Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy brak seksu,orgazmu ma wpływ na wasze samopoczucie i zdrowie psychiczne?

Polecane posty

Gość gość
Brak seksu zawsze ma wpływ na pogorszenie zdrowia psychicznego i fizycznego, ale nikt ci się do tego nie przyzna... a już zwłaszcza ci którym seksu brakuje, oni będą się tłumaczyć zasadami i że seks nie jest najważniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ogromny, dlatego rozładowuję napięcie sama. Inaczej pewnie człowiek by zwariował. :P Zasady ? Mam w d***e zasady. Po prostu nie wyobrażam sobie pójścia do łóżka z byle kim, czytaj: kimś do kogo nic nie czuję. Lubię się kochać, a nie tylko uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie chcą się przyznać?dlaczego tak trudno się przyznać?dlaczego tak trudno sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma niektórym sperma mózg rozsadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to znaczy , że kobiety wolą masturbację niż pójście do łóżka "z byle kim"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że ma wpływ . Widzę to po sobie. Czasem bez strzału z palca można by zwariować albo dać się we znaki innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amfc a jak już nie możesz wytrzymać nie lepiej żeby jakiś facet ci pomógł? nie byłoby przyjemniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i lepiej by było. Wiadomo że k***s lepszy niż palec ale nie pierwszy z brzegu k***s który nie zaspokoi a pogłębi frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinelle87
no chyba jasne że wolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli że dla kobiety ważniejszy jest "orgazm psychiczny" od fizycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Wolę sama ze sobą niż z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coccinelle87 a ty lubisz sie ru/chać czy trzeba z tobą chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm psychiczny ? Znaczy taki bez dotykania ? ;) Pierwsze słyszę, nie doświadczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku nie wywołuj Wilka z lasu :P Zaraz kolejny temat pójdzie się je... w las :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za krótko żyjesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytłumaczcie mi w takim razie ten fenomen: chce mi się ru/chać ale nie pójdę do łóżka z byle kim; tzn. chce mi się pić, ale byle czego się nie napiję,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam za krótko :) Wystarczająco raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Jestem głodna, ale nie rzucam się na byle co. Oczywiście mówię tylko za siebie. Mam koleżanki które łapią sięna każdy bufet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wystarczająco to byś wiedziała że orgazm u kobiety rodzi się w mózgu/psychice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepiej umrzeć z pragnienia(męczyć się) niż napić się byle czego?czy to nie jest masochizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ogromny, dlatego rozładowuję napięcie sama x Masturbacja to nie to samo co seks, masturbacją zaspokoisz potrzebę fizyczną i to też na dość krótko. Na zdrowie fizyczne i psychiczne ma wpływ kontakt z drugą osobą, bliskość, dotyk, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest żeby się zaspokoić a pierwszy lepszy raczej zadba o spust dla własnej frajdy niż o moją przyjemność . I psychika i fizyczność muszą razem ze sobą współgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś pani poszła do łóżka z kimś przypadkowym tylko i wyłącznie dla zaspokojenia swojej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję chodziły mi po głowie takie pomysły ale zrezygnowałam przed spotkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak jest z facetami- lepiej zwalic gruche niz uprawiac seks z przypadkowa kobieta czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przypadkową kobietą to seks raczej byłby kiepski, chyba ze komuś zależy wyłącznie na szybkim spuszczeniu się i tyle. Ale raz spotkałem się w sumie z obcą dziewczyną, poznaną przez neta... popisaliśmy ze sobą kilka dni i postanowiliśmy się spotkać, oboje byliśmy od dłuższego czasu sami i żadne z nas nie szukało partnera na poważnie, rezultat był taki że przez 2 lata byliśmy ze sobą, a przyjaźnimy się do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odważne pytanie jak na forum erotyczne dla kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Masturbacja to nie to samo co seks, masturbacją zaspokoisz potrzebę fizyczną i to też na dość krótko. Na zdrowie fizyczne i psychiczne ma wpływ kontakt z drugą osobą, bliskość, dotyk, itp" Bliskość, w znaczeniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa, jest niezbędna jeśli mam pójść z kimś do łóżka. Inaczej to tylko pewne czynności, mające na celu zaspokojenie potrzeb fizjologicznych organizmu, co działa u facetów pewnie częściej, a u mnie zapewne skończyłyby się właśnie poczuciem zażenowania i jeszcze większym wk***em. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×