Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie brzydzi was sadlo stary wygląd zniszczone zęby waszych matek i babc

Polecane posty

Gość gość

no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo w mojej rodzinie ludzie są zadbani, niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przemija. Źli ludzie kojarzą nam się wyłącznie z czymś brzydkim. Dlatego lepiej mieć wścibską babcię z pożółkłymi zębami, aniżeli diabła w prześlicznej skórze... co nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie wszystkie stare baby s a ohydnymi tucznikami ze zwislymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama ma 51 lat, waży 44 kg przy 164cm wzrostu. Fakt stara utuczona baba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiem gdzie ty mieszkasz, ż etakie maszkary widujesz, w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widzisz,co cie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, bo moja mama ma 54 lata, a na swoj wiek nie wygląda, a całe życie mieszkała na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbys/chcialabys wygladac jak moja matka i babka. Ty napewno bedziesz zapasionym tucznikiem,teraz pewnie tak wygladasz. Bo innego zrodla twojej nienawisci nie widze.negujesz to co nieuchronnie sie zbliza do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe Polki od 40 tki wzwyz to sa maszkary z sadlem wiszącym i capia potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze owijac se cycki wokol szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie wiem skad wy jesteście bo ja takich osób w swoim otoczeniu nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 40 a jakos tak nie wyglądam :) Zdziwilibysci sie. Aaa... Mieszkam w dużym mieście , pracuje , prowadzę zdrowy tryb zycia i moze to dlatego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n a ulicach w sklepach w srodkach komunikacji mnostwo takich maszkar-tylko idiioci twierdza z e Polki to piekne kobiety z klasa -hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele bab jezdzacych na rowerze ma dupy tak wielkie ze z siodełka spadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem estetka i nie zwracam uwagi na brzydote. Widzę tylko to co przyciąga moja uwagę czyli piękno. Szkoda zycia interesować sie tym kto jak wyglada, i wyłapywać z otoczenia wszystko co brzydkie. Zreszta musza być takie żebyście mieli porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama właśnie skończyła 50 lat, wygląda świetnie. Ubiera się podobnie do mnie, ale jednocześnie potrafi zachować umiar i nie wygląda to śmiesznie tylko z gustem i dobrym smakiem, tak jak pasuje do jej wieku. Babcia ma prawie 80 lat i waży niecałe 50 kg (o zgrozo, prawdziwy grubas!!), jest zawsze bardzo czysta i pachnąca ma całą szafę eleganckich ubrań i nawet wychodząc rano po bułki maluje usta:) Faktycznie ma zmarszczki, ale jak jej wygląd może mnie brzydzić? przecież to moja babcia, którą ogromnie kocham i szanuję. Młodość przemija, nie ukryją tego nigdy operacje plastyczne. Człowiek nie przeskoczy natury choćby wydał całe pieniądze świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy smierdzące spasione matki i babcie to sa mądre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typow ababa po 60 tce jest wygieta jak pałąk od wiadra i mazylaki ohydne i cuchnie potem i moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia ma skończone 82 lata, dba o siebie bardziej niż nie jedna moja rówieśniczka (mam 28 lat), zawsze ładnie ubrana, pomalowane paznokcie, ładna fryzurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne baby ktore sie opalaly od mlodosci maja ohydne ryje zniszczone i wygladaja jak babcie swych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOŻE BYŁ NA BASENIE WCZORAJ?? Ja tez byłam i wiecie co? Nawet jak kobieta jest zadbana i wytrenowana to i tak starość uroku jej nie dodaje Ktoś powinien wynaleźć antidotum na starość nawet kosztem kosmetologii medycyny estetycznej i innych grup zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwlaszcza wiejskie wielorodki czy wiekszosc poslkich kobiet s a ohydne rodza jak kroliki i juz w mlodym wieku s a bezzebne i spasione jak tuczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to są szczęśliwe i mają sens w życiu. A ty siedzisz na kafe i p********z głupoty. I tak większość cie wykpi także marnuj swój czas dalej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje spostrzeżenia wymagaja konsultacji z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe matki i babcie sa tak obrzydliwie z e powinny nosic maski na ryjach swych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama wyglada bardzo ladnie, nikt nie daje jej 54 lat - max 40, nie ma sadla - jest szczupla, cwiczy, chodzi na basen i jezdzi na rowerze, o zeby dba;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś malolatko nudzi się w wakacje bo pewnie z familoka pochodzi a wy się wkrecac dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście obrzydliwi. Wszystko przemija uroda również czasem w ułamku chwili, choroba wypadek a czas nam leci- KAŻDEMU. Ja nie mam 30 lat a mam po ciązy żylaki, pomimo tego ze nadwagi nigdy nie miałam, powinnam sobie te nogi uciąc przy samej d***e prawdie? Aby ktoś tak wrażliwy jak niektórzy tu nie poczuli obrzydzenia na ich widok. Załosni ludzie, jednak wiem jedno karma powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do chorob cywilizacyjnych ludzie czesto doprowadzajs sie sami a matki i babcie durne spasione maciory ktore sola i slodzą co sie da i co gorsza faszerują slodkim zarciem i piciem swe dzieci i wnuki to dno opalaja sie i maja ohydne pomarszczone ryje,, od slodkosci maja zniszczone zęby i proteze w mlodym wieku - czy mozna czuc do nich cos innego niz obrzydzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×