Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy znacie przypadek, że z brzyduli wyrosła piękna kobieta ?

Polecane posty

Gość gość
zalezy co rozumiec pod pojeciem brzydka jesli ktos w mlodosc***ewnie ladnie tez by wygladal a objadal sie ciastkami jak swinia i pozniej ja idiotka sie cieszy ze lasnie wyglada bo schudla to jak to skomentowac :) Albo ubieral sie w workach po kartofli scinal wlosy tepymi nozyczkami i uzywanie mydla i wody uwazal za kare to czy mozna w takim wypadku mowic ze wyrosla z brzyduli piekna osoba :) Tak naprawde jesli ktos nie urodzil sie ladny to pozniej tez nic z tej osoby nie bedzie a czytanie tych czatowych debilek mija sie z celem jak to kobiety "ale ja jestem gruba 50 deko przytylam". Po prostu ktos albo dba o siebie i jest ladny i ma genetyczne predyspozycje albo jest paskudny bo juz sie taki urodzil zadna dieta z brzyduli nie zrobi pieknosci albo ma ladna twarz i inne cechy albo wyglada jak potwor i nic tego nie zmieni. Tak samo z facetami z patyka nie wyrosnie kulturysta chocby wpieprzal sterydy wiadrami ale moze miec mila twarz i dobra posture wszystko te geny z ktorymi bardzo ciezko wygrac****ewnych rzeczy nic nie zmieni (oczywiscie jak ktos rosnie to przeciez wiadomo ze postura 14 latka nie bedzie sie podobac kobietom to raczej pewne choc i sa juz tacy co wygladaja jak młody arnol w tym wieku ale coz takie geny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka takich przypadków, ale więcej znam takich gdzie dziewczyna w podstawówce była śliczna, a w wieku lat 25 już tak ładnie nie wyglądała :P Śliczne dzieciaki, często w dorosłym życiu są przeciętne lub wręcz brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem takim przypadkiem gdzie w dzieciństwie byłem bardzo brzydki a teraz mam pełno adoratorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem ja :) zawsze bylam piekna, ale rodzina starala sie mnie na sile oszpecic brzydkimi ciuchami, fryzura, nigdy nie bylam wesola itp. teraz faceci sie uganiaja za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam niestety, za to wlasnie duzo kobiet zbrzydlo. a faceci za to jakby wyladnieli-oczywiscie nie wszyscy-mialam kolege w podstawowce, wygladal jak kurczak a teraz taaaakie ciacho :Dinny tez nieciekawy ,posmiewisko klasowe- teraz z dobrą pracą, obyty, zna języki,jeździ po swiecie,kontrakty z zagranicznymi firmami,konferencje,w dodatku pod wzgledem fizycznym jak inny czlowiek... a tamci z klasy zazdroszcza i obgaduja na spotkaniach,bo mogliby byc jego przyjaciolmi jak 2 osoby wierne mu od dziecinstwa-maja teraz wszystko,traktuje ich jak swoje dzieci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wysmiewanym i bitym pasztetem. Teraz mam 34 lata i jest lepiej niz wtedy. Nawet zdarzy sie ze sie spodobam. Ktos napisze na fb albo zagada. Jak ide bez dziecka. Bo 2 lata emu urodzilam. Niestety szpeci mnie pcos. Cale zycie odkad dostalam okres. Bylam na hormonach. Po odstawieniu koszmar. No i po ciazy lepiej ale dalej mam brzydka tlusta cere. Jako dziecko bylam doac ladna mialam dlugie brazowe wlosy do pasa. Ale przez pcos mi zrzedly i mam teraz do lopatek. Za to moja siostra bez tej choroby pcos jest sliczna. W podobnym wiek7 do mnie. A przez cale dziecinstwo bylysmy prawie identyczne ludzie nas mylili nieraz nawet mama. Wiec mialabym dobre geny gdyby nie policystyczne jajniki testosteron mnie zniszczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×