Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monnlight_girl

Czy facet spod BLIŹNIĄT łatwo wybacza?

Polecane posty

Gość darshana
wychodzi na to ze znam swojego męża dośc dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lops
Dzieki zatem:) No ja w moim zyciu trafilam na dwoch blizniakow, zupelnie innych... ale jednak podobnych :) Dodam jeszcze ze moja mama ponownie wyszla za maz za blizniaka (ona panna) i w sumie nie wierze w te cholerne znaki, ale trafiam non stop na blizniakow, choc sama sie zarzekam, ze nigdy wiecej :D I fakt, czlowiek nie nudzi sie, ale jednak te zmiany (a ja sama jestem dosc nastrojowa :o) ktore w nich zachodzą, czasami mnie przerazaja i dochodzi do spięc :) Bardzo dziwny znak :) Z jednej strony bardzo ciepli i kreatywni ludzie, zazwyczaj są uwielbiani przez reszte ludzi, w centrum zainteresowania, ale czasem przesadzają i wygląda to wszystko jak robione na siłe, a ja jako rak wyczulona jestem na nieszczere zagrywki :o Ech... zycie i tak wszystko zweryfikuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monnlight_girl-powiem tylko tyle ,mój mąż jest lwem ja bliźniak i jest zajebiście .Nie wiem czy tu mają znaczenie znaki ,czy prędzej charaktery ale ja jestem zmienna jak wiatr a on uparty jak osioł i dogadujemy sie we wszystkich kwestiach życia .Pamiętaj jednak ze związek polega czasem na kompromisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, uparta to ja jestem...I impulsywna czasem za bardzo :( Ale staram się to wykorzeniać. Ten związek jest bardzo ognisty i wybuchowy. Wszystko mogę znieść, ale milczenie przez kilka dni, obrażanie się i tajemnicze przemyślanie sprawy zbija mnie z tropu. Ja lubię od razu przegadać konflikty i mieć spokój, a nie gnieść się z tym tyle czasu... W każdym razie nie wygląda to dobrze i coraz mniejszą mam nadzieję, że on się odezwie w ogóle :( Dobija mnie to i nic nie mogę zrobić...Może jednak mnie nie kocha tak jak mówił, bo pozwala żebym się tak tu męczyła w niepewności...Ja nie potrafiłabym robić czegoś takiego komuś kogo kocham. Może w tym tkwi mój błąd, że analizuję co ja bym zrobiła, a każdy jest inny. Sama już nie wiem, bo myśli mam skołowane i nie mogę ich pozbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę wierzycie, że to jaki człowiek jest zależy od znaku zodiaku? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie istnieje wiele podobieństw pomiędzy ludźmi spod tego samego znaku. No bo jak wytłumaczyć to, ze czasem po zachowaniu danej osoby potrafię rozpoznać spod jakiego jest znaku poprzez podobieństwo do innej, znanej mi osoby? Jednak uważam też, że charakter kształtują inne czynniki - środowisko, indywidualne przeżycia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Przypadkiem trafilam na ten temat, poniewaz mam faceta spod znaku blizniat i jak to wszystko czytam to wypisz wymaluj moj facet! a mowia ze znaki zodiaku nie maja znaczenia..ja staram sie traktowac to z lekkim przymruzeniem oka, ale cos w tym jest. Mam takie jazdy z moim menem, ze juz wysiadam. Fajnie byloby gdyby ktos dolaczyl do mnie! Kobietki, ktore macie faceta blizniaka - piszcie! chce podyskutowac o tym, jak nalezy z nimi postepowac, zeby jakos normalnie funkcjonowac. Ja czasem mysle, ze sie rozstaniemy...a nie chce tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie moge spac przez tego swojego Blizniaka... Trudny charakterek.. Raczej trzeba stawiac na swoim i dawac czasem odczuc, ze jestes wyzej, nie dawac sobie w kasze dmuchac. Ja jestem dla niego za dobra i wydaje mi sie, ze to on ma mnie pod soba.. Musze to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki mi mowia - ten facet nie jest dla Ciebie... Jego siostry, mama sa za mna, a on zachowuje sie czasem jakbym ja byla jego kolezanka, a nie kobieta. Poczatki oczywiscie byly zajebiste. Myslalam, ze to ten jedyny. Jestem z nim prawie 2 lata, chyba jakos od pol roku tak sie zmienilo, ze i krzyknie na mnie (wtedy groze ze z nim zerwe), zachowuje sie czasem chamsko.. Jego rodzina nawet zauwazyla, ze jestem dla niego za dobra, ze jego to trzeba za te zachowanie po mordzie lac. Wczoraj wlasnie mialam rozmowe z jego siostra i dalo mi to do myslenia.. Powylaczalam tel i sie nie odzywam, musze to wszystko przemyslec.. Chcialabym to zakonczyc, ale nie potrafie, bo go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA12
ja też mam faceta bliźniaka i to jest różnie. Ma dwie twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliźnięta- to najgorszy znak
zodiaku. W życiu nie związałabym się z facetem spod tego znaku. Dwie osobowości, brrrrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOŁZA12
Nie prawda. To bardzo dobra duszyczka, czasami ma chumorki i trzeba umieć wtedy przytemperować takiego :) Potrafi byś romantyczny, czuły i jest bardzo dobry. Potrafi też być opryskliwy i jest bardzo obrażalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaalena
naprawdę wierzycie w te znaki zodiaku? :D przecież skoro jest ok 6miliardów ludzi na Ziemi, to pół miliarda ludzi miałoby być tak samo zaszufladkowanych? ja jestem spod znaku Bliźniąt i nigdy nie umiałam chować urazy, mój tata też ma ten znak zodiaku a ma diametralnie różne podejście do różnych spraw i łatwo nie wybacza. Moja koleżanka jest też spod tego znaku a jest zupełnie ode mnie różna. Co za głupota! Jak można być tak ograniczonym i w to wierzyć? Przecież na świecie jest ok 6 miliardów ludzi, to ok po pół miliarda na każdy znak zodiaku i myślicie, ze oni wszyscy spełniają te cechy charakteru i mają np. podobnie złe i dobre dni w tym miesiącu itd ?? :D niesamowite "Wszechświat i głupota ludzka nie ma granic" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Panna mój chłopak bliźniak. Na początku było ciężko nam razem bo oboje uparci bylismy a ja w dodatku humorzasta. Mój facet czasem sprawia wrażenie zimnego, nie umiem tego określić...lubi rządzić, jest zamknięty w sobie (czasami aż go zmuszam do rozmowy). I co mi najbradziej przeszkadza jest towarzyski, lubi spotkania z kumplami itd a ja jestem raczej domatorką.Ogólnie jak człowiek chce to potrafi się zgrać z drugim bez wzgęldu na znaki zodiaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj czesto jest tak ze to ty musisz powiedziec ze źle zrobilas pomio ze tak nie było. o własnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat , nie ma co
moja mama bliźniak -kobieta do rany przylóż , mój ojciec bliźniak-szkoda gadać- wredny gad! bliźniaki maja trzy postaci: -super ,-totalna wredota,-fałszywizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, bliźnięta potrafią być egoistyczni ale jak im to powiesz to foch na całego.np On lubi inne filmy więc chce oglądać tylko te które się jemu podobają.Ja się wkurwiam w końcu i wymuszam jakis mój film, wtedy lamentowwanie, że on nie lubi takich, że go zmuszam itd tak samo z muzyką. kiedy ja mam zły nastrój to twierdzi, że nie powinna tego okazywać światu, kiedy on ma gorszy dzień zamyka się w skorupie i nie można dotrzeć do niego, często też jest złosliwy itd masakra jakbym go nie kochałą kopnełabym od razu w doope :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Witajcie, ciesze sie ze ktos sie odezwal. Luxkobita24-----czy my czasem nie mamy tego samego faceta;) ?? kobieto wyobraz sobie, ze ja tez jestem z moim ponad 2 lata, dokladnie od 2008 roku luty i przez 2 lata byl naj, naj. Od pol roku to nie jest ten sam facet. Piszesz , ze Twoj jest chamski - dokladnie moj tez potrafi byc naprawde do potegi entej chamem, jestem tez na rozdrozu, bo nie wiem czy dalej to ciagnac, poniewaz to co on wyprawia ostatnio w glowie sie nie miesci. Non stop ma o cos pretensje, nie wolno mu nic powiedziec bo rzuca sie jak wariat, masakra! standardowo wyglada to u nas tak, ze po kazdej burzliwej klotni sa ciche dni i ksiaze pan potrafi nie dzwonic, nie pisac nawet tydzien, ja zawsze pierwsza wyciagam reke do zgody i zle, bo nauczylam drania. Po takiej tygodniowej rozlace jest jak aniolek potulny przez kilka dni i pozniej zas to samo. Ciezki charakter i pomyslec ze ja wodnik a to podobno idealna para z blizniakiem, ciekawe. A jaki Ty jestes znak lux? Do Zołzy 12----masz racje , moj mimo swojej wybuchowej natury i chamstwa potrafi byc bardzo romantyczny, czuly i mily, dwie twarze to prawda. Tylko ze ostatnio jest coraz mniej tych milych chwil, nie wiem co mam z tym robic. A fochy i obrazanie sie o byle co na porzadku dziennym. Mowisz ze mozna go utemperowac..jak Ty to robisz ze swoim blizniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Rose Mader-----trafilas w dziesiatke! moj tez moze miec focha i sie nie odzywac ale jak widzi u mnie skwaszona mine to zaraz zlosliwe przygaduchy, no przeciez ja musze ciagle byc usmiechnieta! nawet jak mam chwile zamyslenia to mu to przeszkadza. No i co tu robic z takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RTVYTUHYIN
mój były był spod znaku bliźniąt. nie wybaczył. ale ja go zdradziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankaraaa no właśnie my musimy być usmiechnięte i miłe non stop a on ma prawo do fochów, wkurzające to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem blizniakiem zodiakalnym jak i mam brata blizniaka tak wiec podwujny blizniak Jestesmy tacy sami jak inni faceci Nie wierzcie w te bzdury zodjakalne !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Rose Mader a jak dlugo jestescie ze soba? masz jakas recepte na normalne zycie z tym swoim facetem? ja juz chwilami mam naprawde dosc , najgorsze jest to ze on non stop wpedza mnie w poczucie winy. Ja protestuje bo wiem ze on tez jest nie w porzadku no i klocimy sie jak nienormalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Hej, hallo! odezwijcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bellucci
13:00 [zgłoś do usunięcia] żona blizniaka moj luby wszytsko mi wybacza, nie potrafi sie gniewac dlugo a ostatnie slowo w kazdej sprawie mam ja Mam to samo:) Czasem mi focha strzeli jesli chodzi o kafetereie;) No, ale bez kaffe nie poznałabym całej naszej historii:) związku:D No i siedze tu dla niego a juz tu nie wchodziłam:) od ponad roku:) jedyna wada: jakiś taki strachliwy:D jeśli chodzi o mnie. Boi się mnie, rozmowy itp:P:D Faktycznie ciężki charakter;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankaraa jestesmy roczek ze sobą.Chyba nie ma recepty na udane życie, po prostu staram się iść na kompromis, nie jestem jakąś furiatką, chyba, że mam prawdę mam ochotę na chwilę dla siebie i na jakiś film to stosuje jego taktyke, jak włącza film to marudze, że nie podoba mi sie itd. strzela focha ale potem ustępuje :D Staram sie być cierpliwa i wyrozumiała, coraz lepiej mi to wychodzi, zauważyłam, że im mniej sie z nim kłócę tym bardziej on lgnie do mnie :) I cały czas tłumaczę, tłumaczę i tłumaczę jak dziecku, że ja też czasem muszę sie wypłakać itd widzę, że stara się zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella Bellucci
tym bardziej on lgnie do mnie -- to jest słodkie w blizniakiach;) Ale nie wszytskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Ja tez probowalam mu nadskakiwac, nie klocic sie, byc mila...efekt? pozwlala sobie na wiele w stosunku do mnie, włazi mi na łeb. Przez 2 lata to byl prawie ideał, od pol roku - nie ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×