Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o czymś takim?

Polecane posty

Gość gość

Znalazłam pewną ofertę pracy. Chodzi o zajmowanie się domem. Wiecie... sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy itd. Poza wynagrodzeniem finansowym istnieje możliwość mieszkania na miejscu w jednym pokoju. Ten hmm... właściciel domu zaznaczył, że dużo czasu spędza w pracy, do godziny 19:00 i ma ma mało czasu. Jestem umówiona dzisiaj wieczorem na spotkanie i mam trochę wątpliwości. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o tej propozycji pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu upewnilabym sie czy t o nie jakas forma prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko w czarnym swietle widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tego się trochę obawiam. Niby wszystko wygląda dobrze, nie chcę się nastawiać negatywnie do tego pana, ale różnie bywa, także rozumiecie. Tylko jak mam to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprowadz jakąs reakcje chemiczna... papierek lakmusowy czy cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie poradz sie przyjaciolki, a na serio, bierzesz drugą osobę i idziesz na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawy polagają na tym, że tutaj wszystko ładnie, elegancko, a żeby nie okazało się w praktyce na miejscu, że się ten pan będzie dobierał do mnie np. czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1984
zobaczysz na rozmowie, za dużo Ci nie możemy doradzić. myślę że wyczujesz jego zamiary , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie kretynka cytuje: istnieje możliwość mieszkania na miejscu w jednym pokoju x mozliwosc nie oznacza przymusu prawda? x cytuje " że się ten pan będzie dobierał do mnie np. czy coś." x moze sie ze ktos na ulicy zacznie sie do ciebie dobierac, prawda? i bedziesz musiala cos z tym zrobic tak jak i z tym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ci to odpowiada to czemu nie? Idź na rozmowę i pytaj o wszystko co cię niepokoi. Rozważasz zamieszkanie u niego? Słyszałam o takich ofertach ale zwykle dotyczyły one opieki nad osobą obłożnie chorą a nie prowadzenia praktycznie pustego domu(jeśli ma mało czasu i cały dzień go nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy. Jestem umówiona z nim na neutralnym gruncie. Przez telefon tak po głosie wydawał się ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie dowiedziałam się, że ten pan od godziny 9:00/10:00 do godziny 19:00 jest zwykle w pracy, a sobotę i niedzelę ma wolną. Po głosie wydawało mi się, że to ktoś znacząco starszy, ale o jakiejś opiece nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jest samotny i chciałby aby ktoś ogarnął mu ''kobiece'' sprawy ale Pójdziesz i dowiesz się wszystkiego. Powiedz komuś gdzie idziesz ,tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sądzę. Mam nadzieję, że nie wyniknie nic dziwnego z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno do sprzątania, prania, prasowania, gotowania i zakupów dojdzie jeszcze dawanie du/py :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:03 ogarnął kobiece sprawy buahahaha :D czyli na kolana i do obciągania :D buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie, po prostu takie oferty sie przewijaja. Trzeba byc ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś naiwna. :D przecież wiadomo że przez telefon i na początek będzie ładnie i pięknie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musisz od razu tam mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę, ale byłoby to udogodnienie ze względu na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz kase za pracę a nie pętaj się z jakąś dwuznaczną propozycją mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.47 bo ty głupiutka jeszcze jesteś, nikt tak na prawdę nie potzrebuje domowej pomocy by mieszkała w jego chacie, ciekawe co zrobisz w nocy,sama jak facet pociągnie klamkę do ciebie albo będzie sie dobierał to twojego tyłka,generalnie zero pomocy! rzuc w p**du taka propozycje co innego gdyby to było młode mażeńśtwo i potzrebują pomocy do dziecka lepeij idz do przyzwoitej pracy w koncu sa oferty w handlu,hurtowniach itp, normalny etat to jest twoje bezpieczenstwo a nie kasa na gębę i nękanie pewnie nocą. Taka praca na czarno to w ogole jest karalne i tylko nieudaczniki na nią się zgadzają,tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swiadectwo pracy Ci da? wątpię , nawet ubezpieczona nie będziesz nie mowiac o zusie, ech myśl głową a nie ,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej weż się dziewczyno za naukę bo taką prace to jakies nieuki biorą wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka praca to dla starych bab co juz renty czy emerytury mają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×