Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alustriel

czas twania wesela

Polecane posty

Witam. Ile planujecie aby trwało wasze wesele. Zamawiając dj'a trzeba podać liczbę godzin. 12 wystarczy np od 15 do 3 w nocy? Do której trwało wasze wesele lub wesele na którym byliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zapłacone za godziny, tylko za usługę i to mam zaznaczone w umowie, ale wesele będzie gdzieś do 2, 3 w nocy, bo mamy 2-dniowe, drugi dzien do północy. Dj, sam mówił., że będzie grał dopóki ludzie się bawić będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy salę na 13 godzin a każda nastepna 150 zł. A z dj hmm to może faktycznie takiego poszukam:) myslałam że umowę podpisuje się na okreslona ilośc godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem tak jest, ze na okreslona ilosc godzin. W umowie mielismy od 17 do 6 rano i poprawiny od 12 do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panidjowa
Zazwyczaj jest 12 godzin od wejścia PM na sale z możliwością przedłożenia, każda następna godzina ponad wyznaczony czas od 150-200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas msza byla o godz 16 czyli na sali bylismy przed 18 i goscie rozchodzili sie kolo 3ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy do 3 i wystarczył zabawy potem i tak ludzie się rozchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele rozpoczelo sie ok 18.20 zjedlismy obbiad i rozpoczelismy 1tancem a skończyło sie wesele o 5 nad ranem plus poprawiny od 15.00-21.00 bylo fantastycznie zreszta i tak nasze wesele sie jeszcze przedluzylo bo w poniedzialek tez mielismy jeszcze tance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×