Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy brak seksu,orgazmu ma wpływ na wasze samopoczucie i zdrowie psychiczne?

Polecane posty

Gość gość
Gdyby brak seksu nie miał wpływu na zdrowie (głównie psychiczne) to kobiety po 30-tce nie otaczałby się kotami, a od takich radzę trzymać się z daleka. Kobieta z kotem lub kotami i po 30-tce to psychopatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Znam takie dwie. Najgorsze jest to, że te Panie postawiły na karierę i zdobywszy pewne wpływy, teraz frustrację wylewają na bogu ducha winnych petentów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka orgazmow dziennie a i tak mi psycha fiksuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś pani poszła do łóżka z kimś przypadkowym tylko i wyłącznie dla zaspokojenia swojej potrzeby? Mi się zdarzył taki epizod, co prawda do łóżka z nim nie poszłam, ale pozwoliłam mu na zaspokojenie mnie językiem i muszę przyznać, że facet wiedział co robić i to była najlepsza minetka jaką kiedykolwiek miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinelle87
Stare , mój były podobno na ten tekst kiedyś coś zaru/chał. Trzeba się chajtać :D . Jak miałam 16lat to miałam taką koncepcję że zostaje puszczalską laską, bo mam swoje potrzeby, feminizm itd. Bilans był taki że nawet laski nikomu nie zrobiłam nie mówiąc już o traceniu dziewictwa, potrzymałam w ręce tylko fiuta gościa który okazał się gejem :D Po 1,5 miesiąca stwierdziłam że to nie na moje nerwy, nie nadaje się na dziwkę, pier/dole i czekam na miłość. Poczekałam sobie 3 lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ani jedna by nie poszla do lozka z jakims mega przystojniakiem poznanym tego samego wieczoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to by nie poszła? a mało było takich co na pierwszej randce lądowały w łóżku? albo na imprezie po alko z nieznajomym?albo po dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To aby pójść do wyrka z nowo poznanym facetem jest jak najbardziej możliwe. Chemia, chcica i zasada przyciągania i bęc mieszanka wybuchowa. Nic w tym złego. Kobiety raczej świadomie i specjalnie nie szukają takich przygód ale czasem się zdarzają . Nie ma co zaprzeczać i mówić że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccinelle87
tak, splot sprzyjających okoliczności, generalnie myślę że zaciągnąc napaloną samą z siebie koło owulacji laskę do łóżka to żaden wyczyn, ale spróbujcie wziąć taką przed okresem :D . I stąd się biorą wszystkie wpadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

W moim przypadku  diametralnie sie zmienilo rozpoczynajac wspolzycie sexualne .Nie chcialam tego robic z byle kim tylko z tym jednym i jedynym tracac z nim dziewictwo i regularnie uprawiajac sex skonczyly sie napiecia przedmiesiaczkowe bolesne miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×