Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie przypadek, że z brzyduli wyrosła piękna kobieta ?

Polecane posty

Gość gość

Taka, która jako dziecko a potem nastolatka była przeciętna, nijaka, wręcz brzydka...a potem w wieku np 18-25 lat stała się bardzo ładna ? Bo ja nie... Znam tylko jednego chłopaka, pamiętam go ze szkoły podstawowej, w 6 klasie był najnizszy, chudy, miał jakąs nieproporcjonalnie dużą glowe a teraz jako 24 latek jest z***bisty no masakra az sie cieplo robi ,calkowicie sie zmienil, wyglada jak zupelnie inna osoba a to na 100% on... Dziewczyny ze szkoly raczej wszystkie zbrzydzły, twarze im sie porobily jak donice , nadęte spojrzenia...jedna dziewczyna Maja nadal jest malutka, usmiechnietą dziewczynką, teraz kobieta ale duzo zostalo w niej ''dziecka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to pani anna komoroska z warszawy moja sąsiadka była paskudna tłusta jak prosiak a teraz jest sliczna i zgrabna jej mąż to jakas podobno ważna figura, ma więc kasę na trenerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siebie :D Może nie jestem piękna, ale jest dużo lepiej. Jako dziecko miałam strasznie "szerokie" i "wysokie" czoło i sporą szczękę - do tego idiotyczną fryzurę i ogólnie wyglądałam jakbym miała łeb za duży do reszty. Tak koło 12 roku życia zaczęłam ładnie wyglądać to dopadł mnie trądzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie nie chodzi tu o swoje odczucia, a opinie otoczenia, wielkie powodzenie itp. bo takie powinna miec piekna kobieta. Watpie zeby z jakiejs brzyduli zrobila sie super laska, wyładnieć każdy moze ale nie na tyle żeby porywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie...ładna moze byc ale nie piękna.. Piękni ludzie od zawsze wyglądają super, chyba spotykacie czasami dzieci albo małolaty ktore mimo np 10 lat wyglądaja tak ze nie mozna wzroku oderwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie jako dziecka bylam sliczna, obcy zwracali na mnie uwage i gratulowali rodzicom ;) na prawde byłam ładna.. mała twarz, błyskotliwe spojrzenie, ciemna oprawa oczu i gęste ciemne włosy, nie moge uwierzyc ze to ja :D okolo 13 zaczelam sie robic brzydka, teraz mam niespełna 20 i tak od roku coraz lepiej, rysy sie zmieniają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naprawdę wyładniałam bo powodzenie mam - tak jak mówiłam, nie jestem może piękna, ale ładna/atrakcyjna owszem. Nigdy też nie byłam bardzo brzydkim dzieckiem, po prostu jak byłam mała śmiesznie wyglądałam z tą wielką głową i lekką nadwagą (p*****lnięta babcia przekarmiająca wnuczkę, a co!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorszym okresem było dojrzewanie - tak 13-15 lat...proporcje ciała koszmarne, trądzik, wieczne wory pod oczami. I pierwsze próby regulowania brwi, oj to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelina Joli jako dziecko była paskudna a wyrosła na piękną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Jolie miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest pieknego w angelinie :D przeciez nic specjalnego tylko aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że 95% mężczyznom się podoba ty pewnie jesteś w tych 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajmy, ona akurat ma ten typ urody który albo bardzo się podoba, albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelina Jolie nie jest piękna. Nie ma typowej klasycznej urody. Została po prostu wykreowana na piekną przez media a Wy to łykacie. Gdyby nie byla znana to nie wzbudzila by zainteresowania na ulicy, ot ładna laska z wielkimi ustami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mnie się akurat bardzo podoba i wcale nie musiała by być aktorką. Jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma idealne kości policzkowe, piękne, duże oczy, śliczny uśmiech, jest wysoka, zgrabna...większość ludzi się za nią obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Brat na nią poleciał to musi być piękna. Schrupała bym tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tego przykladem. cale dziecinstwo bylam pulchniutka. potem jakos nastolatka dobilam do 85 kg, okulary, przetluszczone wlosy i wiesniackie ciuchy. w wieku 15-16 lat schudlam 30 kg, z czego zostaly mi tylko duze piersi. bylam mloda i uprawialam duzo sportu wiec zadnych pozostalosci po mojej duuzej nadwadze. zaczelam sie modnie ubierac, odslaniac cialo, ladny makijarz, wlosy i nie moglam sie odgonic od facetow. tak jest do dzisiaj. ale moje kompleksy i brak pewnosci siebie pozostaly ( chociaz wiem i wszyscy mi to mowia ze mam urode bardzo nie przecietna) to i tak zawsze gdzies tam w srodku jestem ta brzydka grubaska z ktorej sie smiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tego przykladem. cale dziecinstwo bylam pulchniutka. potem jakos nastolatka dobilam do 85 kg, okulary, przetluszczone wlosy i wiesniackie ciuchy. w wieku 15-16 lat schudlam 30 kg, z czego zostaly mi tylko duze piersi. bylam mloda i uprawialam duzo sportu wiec zadnych pozostalosci po mojej duuzej nadwadze. zaczelam sie modnie ubierac, odslaniac cialo, ladny makijarz, wlosy i nie moglam sie odgonic od facetow. tak jest do dzisiaj. ale moje kompleksy i brak pewnosci siebie pozostaly ( chociaz wiem i wszyscy mi to mowia ze mam urode bardzo nie przecietna) to i tak zawsze gdzies tam w srodku jestem ta brzydka grubaska z ktorej sie smiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam wiele takich osob, ja tez sie w to zliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wy wszystkie nieszczęśliwe kafeterianki jesteście piękne z***biste i w ogóle i w szczególe, żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile lat ma osoba używająca określenia "żenua" (i nie chodzi mi o wiek faktyczny, tylko na jakim etapie rozwoju się zatrzymała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naprawde jestem ladna, kiedys bylam brzydula, nikt mnie nie chcial, teraz mezczyzni sie za mna ogladaja, podobam sie, a kiedys ode mnie stronili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wy wszystkie z wiekiem zamiast się starzeć to młodniejecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy piekne to ja żółówica
piękna kobieta nie chwali sie urodą!! także wniosek jeden :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie było czy z brzydkiego dziecka może wyrosnąć piękna kobieta. Nikt się nie chwali, ba, większość twierdzi, że jest po prostu dużo lepiej i wyrosły na atrakcyjnie kobiety. To nic specjalnego przecież. Boli cię, że ktoś uważa się za ładną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irritating...
Jeśli kobieta o siebie zadba, ładna figura, skromny makijaż , odpowiedni strój oraz uśmiech i 'ciepło' bijące od niej to oczywiście ,że będzie atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniłam się z nijakiej szarej myszy na "normalną" dziewczynę przed pójściem na studia :p nienawidzę okresu liceum i niechętnie wracam do tamtych czasów nawet myślami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×