Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy isc do prostytutki jesli jeszcze nie bylem z kobieta a mam 35 lat

Polecane posty

Gość gość

mam wrazenie ze nigdy nie zaznam sexu, jak do tej pory nic nie bylo, moze skorzystac z panien lekkich obyczajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli czujesz taką potrzebę to idź :). a jeśli robisz to na siłę to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda nie chce isc, juz tyle sie wstrzymywalem, moz ejeszcze troche poczekac, tyle kobiet na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia887
Wg mnie nie powinieneś iść..Spróbuj może bardziej otworzyć się na ludzi.. Zacznij częściej z domu wychodzić,a jeżeli jesteś nieśmiały to moze spróbuj czata lub zarejestruj się na portalu randkowym...w dzisiejszych czasach to jest modne....Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj kobiet. Idź jeśli potrzebujesz miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi...Chyba sexu a nie miłości Ktoś pojęcia myli...Chyba musiałby być desperatem żeby zamówić prostytutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zmienic swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg mnie pierwszy raz z prostytutką może zaszkodzić Twojemu późniejszemu życiu seksualnemu. Będziesz się na tym wzorował i czegoś podobnego oczekiwał od swojej dziewczyny. Lepiej poderwij jakąś przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez żartów, jeśli facet ma 35 lat i nigdy nie miał dziewczyny, to jakie jest prawdopodobieństwo, że to się zmieni. W szkole średniej , na studiach o wiele łatwiej kogoś poznać niż w wieku 35 lat, więc te szanse się jeszcze zmniejszają. Decyzja należy do ciebie, ale jesli powstrzymuje cię tylko, że "pierwszy raz z prostytutką może zaszkodzić twojemu późniejszemu życiu seksualnemu", to idź, bo tego późniejszego życia prawie na 100% nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Myrevin stary weteran. cnotliwy porządny Gość. on sobie całe swe życie bez kobiet radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin przez 20 lat miał żonę i sobie na niej używał, a teraz nawołuje do celibatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie Myrevin ma rację!!! Po co tak głupio namawiać kogoś na usługi prostytutki,.chyba gosciu nie jest az taka ofiara losu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swój pierwszy raz też miałem z prostytutką w wieku 32lat zaszkodzić mi nie zaszkodziło a później juz miałem łatwiej bo zniknęła obawa że coś może pójść nie tak że zostanę wyśmiany . Dziś mam żonę i piękną córeczkę i nie żałuję bo jakby nie to nie wiadomo czy kiedykolwiek bym się odważył tak,że nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokoj z prostytutka Jeszcze Cie czyms zarazi...Malo dziewczyn w Polsce...sprobuj poznac przez czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba to nie jest ponad Twoje sily zalogowac sie i zagadac...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mieszkam za granica. Jednak jest tu wiele Polek czy kobiet z innych panstw. Tak naprawde nie chce isc do prostytutki. Ten temat to byla taka troche prowokacja. Po pannie lekkich obyczajow mialbym kaca moralnego. W tym roku mialem tylko 1 randke - z czatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak było na spotkaniu?? Wiadomo rzadko sie zdarza żeby od razu się spotkało tę idealną osobę...ale trzeba próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byla randka w ciemno. Oczywiscie bardzo sie stresowalem, ale na spotkaniu bylo intersujaco. Aczkolwiek potem utrzymywalismy kontakt mailowy. Sam przerwalem znajomosc nie mogac doczekac sie na kolejne spotkanie. Sadze ze jej sie nie spodobalem, ale nic nie napisala na ten temat, tylko odwlekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy ludzie są dziwni...jakby od razu nie mogli powiedzieć hm...nie jesteś w moim typie zostańmy przyjaciółmi...No ale dobrze że ograniczyłeś z nią pisanie..Nie ma co się przyzwyczajać do osoby która odwleka spotkania...no ale pierwsze koty za płoty trzeba dalej próbować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie kobiety lubia owijac w bawelne, a faceci nie zawsze potrafia to odczytac ;-) Spotkanie z ta dziewczyna bylo ciekawym doswiadczeniem ;-) Zadna porazka tylko informacja zwrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem będziesz wiedzieć żeby zapytać czemu nie chce się spotkać... Polecam czat na wp.pl w miarę normalni ludzie są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze i wszedzie mozna kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co komu sądzone tego nie minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mi sadzone? za bardzo w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dorabiam sobie na kafeterii jako wróżka więc nie pomogę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×