noce ci zostaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie będzie. Mam dwa wstępne wykłady, jeden z człowiekiem, który mnie oblał (a oblał około 70% osób), drugi z człowiekiem, który prawie mnie oblał . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co studiujesz? Jakiś ciężki kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - W piątki mam zajęcia co dwa tygodnie. Myślałem, żeby trzasnąć kiedyś taki wolny piątek, połączony z weekendem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, co studiuję, bo to mógłby być łatwy namiar na mnie w realu. Powiem, że po prostu nie można być olewaczem. Co niestety mi się zdarzało (przez kafe między innymi) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam w jakim mieście, więc bez przesady. Powiedz jaki kierunek studiujesz, to chyba nie jest tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, już cię ktoś rozpoznał? Kierunek typowo męski, księżniczki to chyba tam nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ciezka dziedzina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiet jest tam około 50%, ale raczej tam nie znajdę. To są dziewczyny, z którymi mógłbym co najwyżej napić się wódki, to wszystko . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:49 - Jak byłem chłopcem, chciałem zostać drugim von Braunem, albo Ciołkowskim. Dlatego wybrałem taki kierunek . . . Poza tym, do von Brauna, to ja jestem trochę podobny z wyglądu . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×