Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssiczek

Czy ktoś ma doczepiane włosy??Proszę o radę...

Polecane posty

Gość kasssiczek

Coraz częściej myśle o doczepieniu sobie włosów...Ale nie wiem czy z tym są problemy,czy widać,że są doczepione, jak sie to myje i w ogóle czym!! I czy nie odpada jakieś pasmo.Jak macie sztuczne doczepiane włosy-dajcie znać.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku ładnie wygląda, dopóki dbasz o te włosy, to jest ok, tylko jak odrastają, to zaczynają się problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , sluchaj jest taka metoda nowa!! polega na doszywaniu wlosow. fryzjerka robi ci na glowe gokola 4 malutkie warkoczyki (albo mniej lub wiecej) i doszywa specjalna nitka do tych warkoczykow to oczywiscie nic nie boli i jest najmniej niszczace wlosy. to jest obecnie najlepsza i najnowsza metoda. ( zapomnij o ringach i sklejaniu na klej bo to masakra strasznie niszczy) a te wlosy nosisz ok 2 miesiace pozniej twoje ci odrastaja i tasma sie obniza wiec po 2 miesiacach musisz isc na podciagniecie i fryzjerka przyszywa ci te same wlosy wyzej. i wiem co mowie bo moje kolezanki sa fryzjerkami i u siebie w salonie doczepiaja takie wlosy i same tez nosza naprawde super polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhjko
wiem tylko,ze to bb kosztowny zabieg!;) Sa 3 typy włosów. Efekt- wyglada super! Ja tez chce to zrobic,ale nie wiem czy lepiej na lato czy na zime??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o jakiej metodzie teraz piszesz?? bo jezeli o tej o ktorej ja teraz napisalam to w sumie najlepiej teraz lub zima ( czy latem zalezy od ciebie bo wiesz tasma na ktorej doszywasz i warkoczyki na glowie to wiadomo ze trzeba poswiecic troche czasu zeby suszyc je itd., pozatym latem jest goraco trzeba myc czesciej glowe pozytam jakas plaza czesciej jezioro itd. no takie moje zdanie ;) ale jka zrobisz teraz to juz bedziesz przyzwyczajona wiec dasz rade !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję
dziewczyny:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakalaklka
ja nie mam doczepianych włosów ale obserwuje kilka dziewczyn sprzedajacych w warszwkich KDT. Szczególnie jedna z nich ma te włsoy obrzydliwe, tzn. widac ze swoje ma raptem do lini podbródka a te doczepiane sa prawie do pasa. widac wyraznie te "wezełki" co włsosy sa doczepione, do tego dziecwzyna ma rzadkie swoje wlosy i naprawde wyglada to nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec
podstawa to DOBRY FRYZJER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ciekawa
Co do doczepiania wlosow - weszlam na stronke www.doczepianiewlosow.pl, ale jak sie poszuka w google na przyklad pod haslem przedluzanie wlosow to jest wiekszy wybor salonow. Chociaz z tego co widac to takie same zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkasz
Billabong czy możesz podać adres zakładu fryzjerskiego gdzie przedłużają włosy metodą o której piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julienkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoasia
te laski, ktore tak flugaja na doczepione wlosy sa po prostu zazdrosne, bo maja krotkie kłaki i nie stac je na doczepienie. ja mam doczepione i roznica jest przeogromna oczywiscie na plus. jak ide ulica, słyszę za plecami achy i ochy na temat wlosów. doczepiam na mikroringi z silikonem. to brednie, ze ta metoda niszczy wlosy. mnie tez tak straszyły wielkie znawczynie, a prawda jest taka, że jak robi to ktoś nieumiejetnie najtanszymi środkami, to jest ringami z gwintem (które moga obciąc wlosy), kombinerkami pozyczonymi od starego z garazu i wlosami indyjskimi (30 pasm za dwie dychy) to efekty sa oplakane. na tym nie ma co oszczedzac. ja za pierwszym razem udałam sie do jakiejs malolaty, kótra przykleiła mi taki syf, że po dwoch umyciach miałam dreda. no, ale zapłacilam tez niewiele. a na koniec anegdota. pracuję w restauracji i jak zaczełam pracę, to laski skakały nad moja glową i podziwialy moje włosy, że przepiekne,ze zazdroszcza i jak udało mi sie zapuscic. trwało to ze dwa tygodnie, az sie zlitowałam sie nad tymi gaskami i przyznałam, ze to doczepione. same sie nie skapnęły, ale po tym zdarzeniu zaczeły namawiać mnie do zdjęcia. jakos nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie mi jaka metoda jest
najlepsza do rzadkich wlosow, chcialabym sobei zagescic ale tak zeby nie wygladalo to sztucznie i zeby zgrzewow nei bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edii D
Ja mam doczepiane włosy x DD no i powiem , że wszystko było okey, dopuki , niezaczełam prostować swoich naturalnych włosów, normalnie masakra, wszystko zaczeło wylatywać , wg. trzymają sie one tylko ok. 2,3 tyg. nieopłaca się doczepiać włosów ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi21
chciała bym przedłużyć sobie włosy ale ale bojwę się proszę o rade czy sie nie niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi21
nie wiem czy warto jak maja mi pózniej wypaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDuskaa
Ja mam aktualnie doczepiane wlosy . Myje sie je normalnie z swoimi wlosami . u mnie nie widac ze sa doczepiane, ale trzeba je czesac a czesze sie trudno . Ale fajnie wygladaja . ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumiiii
ja ma doczepiane włosy :) 7 raz teraz doczepiałam:) nosze je około 4 miesiecy jestem bardzo zadowolona doczepiam na zgrzewach z racoona:) zabieg kosztuje około 1500 zł:) 45cm włosów ,doczepienia nie widac...napoczatku wydaja sie ciekie a potem lajt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że doczepiane pasm mogą fajnie wyglądać choc niektóre dziewczyny mają doczepiony bardzo zły gatunek włosa i nie dopasowny do swoich naturalnych , co daje dość marny efekt;( Ja nosze włosy na siateczce, którą przykleja się do skóry głowy i wygląda to bardzo naturalnie. Można się w tym kąpać i uprawiać sport no i oczywiście nie ściągą sie tego na noc jak peruki;) Mozna czesać wg uznania, przedziałek naturalny, upinac do góry cokolwiek przyjdzie nam na myśl.Jest to ten sam sposób który stosuje przez np. Beyonce. Jestem bardzo zadowolona :) Zaopatruje się za granicą i koszt roczny z włosów naturalnych virgin (czyli najlepszego gatunku na rynku) wynosi 2000 zł.Polecam i pozdrawiam wszystkie włoso- maniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że doczepiane pasm mogą fajnie wyglądać choc niektóre dziewczyny mają doczepiony bardzo zły gatunek włosa i nie dopasowny do swoich naturalnych , co daje dość marny efekt;( Ja nosze włosy na siateczce, którą przykleja się do skóry głowy i wygląda to bardzo naturalnie. Można się w tym kąpać i uprawiać sport no i oczywiście nie ściągą sie tego na noc jak peruki;) Mozna czesać wg uznania, przedziałek naturalny, upinac do góry cokolwiek przyjdzie nam na myśl.Jest to ten sam sposób który stosuje przez np. Beyonce. Jestem bardzo zadowolona :) Zaopatruje się za granicą i koszt roczny z włosów naturalnych virgin (czyli najlepszego gatunku na rynku) wynosi 2000 zł.Polecam i pozdrawiam wszystkie włoso- maniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka.
ja mam doczepiane włosy metoda micro rings . doczepila mi je moja mama (ktora zaznaczam nie jest fryzjerka). za wlosy zapilacilam 120 zl (120 pasemek). i wygladaja swietnie . znajomi je chwala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenaaaaaaaana
czytam tuttaj o tym co sie wyprawia i chcialam wam napisac ze nie wiem jak wam ale mi udalo sie znalezc dziewczyne ktora za 400 zl doczepia wlosy i robi to naprawde fachowo. zrobila mi metoda na tulejki trzymaja sie swietnie mam juz 3 miesiace te wlosy sa miekkie i w ogole doczepiala mi naturalnymi naczytalam sie o waszych problemach i mysle ze jesli ktoras bedzie chciala to dam wam namiar na ta dziewczyne. doczepia wlosy naturalne europejskie teraz bede szla do niej na podciagniecie czyli zdjemie mi i zalozy od nowa wlosy i to te same! zaplace tylko za robocizne ma na imie Daria i to jest jej gg 1202707 a to numer koma 511399595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraspać
a ja zamiast doczepiać sobie na stałe, wolę metodę clip-in. clip in są wygodne, bo myje je sobie osobno i nie robią się kołtuny jak w przypadku pasemek na microringi czy tez pod keratynę. jeśli nie wiesz, gdzie takie włoski mozna kupić to z czystym sumieniem mogę doradzić włosy na www.hairservice.pl. kupowałam u nich juz kilka razy i zawsze byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 880260754
"Doczepianie włosów" metodą "microrings" Całkowity koszt za zagęszczenie oraz przedłużenie to TYLKO 355zł ! * Tylko teraz obniżka -20% (od 01-06-2011 do 01-09-2011) *poprawki oraz podciąganie włosów GRATIS! http://www.image-share.com/ijpg-731-187.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleRude
hej ja mialam doczepione wlosy w tamtym roku metodą na microringi. zbieralam sie to tego przez dlugi czas. dużo czytalam o tym w internecie. w koncu umowilam sie z dziewczyna ktora sie tym zajmuje (znalazlam jej ogloszenie w necie). ogolnie moja opinia jest pozytywna co do doczepionych wlosow tą metodą. ja z natury lubie dbać o nie, wiec z doczepionymi tez nie mialam wiekszego problemu. a efekt był fantastyczny. i jak sie nie wiąże zbyt wysoko kucykow i nie robi wymyslnych fryzur to nic nie widać. a jak odrastają, to wystarczy je "podciągnąć"- luzuje sie obrączi i podciąga pod skore i znowu zaciska, by nie spadły. mi żadne pasemko nie odpadło ani razu przez pół roku noszenia. później coś mnie podkusiło i sama sobie je zdjełam i obcielam wlosy na krótko czego baaardzo żałuję. podstawa to dbanie o wlosy i troche cierpliwosci i naprawde można przez dlugi czas sie nimi cieszyć. dla mnie to fajna sprawa, wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jhvgk,jghk
Przedłużam regularnie, co kilka miesięcy. Włosy naturalne, firma znana, metoda, z tego, co wiem, opatentowana przez tę firmę. Za ok. 100 pasemek (długość średnia, nienajdłuższa) płacę 2600 zł. Dodatkowo dopłacam za zdjęcie "starych" pasemek. Ale mam za to komfort prostowania prostownicą, kręcenia lokówką, włosy wyglądają idealnie, nawet w momencie zdejmowania doczepów. Używam kosmetyków do włosów przedłużanych, koszt np. szamponu od 50-60 zł albo więcej. Do tego szczotki do czesania, jedwabie w spray'u, odżywki.... Co jakiś czas sauna na włosy i rozczesywanie w salonie. I uważam, że warto. Włosy doczepione mają identyczną strukturę, jak moje własne, są miękkie, pasmemka nie odpadają. A po ich zdjęciu nie widzę żadnych spustoszeń na głowie. Ilość włosów, które wypadają jest taka sama, jak ilość włosów, które w naturalny sposów wypadłyby w ciagu kilku miesięcy bez doczepiania. Jeden jedyny raz skusiłam się na tzw. domową, chałupniczą fryzjerkę. Założyła mi za 800 zł gówniane podróbki naturalnych włosów, zdjęłam je po tygodniu. Plątały się, po wymyciu przypominałam sfilcowaną lalkkę :(. Jeśli mam mieć doczepiane włosy, to tylko najlepszej jakości i u fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jhvgk,jghk
Jak można wierzyć pdeudo-fryzjerkom z ogłoszeń w necie? Partaczka kupuje zestaw do przedłużania w necie, obejrzy 10-minutowy filmik instruktażowy i wydaje jej się, że jest profesjonalistką :( Eksperymentuje na włosach naiwnych klientek. Bo przecież nie przyzna się, że dopiero się uczy. Za 300 zł. to można sobie buty kupić, a nie przedłużć włosy. Poza tym ważny jest sposób zakładania, chodzi mi o miejsca na głowie. Mam założone włosy w taki sposób, że w żadnej fryzurze nie widać miejsc doczepów. Mogę robić koki, wysoko spinać włosy. Na pewno zależy to od długości własnych włosów. Po kilku latach doczepiania, moje włosy zdążyły podrosnąć. W tej chwili własciwie bardziej je zagęszczam, niż przedłużam. Nie warto oszczędzać na własnej głowie. Bo ewentualne reklamacje kosztują sporo czasu, pieniędzy i łez. A domowe-partaczki-fryzjerki na pewno nie oddadzą ani pieniędzy, ani nie zregenerują zniszczeń w Waszych naturalnych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_margot
Hej, Ja gorąco polecam przedłużanie włosów. Moje naturalne to jakieś piórka są. Dopiero teraz czuję się piękna :) Od kilku dni nie mogę się nadziwić, że mogę mieć AŻ tyle na głowie. Wcześniej szukałam dużo informacji w sieci i radziłam się koleżanek, które doczepiały sobie tą metodą clip on, ale nie były jakoś szczególnie zadowolone... Mnie w podjęciu decyzji pomógł ten artykuł: http://www.mojecialo.net/2011/06/przedluzanie-wlosow-diametralna-zmiana-wygladu-w-zaledwie-kilka-godzin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×