Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mozna na początku ciazy farbować włosy

Polecane posty

Gość gość

Hej czy mozna Farbować. Włoski w ciazy? Jestem w 5 tyg ? Proszę o szybka odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że możesz, jeśli nie drażni cię zapach farby. nie ma żadnych przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! I oddychać też nie można bo tyle zanieczyszczeń w powietrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 7 miesiącu i farbuje unikam jedynie farb z amoniakiem stosuje raczej delikatne szampony koloryzujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ale to nie zaszkodzi ? Ja zapytam sie fryzjera o farbę bez amoniaku :) bo ja czytałam w necie rożne komentarze i ktoś napisał ze dziecko sie moze urodzić zniekształcona nie mam jakiś typowych objawów narazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz na kafe padnie kolejne pytanie: czy aby na pewno nie moge nosic lancuszkow w ciazy? ;) (po pytaniu o farbowanie i oblaniem sie w ciazy czyms goracym) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytam doświadczone mamusie i przyszłe no nie dziwcie mi sie to moja pierwsza ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co panikować :D Moje dziecko rozwija się prawidłowo i mu nie zaszkodziło. Nie wolno popadać w skrajności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moi rodzice znowu mówią ze mam pryszczy nie wyciskać bo dziecko bedzie miało plamy . Mówią ze kiedyś tak starsi ludzie mówili ale ja nie do konca w to wierze .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala ciążę farbowalam włosy. Od czasu do Czasu jadlam czipsy popijając cola. Dziecko ma 3 lata jest zdrowe, miało 10p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie p***y. Sama idea farbowania włosów jest głupia. O niebo ładniejsza jest naturalność a poza tym niszczycie włosy sobie i narażacie dziecko. Zaraz padnie pytanie czy można paczkę papierochów kurzyć w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super dzięki za radę tak myśle o ciemniejszych włoskach mam jasny blond teraz ale takie odrosty mi szybko wychodzą ze szok :) moze macie jakiś fajny kolorem do zapropowania ciemny badz sredni blond? Mam jasna karnację troche piegow i szaro niebieskie oczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaleca się w pierwszym trymestrze a to dla tego ze nikt nigdy nie testował farb na ciężarnych. Nie oznacza ze coś się złego stanie poprostu uważaj na farby z ołowiem i amoniakiem. Powiedz koniecznie fryzjerce że jesteś w ciąży, prawda jest taka ze przez burzę hormonalną może ci wyjść zupełnie inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do naturalnego. Miałam nie zbyt pasujący do siebie kolor zawsze miałam nie miłe komentarze jak do szkoły chodziłam wiec farbowała na czarne od roku mam blond :) i mi pasuje ale te odrosty ojojoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje sobie z tego sprawę moze inny wyjść jak zeszłym na blond i chciałam inny odcień a miałam miesiaczke to wyszły mi zielone heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszedł kolor jak na opakowaniu trzymał się długo i tak ja jak i dziecko mamy się doskonale. Powiedzcie jeszcze dziewczynie że jak będzie farbowała to rude dziecko urodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43,to nie farbuj.Chooy z tobą.A o nasze włosy się nie martw.Autorko załóż worek na głowę i po problemie:O te wymysly ciężarnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym tez słyszałam moja kuzynka ma rudego synka ma piękne loki i jest slicZny ona nie jest ruda a jej maz ma taki brąz :) ale synek jest super z tymi loczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43 moze jestes brzydka i gruba jak kloc nawet ci te farbowanie nie wyjdzie i nie pomoże ci dlatego tak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze macie jakieś fajne kolorki co mogłabym wybrać? Jako przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rudy kolor włosów dziecka odpowiada mutacja genów, wizyta u fryzjera może co najwyżej u mamusi wywołać rudość. Moja kumpela poszła ufarbować odrosty miała mysi blond farbowała na jaśniejsze wyszły rude ale nawet jej było do twarzy sama nigdy o takim kolorze nie myślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie akurat zapach farby drażni, więc chciałam go uniknąć w ciąży i postanowiłam czegoś bezpiecznego w ciąży - henny :D przez 3 dni mimo ciągłego mycia głowy śmierdziałam jakbym mieszkała w stajni,ale nie powiem, efekt kolorystyczny bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wypowiedzi dziewiędziesiąt dwa dziś to profil delikwenta same oceńcie http://kafeteria.pl/profil/dziewi%C4%99dziesi%C4%85t+dwa ps robił błąd w nazwie swojego nicku pisze się dziewięćdziesiąt a nie dziewiędziesiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten dziewiędziesiąt jest wulgarny burak jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padłam jaki post miał : Też bym chciał mieć dziewczynę ludzie!! niedorajda jakaś nie może kobiety dotknąć chyba ze zapłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie jakie s efekty rozjaśniania ?. Che sobie zrobić pasemka nie chciała bym mieć rudych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, ale tylko łonasy!!! w dodatku jedynie na rudo, przemyśl sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to dojrzałe żal poprostu gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki mądry temat! kafeteria działa, ale google już nie żeby wpisać w pasku swoje wątpliwości i skorzystać z jednej spośród 12304987 stron o farbowaniu "włosków" w ciąży? weź mi tu o dojrzałości nie pisz, boś głupia baba jak stąd dotąd :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna pało gość dziś na każdej stronie piszą co innego a na forach można zapytać kobiety które znają temat w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×