Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arnika____

Czy czeste wyproznianie sie jest zdrowe?

Polecane posty

Gość arnika____

zaznacze,ze kal normalnie wyglada,nie sa to rozwolnienia,ale czasem zdarza mi sie nawet 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T o i ja sie dopisze
To normalne i zdrowe. Swiadczy o dobrej przemianie materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norma to
od 1 x na trzy dni do 3 x dziennie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też się zdarza
mam dobrą przemianę materii, bo codziennie jem otręby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahtzae
kurna ja też tak często się wysrywam ale to jest męczące, jestem kobietą i pewnie mam dobrą przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chodzę do kibelka
3 razy dziennie i nie widzę w tym nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeeee
to otręby mają na to wpływ ? Bo stoją u mnie w szafce a moja przemiana materii jest raczej średnia wiec moze po nie siegne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broneczka
to jak często się wypróżniasz jest uzależnione też od tego ile jesz. Im jesz więcej, tym częściej odwiedzasz toaletę. Ja osobiście jem mało i chodzę najwyżej raz dziennie a czasem raz na dwa dni. Zdarzają się jednak dni kiedy sobie konkretniepojem, wtedy nawet 2-3 razy idę. A otręby oczywiście mają wpływ. Jem czasem takie granulowane z jogurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupinka
Ja też jestem chuda jak patyk, jem na okrągło i chodze do lazienki raz na 3-4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciokolate
Ja wyprozniam się nawet do 5-6 razy dziennie a jak nie pójdę kiedy mi się chce to mam rozwolnienie ( rzadko się zdarza 1 na 2 dni ) Często chodzę co dziennie raz idę 3-4 a raz 5-6. Jem tak sobie czasem dużo czasem mało ale to nie ma wpływu na ilośc wydalania. Nie wiem co jest niektórzy mowia ze dobra przemiana materi. Ale ja mam 85 kilo na 165 wiem ze mam nadwagę ale to już inna historia. ( po tabletkach anty przytylam wazylam ok 100. :( dopiero rok albo półtorej po przestaniu brania tabletek wszystko wróciło do normy. Mam na myśli hormony ( rok miałam okres co 3 miesiące ) teraz się mecze żeby schudnąć. Wiec przy okazji dziewczyny uważajcie na tabletki anty.) Sorki trochę temat zmieniłam. Ale Jesli chodzi o załatwianie się to chyba nie ma logicznego wytłumaczenia ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia_krysiaaaa
witam ja przejmuje sie tym, że musze sie czesto zalatwiac, szczegolnia wkurza mnie to rano:( bo rano robie luzna kupe i boję sie z to oznaka rozwolnienia przez ktore nabawie siew stydu np jak juz wyjde do pracy:( jednak jak juz wyjde z domu to jest ok! No i po poludniu jak sie czyms przejmuje(niedawno zmarł mi dziadek wiec w domu troche smutna atmosfera ostatnio)to też musze isc sie wyproznic, wiec czasem jest to dwa razy na dzien czasem cztery, wszytsko bylo by ok, gdyby stolec był twardy, ale on miekki i to mnie wkurza!!!czy ktos tak ma?? to jest moja zmora, przejmuje sie tym, ze dostane biegunki przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reen
waga 105;/ (waga coraz bardziej wzrasta)- wiec nie jest to na bank przemiana materii. wzrost 180 cm 5-6 razy dziennie chodzę się wypróżniać co jest bardzo meczące. może ktoś zna rozwiązanie? Jak wrócić do normy 1-2, a nie 5-6..? Stres nie występuje aż tak bardzo często mam dość swobodne życie. Wiec nie wiem czy mam iść z tym do lekarza czy tez nie przejmować się :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka8888
Zalezy jaki jest to kal. Jak nie za suchy ani nie rzadki, to wszystko gra. Ja sie zalatwiam czesto, bo wiem, ze to zdrowe (nie powstrzymywac sie). Jem duzo warzyw i owocow, malo pieczywa i zero miesa, dlatego moj uklad pokarmowy latwo sobie radzi z trawieniem i szybko potrafi pozbyc sie resztek. Jak spedzam dzien w domu, to zalatwic sie potrafie 3-4 razy dziennie i czuje, ze to jest zdrowe i naturalne. W ciagu tygodnia jak jestem w pracy to zalatwiam sie zawsze przed poludniem oraz czasem dodatkowo po powrocie do domu. Nauczylam sie nie powstrzymywac od kupki i dzieki temu czuje sie lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy dużo tego produkujecie, fuj ja wypróżniam się raz dziennie, rano i uważałam że to zupełnie normalnie i regularnie nie wiem ile wy jecie że walicie kloca kilka razy dziennie chyba jecie tony żarcia jak słonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee64
Uwazam ,ze raz dziennie jest OK!! Wypruznianie nie nalezy do przyjemnosci--jest to praca ,albo przerwanie innej pracy itp. My jestesmy tylko ludzmi i bardziej wolimy wygody niz utrudnienia w zyciu. Czasami mamy male stresy z byle czego!! Wiec mysle ,ze wolalbym raz a nie 3 lub wiecej razy sie wyproznac!!hihi--chyba to zrozumiale.......... lee64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Dziewczyny czy to jest normalne że po każdym jedzeniu praktycznie chodzę do toalety. Jednego dnia jest tak że idę 4 a drugiego nawet 6 i większość razy mam bardziej wodnista niż normalna. Mam już tak ponad dwa miesiące czy to może byc związane od tabletek anty które zaczęłam brać czy lepiej iść do lekarza jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×