Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moj maz powinien sie leczyc?

Polecane posty

Gość gość

rok temu stracil prace i przez ten caly rok ( a mieszkamy w miescie stolecznym ) nie znalazl sobie pracy, nie poszedl na zaden kurs , nie zrobil nic nie ruszyl d**y zeby poroznasic Cv , nie poszukal na necie firm i osob do ktorych moglby wyslac Cv i pozniej zadzwonic ewentualnie zorientowac sie czy ktos jest zainteresowany , jak sie okazalo nie ma w ogole znajomych ! nie ma znajomosci !. jak to myslalam przeciez chodzimy na imprezy , bawimy sie I TU OTWORZYLY MI SIE OCZY- przeciez my sie zawsze bawimy z moim towarzystwem! wiecie co on robi ?? lezy w lozku i placze! autentycznie ON PLACZE, facet ktory powinien zadbac o rodzine , ktory powinien budowac bezpieczenstwo swojej rodzinie , nie jest w stanie nic zalatwic , wszystkiego sie boi lezy i placze . po swietach skladam pozew o rozwod i sprzedaje dom bo jak tego nie zrobie to sie skonczy komornikiem , ja z mojej wyplaty nie jestem w stanie wszystkiego utrzymac a jestem w tej chwili jedyna myslaca osoba w tej rodzinie, mij maz jest jak gangrena i trzeba go odciac od nas zanim nas pociagnie w dol, tak nie zachowuje sie dorosly facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak poszukaj kogoś ze znajomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma depresję ? Warto byłoby go wysłać do jakiegoś psychologa na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieee...no jak płacze, to koniecznie go zostaw, nie pomagaj, nie motywuj, nie wspieraj tylko zostaw. Imbecylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ze mezczyzni tez posiadaja gruczoly lzowe, uczucia? debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma uczucia, a twoj mąz ewidentnie ma depresje. Wizyta u psychologa czy psychiatry powinna pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinien obniżyć ambicje i na początek wziąć cokolwiek choćby pracę w supermarkecie lub ochronie. Nie trzeba mieć znajomości żeby znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak glupia k***o zostaw go moze nie bedzie sie meczyl z obludnica. zeby ciebie tak ktos szmato niedoj****a zostawil w potrzebie az bedziesz skomlec. to jest twoj maz ****adle obsrany a nie zabawka. jestem kobieta a bym skopala po ryju takie babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomagac w czym?, w pisaniu CV ? moze powinnam za niego poswiecac wolne weekendy i mu pracy szukac? szukam znajomosci ale niestety ja sie obracam w innej branzy ja moge wspierac kogos kto sie stara ale sie nie udaje a nie kogos tak biernego zalatwilam mu spotkanie i mialby ta prace ale brakowalo mu jednego kursu , gdyby zrobil ten kurs bedac bezrobotnym( mial przeciez duzo czasu) to prace by mial ale ze siedzial z dupa i czekal na cod zamiast sie przez ten wolny czas rozwijac , wykorzystac jakos swoje bezrobocie to pracy nie dostal . teraz juz kursu nie zrobi bo nie ma pieniedzy . pytalam sie go - co ty czlowieku zamierzasz robic bo do emerytury masz jeszcze 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zalapal depresje przez taka p*****lnieta zone i jej ambicje a nie ze mial lenia i dlatego nic nie zrobil, o tym nie pomyslalas idiotko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólczuje twojemu męzowi, takiej zony jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czuła idiotka, kochasz go czy czekasz az tylko przyniesie kase jak pracował to bylo super tak?! Mam nadzieje ze facet stanie na nogi i kopnie cie w doopsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie to powinien zrobic, zostawic ciebie. a moze wtedy trafi na normlana kobiete. ot malzenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stereotyp ze to facet zarabia na rodzine jest już dawno nie aktualny pani harpio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak glupia k***o zostaw go moze nie bedzie sie meczyl z obludnica. sama jstes glupia k***a skoro narazalabys dzieci i siebie na mieszkanie pod mostem i komornika , narazalabys wlasne dzieci na zycie w biedzie ?? mam nadzieje ze dzieci nie masz idiotko. sprzedajac dom kupie male 3 pokojowe mieszkanie i sama sie z dziecmi utrzymam a w tej chwili widze ze maz sciaga nas w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO TO PO CO TU JESTEŚ? sprzedaj i s********j stąd bo nie moge już patrzec na takie glupie d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz całemu swiatu ogłosic że Twój mąż nie pracuje? Ale.ciekawe naprawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd stracił pracę rok temu przestałam mieć ochotę na bzykanka i juz nie siadam mu swoim grubym tyleczkiem na twarz bo jest zwykła oferma, a ta praca to tylko pretekst bo tak naprawde mam faceta na boku o dlatego chce zostawić męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stereotyp ze to facet zarabia na rodzine jest już dawno nie aktualny pani harpio v tu nie chodzi o to zeby ZARABIAL NA RODZINE bo nigdy tego nie robil. zarabialismy razem on placil rachunki reszte odkladal , ja natomiast z mojej wyplaty nie odkladalam ani grosza bo ustalilismy ze bede kupowala jedzenie ,chemie, chigiene, kupowala nam ubrania, oplacala dodatkowe zajecia dla dzieci, tankowala samochod, oraz placila za rozrywke typu kino- teatr - restauracj*****asen itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jeczenia tutaj twoj mąż roboty nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz całemu swiatu ogłosic że Twój mąż nie pracuje? Ale.ciekawe naprawdę.. v chcialam sie dowiedziec czy tak sie zachowuje odpowiedzialny czlowiek! chcialam sie rowniez dowiedziec jak dorosly facet moze bac sie ZADZWONIC lub POJSC gdziec sie zapytac o prace zapreentowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiedziałaś się, że twój mąż może mieć depresje i powinnaś jako żona i człowiek pomóc mu. zamiast mieszać go z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze twoj maz ma nerwicę lękowa i dlatego sie boi, a ty nawet nie po myślisz o nim. Ta choroba paraliżuje cały organizm i często nawet nie pozwala ruszyć sie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałaś wcześniej za kogo wychodzisz? poprzednią robotę pewnie też miał po znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? v no i nie moge mu wybaczyc tego ze przez ten rok nie zrobil ani jednego kroku na przod! ze rozwalilismy przez niego prawie wszystkie oszczednosci. mogl te pieniadze zainwestowac w siebie w podniesienie swoich kwalifikacji a on nie zrobil nic KOMPLETNIE NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz daj d**y i zarabiaj, tylko do tego sie nadajesz. leczyc to sie powinnas ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dociera do ciebie co każdy tu pisze. szukasz pomocy czy chcesz się wyżalić ze masz takiego męża? chcesz odejdź, zostaw go, może i tak będzie lepiej, bo zamiast mu pomagać, pogłębiasz jego stan. nie chcesz, zostań, ale pomóż, zaprowadź do specjalisty, niech czuje że ma w tobie oparcie. co ty kobieto wyczyniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma pewnie depresje, bo depresja to nie zly humorek jak sie wiekszosci wydaje. Depresja powoduje, ze najmniejsza czynnosac jest wysilkiem. Ty tylko dolewasz oliwy do ognia, bo go szmacisz, zamiast mu pomoc. Jestes na tyle tepa, ze myslisz ze pomoc polega na znalezieniu pracy. W takim stanie on nie bedzie w stanie pracxowac. Tym bardziej ze tak mu pojechalas po ambicji, ze nie dosc ze sam czuje sie zerem to ty go w tym upewniasz. Nie zdziw sie jak pewnego dnia zamiast placzacego meza znajdziesz trupa. On potrzebuje pomocy kogos madrego, kto mu powie ze jest nadzieja, ze musi isc do lekarza, a nie glupiej baby, ktorej sensem zycia sa pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×