Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o czymś takim?

Polecane posty

Gość gość
ktoś jak jest sam i pracuje do 19 tej codziennie nie ma potrzeby tyle sprzątać bo rzadko kiedy ma nawet okazję nabalaganic w domu a obiady je a mieście . gosposia może przyjść 2 razy w tygodniu posprzątać i na tym koniec a nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facetowi nie o sprzatanie chodzi tylko o nocne zaspokajanie jego potrzeb seksualnych a swoją drogą to czego sobie jakiejś partnerki nie pozna?hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem studentką i potrzebuje trochę pieniędzy, a taka forma zarobku nie jest dla mnie szczególnie trudna i nie kolidowałaby ze studiami, myślę o tym teraz na trochę. Poza tym nie uważam żeby taka praca to był jakiś wstyd. Wstyd to kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i szuka naiwnej co to na chleb nie ma, co to nie potrafi pojsc do normalnej pracy, zwyczajnie szuka głupiej do dawanie tyłka za gratis, prostytutki niestety dzisiaj się cenią i facia na to nie stac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się będzie dobierał, to możesz odmówić i rzucić pracę... w czym problem? A przy okazji w razie gdyby próbował się dobierać, to nagrałabym to i zaszantażowała później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.30 to po co masz u niego mieszkać studentko, czy to nie będzie kolidowało z Twoimi dojazdami na studia? zdaje mi się,że coś kręcisz, ale jak Nią jestes to szukaj opieki nad dzieckiem, czy starszą osobą,czy wykładanie towaru w markecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.31 myślisz,że z facetem wygrasz? będzie czekał aż mu fotki zrobisz?:D Pamiętaj "chłop choć jak żaba to zawsze silniejszy jak baba" no i żeby Ci jakiejś tabletki gwałtu nie zadał,skoro sama z nim tam będziesz, nie radze wchodzić w taki interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Studiuję w większym mieście w którym on mieszka. Sama mieszkam w mniejszej miejscowości i muszę dojeżdżać. Dlatego taka opcja byłaby udogodnieniem, ale to nie jest konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niego miałabym i bliżej na uczelnię i mogłabym w między czasie ogarnąć swoje obowiązki na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj mnie się to nie podoba,samotny facet potrzebujący gosposi, hmm a Ty jesteś jeszcze taka młodziutka i wiesz, z chłopem wyposzczonym to roznie może być, ogłoszenie pewnie z gazety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:07 Pójdzie i się dowie jakie to kobiece sprawy ;-p ale tak szczerze autorko to myślałam ,ze jesteś starsza, może w średnim wieku i chcesz dorobić do pensji a nie na cały etat,na czarno sprzątać dom jakiegoś gościa. Serio,ile mozna sprzątac dom samotnego mężczyzny i to z zamieszkaniem. Na studiach można podjąć ciekawsze zajęcie, telemarketing,opiekę nad dzieckiem,kelnerowanie-cokolwiek byle nie coś takiego. Twoi rodzice wiedzą o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.31 myślisz,że z facetem wygrasz? x Bez problemu, do mnie dobierał się mój szef z pracy, nagrałam wszystko na telefon i szefa w firmie już nie ma, a ja mam święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co innego byc z facetm w jego chałupie, oj głupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica? Już nie wymyślajcie z tymi tabletkami gwałtu, bo na takie rzeczy decydują się tylko debile i desperaci. Nikt normalny nie będzie ryzykował pierdlem dla seksu. Dziś wiele osób które mają wysokie stanowiska i dużo pracują zatrudnia gosposie do zajęcia się domem, zwłaszcza mężczyźni. Mam sąsiada co zatrudnia kobietę do prasowania koszul, prania, sprzątania i gotowania, bo sam tego nie potrafi i nie ma na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co w tym złego? Ja nie chcę pracować tak do końca życia tylko tak na teraz, na czas tych studiów. Potrzebuję pieniędzy, a z rodzicami nie mam dobrych relacji i żadnego wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak praca. Na spotkanie idź z ojcem, bratem, by sobie obejrzeli tego pracodawcę. Jeśli ok, to pracuj, nawet pomieszkuj tam. O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że nie bardzo mam z kim pójść, ale umówiliśmy się w kawiarni w centrum miasta więc chyba dość bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie że chłop jest wyposzczony i nikogo nie ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy jeszcze to pilujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tym spotkaniu i nic złego się nie wydarzyło. Mężczyzna okazał się być trochę starszy niż przypuszczałam. Z zawodu jest lekarzem, mogłam sobie to nawet sprawdzić w internecie i wszystko się zgadza. Był bardzo miły i uprzejmy. Jedyne co się dowiedziałam, a nie było to zaznaczone wcześniej to to, że ma w domu dwa pieski, którymi dodatkowo trzeba się zająć i jest jeszcze dwójka dzieci. Jego wnuki. Chłopiec i dziewczynka. Są w pierwszych klasach podstawówki. To chyba nie będzie takie proste jak sądziłam, ale wydaje się bezpiecznie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy będziesz z tej pracy zadowolona, jakie będą za a jakie przeciw , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×