Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monnlight_girl

Czy facet spod BLIŹNIĄT łatwo wybacza?

Polecane posty

Gość Monnlight_girl

Powiedzcie jaki on na prawdę jest...Wydaje się, że raz jest gorący i czuły, a za chwilę odsuwa się ode mnie. Twierdzi, że mnie kocha. Ostatnio pokłóciliśmy się i palnęłam głupotę. Myślicie, że wybaczy mi ten brak zaufania i wiary w niego? Źle mi strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnlight_girl
A możesz napisać coś więcej na temat swojego byłego? Jaki był, co go denerwowało? Czasem myślę, że strasznie jest wrażliwy, a z drugiej strony bezwzględny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to niewiele rzeczy go denerwowalo zawsze dopasowywal sie do mnie,w szystko mi bylo wolno i to ja rzadzilamw zwiazku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko to ci współczuje ,choć nie jestem chłopem to też jestem z pod znaku bliźniąt i powiem ci jedno,raz jestem potulna jak baranek a za chwile kawał suki ze mnie .Ciężko trafić jak sie zachowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnlight_girl
Ellinka, a spod jakiego znaku Ty jesteś? Ryjekkk, napisz coś więcej o swoim charakterze, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To blisko, bo ja jestem Lew :) Powiedz mi, czemu w Twoim przypadku zakończył się ten związek? Skoro Twój Bliźniak był niekonfliktowy, to co się stało? Jeśli chcesz pisać o tym oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona blizniaka
moj luby wszytsko mi wybacza, nie potrafi sie gniewac dlugo :) a ostatnie slowo w kazdej sprawie mam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jednak jest jakaś nadzieja...W złości posądziłam go o coś czego nie zrobił, ale przeprosiłam...Byłam w złej kondycji psychicznej i wyżywałam się na wszystkich wokół. No i jemu się dostało :( Milczy teraz, aja cierpię strasznie :( Może jak przemyśli wszystko, to mi przebaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no atak poza tm bliznaki sa w ciezkie w kontaktach, mam bliska kumpele i mame i czsami mam ochot je zastzrelic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no atak poza tm bliznaki sa w ciezkie w kontaktach, mam bliska kumpele i mame i czsami mam ochot je zastzrelic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że takie jasne zasady i wymuszanie czegoś na nim właśnie go odstrasza...Sama już nie wiem. Mam wrażenie, że nie lubi być ograniczany w jakikolwiek sposób, że kocha wolność. Z jednej strony czuję się kochana i ważna, a za chwilę jego zachowanie powoduje, że mam wrażenie, że on jest mną zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
Blizniaki wybaczaja, ale musze troche przetrawic problem. Jednak jak widza, ze ktos je kocha i przyznaje sie do winy to wybacz :) A tak w ogole ja tez mam szczescie do blizniakow, jestem raczyca ... spiecia sa niezle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
Blizniaki na pewno nie lubia zasad, przynajmniej faceci. To bardzo wolnosciowe typy, taki co spakuje torbe i wyjedzie na jakis czas w nieznane. Po co ustalac zasady, mysle ze po prostu trzeba sie poznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lops, Twoim zdaniem powinnam nie ponaglać i przeczekać? Napisał mi straszne słowa - że się na mnie zawiódł, że nie jestem taka jak myślał :( A ja wiem, że zachowałam się strasznie i teraz cierpię :( Sorry, że Was tu zanudzam, ale doła mam strasznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
No ja jestem tez specjalistka od takich akcji :) Mysle, ze musisz podkulic ogon pod siebie i przeprosic i wytlumaczyc, jesli Ci zalezy. Jasno i logicznie, ze spokojem, bez krzyku! :) Nie zostawiaj tego bo pomysli, ze Ci nie zalezy, a jak ktos napisal, to fochowe znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytłumaczyłam już dwa razy, przeprosiłam, wyjaśniłam czemu tak się zachowałam i że przykro mi strasznie. Ale w związku z tym, że chwilowo jesteśmy w różnych miastach możemy mieć tylko kontakt telefoniczny i mailowy. Ale on milczy...Nie tak jak do tej pory kiedy dzwonił i pisał gdy wyjeżdżał :( Cisza od kilku dni pomimo mojej skruchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darshana
moj mąz jest z pod znaku bliźniąt, i to jest tak: -mam dwóch męzów - wybacza i szybko zapomina - z nim sie nie można nudzic - raczej to ja sie wyflaczam a on ciho siedzi - jest bardzo wybuchowy czasem i nie wiesz o co chodzi bo przeciez chile temu bylo ok - czasem jest uczuciowy a na drugi dzien zachowuje sie jakby miał kochanke( nie ma) - jak go ochszanisz to robi przez tydzien co mu każesz a potem i tak robi swoje - nie lubi za duzo czułosci -za duzo!!!! - normlanie jak by było dwóch facetów w domu!!!!!! i kobiety inteligente musza być dla tego znaku( opinia specjalisty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
No to niezły foch :( Kurcze, w takim razie musisz poczekac az sie z nim spotkasz, to zawsze co innego jak sie widzi drugą osobe. A tak jesli Ci maksymalnie zalezy (bo to troche takie ponizajace) mozesz mu codziennie jakos dawac znac, ze o nim myslisz i ze jest Ci przykro, przykro rownie, ze nie chce Ciebie zrozumiec. Jednak JESTES gdzies tam i probujesz jakos to wszystko naprostowac, niech wie, ze sie o niego starasz, ale jednoczesnie, niech wie, ze siebie szanujesz i chcesz dojrzale do tego podejsc, do tej sytuacji. Blizniak to dziwny typ, trzeba o niego zabiegac, ale nie mozna mu dac odczuc, ze ma Ciebie w garsci, bo to 'wolnosciowiec' i szybko sie znudzi.... Dlatego nie mozesz przesadzic w umartwianiu siebie przed nim. Popelnilas blad, ale ludziom sie wybacza i nie chcialas tego zrobic. Jak Ciebie kocha to zrozumie, a jak nie, tzn. ze mu az tak nie zalezy, przeciez w zyciu bedzie milion takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
Darshana - niezle, cos mi to przypomina :D A spod jakiego Ty jestes znaku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lops dzięki. Przeczekam jeszcze trochę i zobaczę co będzie. Potem nie wiem jak się zachowam...Zależy w jakiej będę kondycji psychicznej. Darshana, dokładnie trafiłaś w sedno z tym opisem - tak jakbym była z dwoma facetami naraz...W jednej chwili cud miód, a za minutę nie wiadomo o co chodzi :/ I z tym brakiem nudy też prawda :) No ale to akurat mnie bardzo pociąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darshana
do lops j jestem rak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
A ja tez jestem rak!! :) Moonlight - powodzenia :) Byle emocjonalnie i fizycznie nie zadusic blizniaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
A ja podciagne jeszcze temat:) Darshna - moze to zbyt osobiste pytanie, ale stoje na rozstaju drog i zastanawiam sie czy pan blizniak i pani raczyca moga stworzyc szczesliwy zwiazek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to to samo chciałabym wiedzieć o Lwicy i Bliźniaku...Czy mamy jakieś szanse dogadać się tak na dłuższą metę? Może jakaś dziewczyna spod mojego znaku mająca doświadczenia z Bliźniakiem dołączy do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darshana
My jestesmy szczęsliwi. Wiadomo jak kto jest w małżeństwie jak przyjdzie codziennośc. To idywidualna sprawa. My sie uzuzpełniamy i narazie wychodzi tj od 4 lat bycia para a od rou malżenstwem. Trzeba isc z tym znakiem na kompromis ale i on potrafi byc kompromisowy. Jedyne co moze preszkadzac to to ze jednego dnia cie uwielbia a na drugi jest oziębły. Jak kocha o na całego . Bardzo to skomplikowany facet. Mowie bedziesz miec dwóch męzów. Jak cos przeskrobie to sie przyznaje po za tym ja na niego nie umiem si długo gniewać. ale uważaj czesto jest tak ze to ty musisz powiedziec ze źle zrobilas pomio ze tak nie było. Cięzki to znak !!!! ale tak samo kochany Jak bym miała sie cofnąc czas to bym drugi raz za tego człowieka wyszłą za mąz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×