Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puszekkwiatuszek

dobijamy do "50" a w środku nas wiosna

Polecane posty

Gość puszekkwiatuszek

brakuje mi fajnych psiapsiółek które lubią pospolitego ruszenia a nie tylko dom,dzieci, wnuki,gotowanie ,pranie ..... czy są takie które mają tak samo jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla polska inteligencja
jak zaczniesz dobijac setki wroc, znajde ci opiekunke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
nie musisz sama ją zatrudnię ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niż dinozaury
Ja już po 50-tce, a nadal z wiosną w głowie i sercu ;) Dziecko dorosłe. Wnuków brak. Żadne męskie portki nie krępują moich sposobów na życie.Prace domowe nie są moim ulubionym zajęciem. Pracę zawodową lubię, ale bez niej też mogę żyć. Lubię wypady "Polskę". Dłuższe, planowane i oczekiwane z wytęsknieniem przez kilka miesięcy, ale i te spontaniczne, weekendowe. Czytam. Czasem obejrzę film. Chętnie pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
witaj , w zeszłym tyg byłam na "kino kobiet " sala była pełna bab , młodszych-starszych i chyba wszystkie mamy taką potrzebę wyjścia i poznania innych nie wiecznie tych samych twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niż dinozaury
Witaj :) No cóż, pewnie wszystkie chcemy jeszcze urozmaicić swoje dni. Także te panie, które wydają się bez reszty pochłonięte domem, dziećmi itd. - też miewają chyba takie "ciągoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
też brakuje takich klubów , może kafejek gdzie można by było dołączyć do dyskusji ,plotek , wypić kawę ot tak sobie bez wzbudzania podejrzeń "co ona robi sama w knajpce , chyba czeka na adoratora " :D zastanawiam się czy by takiej kafejki nie założyć ? co miałaś na myśli "swoje dni " bo ja dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niż dinozaury
"Swoje dni" - bez żadnych podtekstów :) Po prostu każdy dzień mojego życia, niezależnie od tego czy mam lat 20 czy 70, musi być ciekawy. Ja jestem w środku mojego czasu i jeszcze dużo fajnych chwil mi sie zdarzy :) jeśli chodzi o knajpki: nie mam zahamowań, żeby iść sama na obiad, kawę czy wino - ale to raczej poza miejscem zamieszkania. Moja praca sprawia, że widok mnie i alko powoduje u niektórych pewien dysonans poznawczy...;) Do kina, na koncert sama - jak najbardziej. W góry czy w ogóle na jakiś wypad zwykle ruszam sama. Lubie być tylko ze sobą. Ale towarzystwo sympatycznych też jest ok. Pomysł z kafejką fajny. Choć w niedużym mieście, jak moje, fajne knajpki przeważnie są puste i szybko upadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
oj poważnie to brzmi "na widok mnie " :) ale masz rację , tez lubię sama niż byle jak, byle kim , jeszcze trochę napiszesz a pomyślę (oprócz pracy) że widzę lustrzane odbicie :) na chwilę opuszczam Cię , pózniej poczytam ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niż dinozaury
Hehe. Po prostu w pracy mam często do czynienia z ludźmi uzależnionymi od alkoholu, których staram się przekonać do terapii uzależnienia. Dlatego, trochę niewiarygodna bym była, gdyby widywano mnie w towarzystwie "procentów". I tyle w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
a co bylo w was gdy mialyscie 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie temat o tym, co było, ważne jest tu i teraz....na wspomnienia przyjdzie jeszcze czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niż dinozaury
18 lat to niełatwy wiek. wojna ze sobą i ze światem. Ale 25 - 30 i teraz - to praktycznie bez różnicy. Ta sama dusza, tyle że w bardziej zniszczonym opakowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......a dusza chyba jednak bardziej pogodzona, z sobą i światem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niż dinozaury
Zdecydowanie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby wiosna była w nas zawsze:D potrzeba do tego takiego zdrowego egoizmu, dzieci dorosłe, wnuków brak w ogóle, albo w zasięgu;) więc czas pomyśleć o sobie...tylko o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
to fajnie mile panie, ze tak sie czujecie bo nie ma nic radosniejszego dla nas panow jak spotkanie z usmiechnieta i zadowolona z siebie kobieta :-) jestescie wtedy tak mile dla oka jak kwiaty, trzymajcie tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miłe, że są panowie, którzy to dostrzegają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
tak to miłe że są tacy panowie i vice versa :) chciało by się zrobić coś spontanicznego a na swej drodze spotykam same "nie wypada " a dlaczego nie ? ja się staro nie trzymam a z obowiązków dawno wyrosłam :) a nowinki chłonę wszystkie , zaraz wskakuję w spodenki i będę się w słońcu wylegiwać aż mnie spali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypada, wypada....;) a tych, co tak mówią niech też spali....z zazdrości, że tak ładnie w tych spodenkach wyglądasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swoją drogą, to zmień drogę, na własną:) i rób to na co masz ochotę....tak spontanicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
zimno mi brrr :D robię spontaniaki sama czasem z kimś ale dla mnie to mało , wiem że często coś ogranicza nas ALE jak jak się będzie odkładać na potem to KIEDY jak pójdę w piach :( może założyć partie " ćwierćwieczne młódki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
miało byś" półwieczne młódki" sorry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec tematu pozytywnych 50 tek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
o nie to nie koniec , dziś znów słonko i uśmiech :) zakwasy po wytężonym fitnessie , dobra duża kawa i wyjście ,wypad , gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
no gdzie? w mej mieścinie chyba uderzę w województwo obok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wielkie miasto kusi?;) w mieścinie nie ma nic ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
tak , za godz wyjazd do Wr,,,,,,ia :) gdzieś w tym tłumie to będę JA , znaki szczególne : oranż paznokcie,czarne jeansy ;) stawiam wszystkim kawę kto mnie rozpozna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×