Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę zrozumieć

Dlaczego to robią?????

Polecane posty

Gość chcę zrozumieć

Czemu faceci oglądają się za innymi dziewczynami na ulicy pomimo, że kochają swoje dziewczyny, żony....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo myślą fiutami a nie mózgiem
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka_21
Ja również mimo tego że mam chłopaka oglądam się za innymi mężczyznami :) normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to wnerwia
bo im na to pozwalamy, bo nie dostają za to po pysku gdyby nas na prawdę szanowali nie mieliby odwagi tego robić, albo byliby duzo dużo bardziej dyskretni bo tłumaczenie "patrzą bo lubią, bo są wzrokowcami i im się podobają" jest po prostu głupie problem nie jest w tym, że mają otwarte oczy i że widzą inne kobiety i że widzą że one są atrakcyjne- mają oczy więc nie można mieć o to pretensji problem jest w tym, że nie przeszkadza im w gapieniu się na inne nasza obecność ...ale to już jest kwestia wychowania i kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę zrozumieć
No właśnie, najgorsze, że robią to w naszej obecności. Niech sobie popatrzą bo w końcu "jak się jest na diecie nie oznacza, że nie można spojrzeć w menu" Ale robią nam tym przykrość! A te pindy z którymi się oglądają mają pełną satysfakcję!!!! To jest okropne. Ale chyba tacy są mężczyźni. Mo mąż nigdy tego nie robił ale od jakiegoś czasu to się zmieniło :( Wiem i czuję, że bardzo Cię kocha ale nie mogę tego strawić mimo wszystko!!! Powiedziałam mu o tym i się poprawił. Ale wciąż tego nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to moze być
normalne ?? właśnie, to sie nazywa SZACUNEK no i miłosć chyba przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci to przeszkadza?? Pewna siebie kobieta nie czuje się zagrożona, kiedy facet się ogląda za inną, zazdrość o takie bzdety to domena kobiet o niskim poczuciu wartości, które sie boją być zastąpione przez byle Cizię Mizię z ulicy :) Mój się za inymi przy mnie nie oglada, to raczej za mną się oglądają, ale kurcze ja bym chciała, żeby się za jakąś obejrzal. Ile razy mu mówię : patrz!! jak dupa idzie:D a on: brzydka ... jak takiemu dogodzić. Ubierzcie się w coś seksownego i wyjdzcie z nim na ulicę, raczej się nie będą oglądali, jeśli jesteście atrakcyjne mocno was obejmą manifestując wszystkim samcom na ulicy, że jesteście tylko ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem...
Nie zgadzam sie, jest to poprostu nieprzyjemne. Nie jestem zazdrosna ale boli kiedy on ewidentnie kasuje dziewczyne wzrokiem. Niektórzy faceci mówia , ze wyobrażaja sobie jaka w łozku jest ta kobitka. Ja nigdy nie wyobrażam sobie innych facetów w lłózku, zwłaszcza co 2 spotkanego na ulicy, i za facetami sie nie oladam, po co mam swojego. Ogladam sie tylko jesli jest cudacznie ubrany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym
ty mówisz Wenuska, jaka zazdrosć ??? dla mnie to jest właśnie szacunek i uczucie do tej z którą sie idzie ulicą. Ja np wcale nie boje się tego że go strace, ale co to za kultura?? patrzenie sie na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oodzielcież Baby ogladanie się, czy zerkanie od komentowania. Chłop, który na głos marzy jakby mu było z inną w łózku faktycznie zasługuje na nazwanie go conajmniej nieczułym draniem. Nie rozumiem natomiast co jest złego w samym patrzeniu?? Jak idziecie ulicą za wystawą zobaczycie ekstra kieckę nie zatrzymacie się przy niej, nie zerkniecie chociaż?? No dobra przykład bardziej ludzki: idzie se ulicą takie połączenie Zewłakowa z Bradem Pitem no i może jakimś Latynosem - nie wierzę, że żadna z was ślepi nie wybałuszy :) (dla amatorek blondynów może być połączenie Nicka Cartera z Bekhamem - dla mnie osobiście bleee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym
odpowiadam, spłynęłoby to po mnie, bo głupio bym się czuła, a poza tym co by sobie o mnie taki facet pomyslał: ide ze swoim chlopakiem a gapie sie na innego :o sama nie raz bylam w takiej sytuacji i jakos wrażenia na mnie taki chłopak nie robi który idzie ze swoja dziewczyną i gapi sie na mnie :o zero szacunku, dla mnie to wyglada tak jakby taka osoba chwilowo z kimś się zwiazała ale przy okazji rozglądała sie za kimś nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym -- myślę, że grubo przesadzasz. Związek z kimś, miłość nie jest krótką smyczą, więzieniem jakimś. Twój chłopak jest wolnym człowiekiem ... Powtórzę co powiedziałąm na poczatku PEWNA SIEBIE ATRAKCYJNA Kobieta nie czuje się urażona tym, ze jej facet spojrzał na inną - na nią patzry tysiące facetów i potrafi zrozumieć, że piękne nogi, czy biust przyciągają spojrzenie. Za mną się ogladają, ja się za innymi oglądam, za moim facetem sie ogladają, on za innymi przy mnie nie. Ile razy komentuje przy nim, że mi się taki czy siaki piłkarz podoba i ZADNE Z NAS NIE TRAKTUJE TEGO JAKO BRAKU SZACUNKU. Okazujemy sobie go na kazdym kroku, a zresztą on moich komentarzy i tak nie bierze na serio, bo najwięcej to wypowiadam pozytywnych komentarzy pod jego adresem. Własciwie to ja mu uświadomiłam jaki jest przystojny i jak wiele kobiet na niego zerka, moje komentarze wobec innych kwituje żartem - bo jest ponad to, zna swoją wartość. Mam kupę kolegów, w stałych związkach, którzy nie omieszkają mnie obdarzyć komplementem kiedy mnie widzą, robią to nawet przy swoich dziewczynach, a wiem, ze oni je bardzo bardzo kochają i szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest takie jedno stare prawdziwe powiedzenie ze : Przy jednej dziuze to Kot zdechl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdechł to tobie rozum tępa koorfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×