Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SADZICIE o takim typie

CO sadzicie o facecie ktory spotyka sie zKobieta,a przed innymi sie jej wstydzi?

Polecane posty

Gość CO SADZICIE o takim typie

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksiony,boi sie opini innych i strasznie uzaleznia swoja opninie od opini zajomych ,co powiedzat o sie slucha,tak samo mysli :( takie osoby latwo manipulowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że traktuje ją jak zabawkę/materac i wstydzi się przed znajomymi, że zadaje się z taką nic nie wartą wg niego dziewczyną :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nic nie warta,dlaczego nic nie warta ??? to po co se spotyka z nia ? sam sobie zaprzecza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to duzo mowi o nim ,,ze tak traktuje czlowiieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze to skończony d**ek nie warty tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jak to nic nie warta,dlaczego nic nie warta ??? to po co se spotyka z nia ? sam sobie zaprzecza ?<<< A niby w czym sobie zaprzecza? Nie ma dziewczyny, jaką by chciał mieć, a ma za to potrzeby fizjologiczne. Jakaś laska sama ciśnie mu się do łóżka, to jej przecież nie przegoni. Laska myśli, ze go usidliła, a on myśli: jak ukryć tą znajomość przez kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
jak nigdy nie zgadzam się z tym co pisze misio tak teraz ma całkowitą rację. ona głupia a on to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to on jej sie cisnie do lozka,a jej go szkoda i daje mu ;) bo go lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO ONA podoba mu sie czy nie ? jaka jest przyczya ,ze nie poznaje ja ze znajomi ? moze ma glupich zajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
no może ale pytanie było co sądzimy o facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
gdyby mu się podobała to by się jej nie wstydził. ew, może wygląd ma ok ale jest durna i tego się wstydzi albo pól miasta się z nią tak spotyka i każdy się jej wstydzi z tego powodu możliwości może być multum najlepiej zapytaj teog swojego faceta dlaczego się ciebie wstydzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że być może dobrze dogaduje się z nią charakterem ale fizycznie nie jest ona w jego typie, nie czuje że ona dopełnia jego jako faceta ale nie musi być taka przyczyna może też wstydzić sie przed ludźmi okazywania swojej uczuciowości bo pokazywanie się z dziewczyną z tym się wiąże lub nie traktuje poważnie i uważa że nie warto jej nawet przedstawiać nikomu bo to chwilowy związek kurde to tylko hipotezy, a tymczasem przyczyny mogą być może nawet jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio dobrze powiedzial- to samo chciałam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>TO ONA podoba mu sie czy nie ?<<< Podoba, inaczej by jej nie bzykał :D. Tyle, że podoba mu się tylko jej wygląd, a i to do czasu, gdy znajdzie sobie coś lepszego, albo ona zacznie za bardzo wtrącać się w jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
Podoba, inaczej by jej nie bzykał >>bzdura sam sobie zaprzeczasz, są osoby które bzykaja wszystko jak mają taka potrzbe fiziologiczną(bez wzgledu na wyglad) jak ktoś panuje nad swoimi potrzebami to nie bzyka kogoś kogo się wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Podoba, inaczej by jej nie bzykał >>bzdura sam sobie zaprzeczasz... jak ktoś panuje nad swoimi potrzebami to nie bzyka kogoś kogo się wstydzi. <<< Nie. Jak sam napisałeś może być to wybitnie tępa laska. Przekonał się o tym dopiero po pierwszym seksie. Seks był całkiem dobry, więc nadal ma ochotę go powtarzać. Laska jest tak tępa, że wstydzi się z nią publicznie pokazać. To się nawzajem nie wyklucza. Nie zdarzyło Ci się nigdy poznać lepiej jakąś kobietę i dopiero wtedy przerazić się jej głupotą lub charakterkiem ? x >>>są osoby które bzykaja wszystko jak mają taka potrzbe fiziologiczną(bez wzgledu na wyglad)<<< Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
odpowiem odwrotnie, nie zdarzyło mi się nigdy bzykać zanim poznałem :D jeśli komuś się zdarza to moim zdaniem to jest własnie ta grupa która nie panuje nad potrzebami czyli ci co zatrzymali sie na pierwszym poziomie piramidy maslowa i nigdy nie przeskocza wyzej, wiec wszystko jedno czy jest durna czy nie i tak beda bzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze sie wtydzic tego ,ze ona ma sponsora ? ona spotyka sie z roznnymi facetami o ktorych on nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogl regularnie spotykac sie ,bzykac z kims kto mi sie nie podoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu przeciez nie chodzi o jednorazowy sex !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>odpowiem odwrotnie, nie zdarzyło mi się nigdy bzykać zanim poznałem<<< Widzisz: jesteś geniuszem :P :P :P. Ja zdążyłem się ożenić i dopiero po siedmiu latach poznałem naprawdę swoją żonę :(. Zazdroszczę Ci Twojego wszystkowiedzenia o kobietach :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
Widzisz: jesteś geniuszem>>wiem :D ludzie tez sie zmieniaja niekoniecznie poznales ja po 7 latach. poza tym trzeba byc durniem do szescianu aby po 7 latach zorientowac sie ze ktos jest pustakiem bo o takich przypadkach byla mowa wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>poza tym trzeba byc durniem do szescianu aby po 7 latach zorientowac sie ze ktos jest pustakiem bo o takich przypadkach byla mowa wyzej.<<< Moja żona pustakiem nie była, ale zaskoczyła mnie cechami charakteru, których nie spodziewałem się po niej :(. Drugiego człowieka poznaje się przez cały czas, a na początku znajomości ludzie (szczególnie kobiety) potrafią doskonale udawać. Potem może okazać się, że kobieta ma nerwicę, stany maniakalne albo depresyjne. To w zasadniczy sposób zmienia relację. Prawdziwy poryw serca może okazać się zupełnym niewypałem ale seks jest na tyle dobry, że szkoda, go stracić. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
jakies durne to twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jakies durne to twoje zycie<<< Moje życie nie różni się od życia innych ludzi. Durny jesteś Ty, że takich zawiłości prawdziwego życia nie zauważasz, ani nie rozumiesz. Kiedyś za to drogo zapłacisz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
dla mnie zycie sklada sie z prostych decyzji a to ludzie nazbyt sobei je komplikuja. wymyslasz jakies herezje ze zona przez 7 lat uk,rywala nerwice czy stany maniakalne widocznie tak byles skupiony na tym sexie ze nic do ciebie nie trafialo. marynarzem jestes i widziales ja dwa razy w roku bo inaczej ciezko mi to zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wymyslasz jakies herezje ze zona przez 7 lat uk,rywala nerwice czy stany maniakalne widocznie tak byles skupiony na tym sexie ze nic do ciebie nie trafialo. marynarzem jestes i widziales ja dwa razy w roku bo inaczej ciezko mi to zrozumiec.<<< A gdzieś Ty wyczytał, że moja żona miała nerwicę lub stany maniakalne ??? Nie rozumiesz, że ludzie mogą się rozwieść i mimo to nie pluć na siebie publicznie ? x >>>dla mnie zycie sklada sie z prostych decyzji a to ludzie nazbyt sobei je komplikuja<<< Wszyscy zadufani w sobie i ograniczeni ludzie tak mówią :(. Można mieć proste i jasne zasady postępowania, ale każda poważniejsza decyzja życiowa jest skomplikowana. No chyba, że jest się tępakiem, nie widzącym wszystkich konsekwencji własnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
widocznie jestem tepakiem ale nie mam problemow z decyzjami zawsze potrafie podjac dosc szybko. konsekwencje nie maja nic do tego bo kazd adecyzja je z soba niesie i czy zastanaiwasz sie rok czy minute to ich nie zmienisz. ludzie wiecznie sie zastanaiwajacy maja po prostu problem z ponoszeniem odpowiedzialnosci a nie sa tak myslacy ze musza tyle myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzcie o tej sytuacji, Spotykalam sie z facetem ktory co jakis czas mi dokuczal ,jak go nie chcialam,nie chcialm sie z nim spotykac to wyzywal ,ze dzifka ,ze brzydka ,ze ok nie chce juz ze mna sexu bo i tak brzydka jestem ,takie tekst potrafil mi powiedziec przez telefon ...plakalam pozniej... przykro mi bylo... bo tak to latal za mna wydzwanial jak szalony.. raz mi powiedzial ze nie pdooba mu sie to ,ze Ja chodze jak jakis PAW",,, i raz mowi ze on ladniejszy od emnie jest w wpadl w smiech... raz zadzwonil tez i mowi "teraz to ladniej wygladasz" ...... ehhh ,a on jak wygladal ?... Niski jak na faceta ,maly penis,niezbyt dobrze bzykal , ma lysine na srodku glowy... jakies brzydkie nogi takie chude ...a ja ogolnie podobam sie facetom ,oczywiscie nie wszytskim ... a on tak mi dokuczal... a jak wystroilam sie ubralam sukienke ,szpilki to mowil ,ze wygladam jak dzifka,zartwoal sobie,jak rozmawialam przez telefon z kolega ,to byl pozniej zly na mnie... a cal czys wydzwanial do mnie ja olewalam go ,nie zawsze chcialam sie spotykac,wkurzal sie...i mowil ze nie podoba mu sie jak go traktuje ..bo traktuje go jak pieska... wkurzal sie To po co chce sie spotykac ,jak tak mi o mie brzydko mowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×