Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O układach FF

Czy z tzw. f**k friends robicie w łóżku te same rzeczy co ze stałym partnerami?

Polecane posty

Gość O układach FF

Czy z tzw. f**k friends robicie w łóżku te same rzeczy co ze stałym partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O układach FF
Czy np. rzeczy bardziej intymne, jak np. seks analny zostawiacie na stały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franksinatra
f= f facet z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez przy ukladzie f**k friends ludzie rzadko sa w zwiazkach z innymi, w taki uklad wchodza ludzie ktorzy wlasnie nie chca byc uwiazani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O układach FF
Ale chodzi mi o to, czy w takich układach też np. uprawia się seks analny i tak samo eksperymentuje jak w normalnym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim ja nie uprawiam analu w stalym zwiazku. w ukladzie uprawiam wszelkie mozliwe perwersje :D staly partner jest troche jak brat i nie bardzo chce sie z nim eksperymentowac. z obcym puszczaja hamulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 16 13
jestem facetem i nie chcialbym byc z taka kobieta, jak ty. nie chce byc gorszy od bylych niezobowiazujacych partnerow kobiety, z ktorymi eksperymentowala, ze mna jednoczesnie tego nie robiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 16 13
napisz jeszcze, ze zdradzasz stalego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie i tak sie nie dowiesz, ze twoja kobieta to robila :D przeciez nie przyzna Ci sie, pomysl sekunde. sporo kobiet i mezczyzn tak ma- w zwiazku seks po bozemu, na boku dzikie orgie to czy zdradzam, to moja sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 16 13
ja wole byc sam, niz z kobieta ktora nie jest porzadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad bedziesz wiedzial, co robila twoja kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 16 13
bede liczyl na uczciwosc. poza tym pewnego typu kobiet unikam. szukam kobiety cieplej, sympatycznej, wrazliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość dziś 16 13
nie wyobrazam sobie bycia z kobieta, dla ktorej dochowanie wiernosci jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dochowałam wierności dla męża i co gowno z tego ..teraz nie mam żadnych wspomnień i coraz częściej łapę się na myślach jak by to było z innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ze stałego związku jest od rozpieszczania i spełniania wszelkich zachcianek, a ff jest od ********* Na pewno jest wiele porządnych kobiet, ale jak wyżej zauważyły ku'rwy, nie sposób odróżnić porzadnej od ku'rwy. Nie ma więc innego wyjścia, żeby nie zostać rogaczem, trzeba wszystkie kobiety traktować jak ku'rwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ru'chania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu polecam jak najszybciej udaj się do psychiatry. Te rozmowy sam ze sobą świadczą,że potrzebna Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robisz jak malzonek/malzonka traktuje cie jak f**k friend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź no co ty, loda się nie robi stałemu partnerowi bo by cię nie szanował, takie rzeczy robi się przypadkowym facetom, zapytaj kogo chcesz, każda potwierdzi :-) ...nawet lepiej bratu zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ff bylam bardziej odwazna i wyuzdana a ze stalym partnerem sie wstydze niekoteycy rzeczy bo sie boje ze zle wypadne. Z ff nie ma takich dylematow bo nie obchodzi mnie co on mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ff robię dosłownie wszystko,fantazja i dzika rządza nas ponosi,z mężem nie robię prawie nic..☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
ten staly partner powinien cie rzucic - nie zaslugujesz na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślałam, że mam bogatą przeszłość :D już wole być taka niż frajerzyć sie za plecami "ukochanego"... żal mi was naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilość facetów... może byłam naiwniarą, ale przynajmniej nie wydziwiałam z innymi w międzyczasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
ilu ich mniej wiecej bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a anal z iloma
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 :) żadnych analów nigdy. a facet, który rezygnuje ze mnie tylko z tego powodu jest idiotą i sam o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
a z prawiczkiem bys mogla byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robię inne w stałym związku i z moim ff. głównie dlatego, że każdy facet jest inny, ma inne doświadczenia i też inną budowę anatomiczną :) więc inne rzeczy sprawiają przyjemność (inne pozycje na przykład, ze względu na inną budowę). poza tym dzięki temu jest urozmaicenie. do tego stopnia zależy mi na tym, żeby robić inne rzeczy, że denerwuje mnie, kiedy ktoś pyta: "co lubisz?" ja nie chcę mówić, co lubię robić w łóżku z innym facetem właśnie dlatego, że z każdym chcę robić inne :) ale nie ma to związku z tym, czy jest bardziej czy mniej perwersyjnie. zarówno w stałym związku, jak i z ff może być. ważne tylko, że musi być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×