Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zubila

Czy to może być grzybica?

Polecane posty

Gość zubila

Zdjęłam niedawno tipsy i zauważyłam, że na moich paznokciach pojawiły się nieciekawe brązowawe plamki. Czy to może byc grzybica? Czy ciężko się ją leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na chorobach paznokci, ale wiem, że "tanie" tipsy, a szczególnie kleje, mogą zrobić więcej problemu, niż pożytku. Na Twoim miejscu maczałabym paznokcie w ziołach leczniczych, np rumianku, kora dębu i poczekała. Jeśli plamki dalej nie znikną, może w aptece zapytaj o maść na grzybicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbarwienia lub grzybica ale obstawiałabym to drugie kup w aptece lakier do paznokci na grzybicę Stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej bedzie jak zrobis badania mykologiczne wtedy sie upewnisz. Jesli to grzybica to lepiej zacząć leczenie we wczesnym stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym obstawiała grzybicę, niestety zdarza się to przy tipsach - mnie się zdarzyło :( Radzę się wybrać do lekarza, a jakbyś chciała się czegoś więcej dowiedzieć, to wejdź sobie na stronkę leczpaznokcie.pl - tam opisują co i jak z tą grzybicą jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragura
Nie ma co się bawić w lakiery lecznicze, bo przetestowałam je na sobie i efekt był żaden. Mnie lekarz przepisał taki doustny lek trioxal i dopiero on pomógł, więc zapisz się do dermatologa szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne ,juz sie zapisz szybko do dermatologa,zebys czasem sie nie rozmysliła i sama sobie nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparytka
ragura, a czy ten trioxal to się tak bierze co jakis czas? Bo ktoś mi mówił, że jest właśnie taki lek, co się go tak bierze i że daje najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aparytka, trioxal rzeczywiście bierze się pulsowo - to lekarz decyduje ile pulsów obejmuje terapia, bo zależy to od stanu paznokci. Mnie się udało i po dwóch pulsach było już wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×