Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arekkrakow

Co sądzicie o pracy w CFO24 ?

Polecane posty

Gość Arekkrakow

Witam Jakiś czas temu byłem na rozmowie w CFO24 i z powodu braku innego zajęcia zastanawiam się nad podjęciem tego zajęcia co sądzicie o tej firmie ? Bo w internecie nie ma na ich temat wiele informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezkrk
Jeśli chcesz pracować jako Doradca Finansowy to proponuję udać się do firmy z dobrą reputacją i jasnymi zasadami współpracy. A jeśli chodzi o CFO24 to proszę sobie od razu darować. Kolega współpracował z nimi, sam za jego pośrednictwem złożyłem tam dwa programy inwestycyjne i do dnia dzisiejszego nie dostałem należnej kasy i z tego co wiem to sporo osób tak skończyło z nimi przygodę. Tak więc stanowczo odradzam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowowo
CFO24 do dzisiaj jest mi winne pieniądze, w pewnym momencie zmienili umowę tworząc strukturę MLM. Oczywiście większość ludzi nie podpisało tej umowy mając zapewnienie Pani Właściciel że dostanie wszystkie należnie prowizje niestety się przeliczyliśmy i pieniędzy do dnia dzisiejszego nikt ni zobaczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrkKrk
Wreszcie ktoś napisał kilka słów prawdy na temat tej firmy. popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaan23
Widzę, ze branża się wycina na wzajem. Kiedyś z nimi współpracowałem i nigdy nie było mowy o MLM. W poramidzie MLM pracują tylko oszuści i naciągacze. CFO24 ma bardzo nowoczesny serwis do obsługi Klientów, nie słyszałem o takim poziomie opieki nad Klientem w innej firmie. Ja polecam gorąco, klientom i prawdziwym doradcom finansowym, ale nie łatwo tam dostać prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamkrakow
Ostatni wpis właściciela Pana Janusza I. jest fantastyczny "ale nie prosto dostać tam pracę" rozbawił mnie do łez .... Popieram poprzednie wpisy nie jednej osobie są winni pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×