Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćcs

czy kuchnia przerobiona na pokój dziecka to

Polecane posty

Gość gośćcs

Na serio zły pomysł? Że tak wielu ludzi razi? Mamy duze mieszkanie. Kuchnie przerobilismy na pokój córki. A u nas w dużym pokoju jest kuchnia ( aneks kuchenny zrobiony). Mamy na prawdę więcej miejsca jak i córka niz jakby miala miec z nami pokój ( nawet z ścianką dzialowa) a kuchnia w kuchni. I mi to odpowiada. Jej pokój jest w miarę duży ze w razie wpadki i drugie by spokojnie sie zmiescilo. Tu każda z was ma 4 pokoje widzę. Pozdrawiam mile mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w sumie 2 pokoje. 1 duzy nasz i 2 corki. i tez chcialabym przerobic i z kuchni zrobic sypialnie a w pokoju aneks kuchenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak przerobilam kuchnie ale na p[okoj ktory wynajmuje i sobie dorabiam do budzetu domowego. a aneks kuchenny mam w przedpokoju bo mam duzy przedpokoj wraz z korytarzem i wszystko się zmiesciło i lodowka i kuchenka z piekarnikiem i stól do przygotowania posiłkow i zmywarka akurta blisko jest lazienka i jest poidklaczona do zlewu, i mikrofala i czajnik itd wszystko jest tylko samej kuchni nie ma a tez niektorych razi a ja się ciesze bo przynajmniej tak nie brudzą;p tak wiec mialas dobry pomysł i tak trzymaj pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem określenie- "u nas w pokoju"- czyli w pokoju dziennym, salonie czy jak to zwał macie aneks kuchenny i w tym pokoju śpicie? Bo jeżeli tak, to według mnie lepiej już mieć ciasne, ale osobne sypialnie... zupełnie inaczej się wypoczywa. Sami też robiliśmy aneks kuchenny w salonie, po to żeby kuchnię przerobić na kolejną sypialnię, dla wygody, tym bardziej że życie rodzinne toczy się głównie w salonie i lubię gotować i jeść zaraz obok. Na upartego, dałoby się tam wygospodarować osobną ślepą i małą kuchnię i niewielki salon, a tak jest wrażenie większej przestrzeni. Ale do odpoczynku potrzebuję własnej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze zamiasta w sypialni mozecie zrobic aneks w przedpokoju lub w innym miejscu,ja najpierw myslalam o zabudowanym balkonie zeby tam zrobic ale jak wynajmuje to inni tez musza i chca miec dostep do kuchni wiec musieliby przechodzic przez moj pokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam piec gazowy w kuchni mozna go przeniesc do lazienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy "duże mieszkanie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie spanie w pokoju, w ktorym sie gotuje to totalna porazka, chyba ze jak sa goscie - okazjonalnie. My przerobilismy kuchnie na pokoj dla syna, kuchnie mamy w aneksie w dziennym pokoju, ale oprocz tego mamy normalnie sypialnie. Inaczej sobie tego nie wyobrazam. Piec gazowy od poczatku byl w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, tez bym tak zrobila na twoim miejscu. lepiej spac w salonie z aneksem niz z dzieckiem w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×