Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osob dbajacych o figure..

Polecane posty

Gość gość

Od jutra zamierzam zmienić swoje nawyki żywieniowe.. Moj dzien w tej kwestii wygląda następująco: wstaje ok 9.00 pije czarna z mlekiem, pozniej kolejna czarna z mlekiem, okolo 12.00 jem śniadanie,zazwyczaj kanapka plus parowka, okolo 16.00 obiad tu roznie zupy,zapiekanki makaronowe,spaghetii..zawsze cos innego. I tak okolo 20.00 zaczyna mi sie chciec jesc, wtedy pochlaniam jakas kanapkę,trochę czekolady, jablko,jakieś chipsy..lubie tez wieczorem jak juz syn idzie spac napić sie piwka,czasem z mezem jemy okolo 20.00 pizze lub bagietki czosnkowe. Chcialabym sie zmobilizować do zmiany,jesc normalnie i bardziej wartosciowo,bo musze przyznać ze fizycznie czuje sie ciągle zmeczona, cerę mam poszarzala. No i oczywiscie to co zajadam wieczorami odklada mi sie na brzuchu,ramionach i piersiach,a nogi i biodra pozostaja szczuple. Ogólnie waze 56-57 kg,mam 166cm ale chcialabym byc bardziej proporcjonalna i przede wszystkim dobrze sie czuc,zwlaszcza ze nadeszla jesien,zaraz zima i brak slonca nie sprzyja. Moze macie jakieś fajne pomysly jak powinnam rozplanować swoje posilki, jak u was to wygląda. Czy dodatkowo cwiczycie,biegacie czy jestescie w inny sposób aktywne fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagę masz bardzo dobrą. powinnaś raczej zacząć ćwiczyć a nie brać się za jakoś dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazysz bardzo dobrze. Ja mam 165 cm a waze 62 kg i bardzo dobrze sie czuje ze swoja waga. Jestes ciagle zmeczona bo sie nie ruszasz, wieczorem zamiast zasiasc na kanapie to idz z mezem na spacer, zapisz sie na silke, zumbe, wiadomo teraz jesień, ale w lecie mozna wyjsc na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o jakas diete by chudnac,bardziej by nie zajadać po nocach.by określić sobie Np,śniadanie o tej i o tej..jakies pomysly na nie, i tak samo z reszta posilkow,ile wody,ile czego dozwolone..czego unikac. Moja figura pomimo dobrej wagi wymaga znaczących poprawek..przede wszystkim brzuch i talia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×