Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dacie wiarę, rok temu ważyłem 82 kg przy 175 cm wzrostu

Polecane posty

Gość gość

teraz 64 kg według IBM idealnie do tego przy spadku masy ciała udało mi się wyrzeźbić mięśnie głównie brzucha, pleców, rąk i trochę klatki piersiowej byłem na basenie wszyscy patrzą na moją sylwetkę z zazdrością od super lasek po facetów z brzuchem którzy zachodzą w głowę jak ja to zrobiłem, czuje to spojrzenia innych :) (pomijam nawet fakt, że raczej kiepsko pływam stylowo i może wygląda to trochę śmiesznie) jestem mega szczęśliwy i czekam na lato, w końcu z radością wybiorę się nad jeziorko i z radością będę paradował bez koszulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci, ja mam 175 wzrostu i waze 95 kg:( przeraża mnie juz fakt, ze za chwile zrobi sie mega cieplo i trzeba bedzie odslonic cialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
Urzekła mnie twoja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba BMI geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Od IBM to ja miałem mój pierwszy komputer. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem wiem, że zazdrościcie :D tak jak ci goście na basenie co niby z***biście pływają a jak potem wychodzą z wody to nieestetyczny brzuch i lipa... nie to co u mnie, ja jak wychodzę to myślę i co z tego że tak z***biście pływacie jak to ja mam 6paka na brzuchu i wszystkie laski się patrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zawadiaka
gość dziś wiem wiem, że zazdrościcie smiech.gif tak jak ci goście na basenie co niby z***biście pływają a jak potem wychodzą z wody to nieestetyczny brzuch i lipa... nie to co u mnie, ja jak wychodzę to myślę i co z tego że tak z***biście pływacie jak to ja mam 6paka na brzuchu i wszystkie laski się patrzą x A ja się tam patrze, jak widzę gościa z czteropakiem w ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to jesteś wychudzonym szczurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci nie zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×