Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaaaaa6

Czy jest na forum jakiś prawnik? Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Jaaaaa6

Witam, Od dłuższego czasu przebywałam na zwolnieniu. Zwolnienie trwało 182 dni (wcześniej macierzyński, jeszcze wcześniej L4 z powodu ciąży), obecnie jestem na zaległym urlopie pracowniczym. Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży i chciałabym przejść znowu na L4 po zakończeniu urlopu. Czy ktoś wie czy okres zasiłkowy jest liczony na nowo w przypadku zwolnienia z powodu 2 różnych chorób niezależnie czy przerwa między nimi była krótsza czy dłuższa niż 60 dni? A jeśli jest liczony na nowo to w jaki sposób będzie wyliczane wynagrodzenie? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za porady prawne się uczciwie płaci. no ale ty umiesz tylko zaciążyć i kombinować, gardze takimi szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj na jakims forum prawnym, za darmo Ci odpowiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa6
No właśnie pytałam już na 2 i na jednym zamiast odpowiedzi usłyszałam oczywiście "ciąża to nie choroba" ;) A na drugim chyba zostałam źle zrozumiana a jak sprostowałam to póki co cisza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa6
Do gościa z - oooch, normalnie czekałam na ciebie cały dzień ;) Buźka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na profesjonalnym forum nie powinni wnikac w moralne pubudki tylko konkretnie odpowiedziec na problem prawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_28
hmm, jak dwa l4 na raz? chcesz iść na l4 z jakiego powodu? bo to dwie różne sprawy. Sprawę z macierzyństwem regulują inne przepisy niż zwykłej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa6
No powinni, ale wiesz jacy są ludzie :/ Jak to na 2 L4 na raz?? To pierwsze już minęło na początku sierpnia. Ale zwolnienie to zwolnienie niezależnie czy dotyczące ciąży czy choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi się utrzymywać takiego darmozjada. do roboty nie łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPPW
Witam serdecznie, pracuję w Kancelarii Prawnej Piotra Wynnickiego. Zapraszam do współpracy, udzielamy wszelkiego rodzaju porad prawnych. Chętnie pomożemy każdemu, kto się do nas zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×