Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o tej sukience ciążowej?

Polecane posty

A nie masz własnego zdania? Nie widzisz co Tobie pasuje? Tobie na pasować a nie Dianom i Mariolom z Radomia. Napisze o nie brzydka i co nie kupisz jej bo obcej osobie sie nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak koszula nocna ;-/ Polecam sukienki Happy Mum są eleganckie i dobrze skrojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada ok, cena dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nie podoba, faktycznie do latania na co dzień czy do leginsów bym założyła, ale na pewno nie jako elegancką kiecke :) ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z happy mum są też ładne ale bardzo drogie,tym bardziej,ze to tylko sukienka na czas ciąży i to w dodatku od momentu pojawienia sie sporego brzucha.Wolę mieć 10-15 kiecek za 30-50 zł niż dwie za 200 zł i łazic w nich na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też skojarzyła się z nocną koszulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:54,co wy macie z tymi leginsami w ciąży?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mam w dresach chodzić czy w jeansach się upinać i udawać, że mi wygodnie ? Jestem już w 6 miesiącu i dopiero zaczyna rosnąć mi brzuch więc zaczynam nosić leginsy, bo w dresach nie czułabym się dobrze, a za ciepło nie jest aby chodzić w rajstopach do tego ta sukienka wygląda dla mnie bardziej jak tunika niż ubranie eleganckie do pracy. Nie będę kupowała na 2-3 miesiące spodni ciążowych tym bardziej, że w leginsach i przed ciążą dobrze się czułam. Każdy ubiera się tak jak się dobrze czuje. Dla mnie tak jest wygodniej więc nie będę traz zakładac spodni tylko dlatego, że Tobie się nie podobają moje leginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz jedną sztukę leginsów na całą ciążę?Wiesz,ze są rajstopy kryjące,które niejednokrotnie są grubsze od leginsów?Zapewniam cię,że nie zamarzłabyś zakładając je do tej sukienki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym w tej sukience iśc do pracy niż w leginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Cie obchodzi w czym ja chodzę ? nie rozumiem tego. Chcesz chodz sobie w rajstopach ja takowych nie lubie dlatego sobie nosze legginsy. Mam ich więcej par niż spodni. Od materiałowych przez te z materiału rajstopowego po imitacje spodni jeansowych. Nie Twój interes co mam na d***e. Ty się ubieraj jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×