Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Czy ktoś ma jakiś sposób

Polecane posty

Ma ktoś jakiś sposób/skrypt, który blokuje posty użytkownika, którego nie chcemy czytać? Coś w rodzaju filtra by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noe cos wie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze nid bo chociaż kompletnie sie na tym nie znam to wydaje sie, ze aby przeglądarka nie wyświetlała postów konkretnego użytkownika to musiałby go jakos rozpoznawać. nie wiem dodatkowo jakby to wpłyneło na wyświetlanie całej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jednak jesteś Androgen głupi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Androgen,że jeśli przypomnisz sobie że to tylko ogólnodostępne forum...nie będziesz potrzebował odpowiedzi.:-) Ale zapytam czyżbyś czuł jakąś niezręczność?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Haja, to nie to. ;) Irytują mnie wpisy jednego spamera, dobrze byłoby go nie oglądać. Wiem, zawsze mogę pzestać zaglądać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli problemem jest długość, możesz użyć skryptu zwijającego posty. Ale jeśli po prostu irytuje Cię sam konkretny nick kogoś i jego posty bez względu na długość, to nie wystarczy dla komfortu psychicznego po prostu omijać wzrokiem bez czytania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, zawsze mogę pzestać zaglądać na forum  No nie wierzę.To na pewno ty Andro???Zamierzasz dyskutować o problemie irytujących userów?Przy kawusi może jeszcze? :-D:-D:-D Mnie to nie dotyczy,ale nie słuchałabym rad "specjalistów" których mądrości i skuteczności nie trzeba specjalnie szukać. Jeśli potrzebujesz tu,na zwyczajnym forum skryptów,czy innych myków by się bez irytacji,swobodnie czuć idź lepiej pobiegać...lub zmniejsz dystans i sięgnij tylko po pilota tv.:-D Najserdeczniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen wczoraj Nie Haja, to nie to. Irytują mnie wpisy jednego spamera, dobrze byłoby go nie oglądać. Wiem, zawsze mogę pzestać zaglądać na forum x twardzielu, to ty masz słabości ? Jedna użytkowniczka już jest rozczarowana tobą, bo nie okazałeś sie wystarczającym twardzielem. Ale zawsze możesz napisać, że żartowałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku Twojej radości, co? Jedna zawiedziony mną, to zawsze większa szansa dla takiego leszcza jak Ty. :) X Nie potrzebuję zmniejszać dystansu czy omijać postów. Wolałbym nie widzieć np kretyńskich wpisów petrova czy gęgania. Tak byłoby wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie telefon, nie dodasz do czarnej listy Androgen. :-) A raz niejeden by się chciało. Wiem. Ps. Dobrze ci się żyje? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, dobrze mi się żyje. A jak widzę Ciebie to jest tylko lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja? I pewnie byś mi wylizał, co? Dobre, dobre. W sumie jeśli nawet nie to spoko. Ja bym tobie może i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz twardzielku, albo mierzysz mnie swoją miareczką. Wyobraź sobie, że ludzie sie szanują w przeciwieństwie do indywiduum twojego pokroju, a kobiet żywych jest w brud w realu. Spamik przeszkadza i pewni użytkownicy ? Wy i ten wasz dystans i ciągły ból ciру o coś krótkodystansowcy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, nie wpisałam się tu, żeby wdawać się w polemikę, a już na pewno nie z tą osobą. Nie przekonują mnie w każdym razie (co nie jest dziwne) prześmiewcze i tradycyjnie wyższościowe uwagi starszej hejterki tego forum (nie wymierzone zresztą w Ciebie) . Nie widzę powodów, dla którego normalny użytkownik forum miałby widzieć syf, skoro go widzieć nie musi. W każdym razie skrypt zwinie petrova, gęś i taki syf jak powyżej też. Myślę, że adresy i lokalizację, gdzie się możesz po niego odezwać, znasz. Tyle wiem w sprawie pytania zadanego w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adoruj starą hejterke bó, dziesięć lat na to czekała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza i Bó są mocne :D:D:D:D:D bo to Petrov 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara banda siedzi tu cały czas na oranje i hejtuje. Jedna zrobi na chwilę coming out i nagle inni po latach przypadkowo pojawiają się na temacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja w krainie czarow dziś Bó, Andro kopę lat o i jest kolejna z pajęczyną na ciрiе :D który to twój niczek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Ta jest najlepsza. Stara baba nauczyła sie tekstów młodzieżowych, macha ciрą w poszukiwaniu wielkich kutаsów i świruje wielką wymiataczke w necie. Brakuje tylko błędnego rumakowania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara banda siedzi tu cały czas na oranje i hejtuje. Jedna zrobi na chwilę coming out i nagle inni po latach przypadkowo pojawiają się na temacie. x nic dodać, nic ująć ;-) 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja ❤️ :-) Dobrze cię widzieć. :-) :-) Androgen czekam na tę jedną chwilę, nie dziesięć a 16 lat. Kiedy Androgen mnie adoruje moje uda za każdym razem się rozchylają. Niby jestem stara hejterka ale odrobina i mnie się należy, czyż nie? A reszta świata poszła won. Płonę. Łahahaha.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×