Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puszekkwiatuszek

dobijamy do "50" a w środku nas wiosna

Polecane posty

Gość Ina nowa
Do "puszekwiatuszek" Uśmiech, to dobry sposób na życie, niezależnie od wszystkiego :) Głośny śmiech, nawet wbrew złemu samopoczuciu, owocuje poprawieniem nastroju. Takie sprzężenie zwrotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina nowa
Jeszcze coś, Śmiech zaraźliwy bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina nowa
Jeszcze coś, Śmiech zaraźliwy bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ina nowa
Dwa razy wysyłałam, krótki tekst, ale żadna próba nie powiodła się, tylko połowa przeszła, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźmaaa
heloł wszystkiego lepszego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszku, jestes super! Też staram się patrzeć pozytywnie, cieszyć się małymi rzeczami i znajdywać dobre strony życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nadzieją
Wszystkim w Nowym Roku optymizmu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z nadzieją
Wszystkim w Nowym Roku optymizmu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
witam wszystkich w Nowym Roku wielkim uśmiechem :D zyczę Wam bajki która zawsze kończy się pięknie , moi drodzy poimprezowałam jestem zmęczona , ale jak są fajni ludzie to nie ma zmęczenia , gorzej wypadła rodzina -tu to była mordęga , wolała bym 100000 ludzi obcych mi ale umiejacych zagadać ,pobawić , zartować niż 1 marudę !!dziś dopiero zorientowałam się ze mamy 6 stycz.:D:D co u Was się działo przez te "magiczne " dni , ja będę co wpis opisywać perypetie ..............🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak przeżyjesz ten rok ? kryzys będzie wielki euro bedzie kosztować ok,6,7 zł , będzie uśmiech od rana do wieczora ? w końcu i lat przybyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźmaaa
Moze i będzie hehe, bo niektórzy maja dochód w Euro. A straszyć kogoś dodatkowymi latami to jest co najmniej śmieszne. Jeżeli ktoś ma z tym problem to już w wieku 30 lat wpadnie w nielichą panikę. Przecież NIKOMU lat nie ubywa z czasem. A jeśli ktoś nie ma z tym problemy, to nawet w wieku 75 lat nie będzie nad tym myślał. Co do kryzysu to co jakiś czas straszą. A prawdą jest, że kto sobie zawsze nie radził, to czy kryzys czy wręcz przeciwnie- zawsze będzie żył na minimum gwizdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
witaj wiedzmo ;)jak tam zdrówko ! a co tyczy kryzysu to ja go mam średnio co parę godz.:D i wiekowo się jakoś trzymam , damom lat się nie liczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
kto to jest ? wisi pod sufitem i grozi ! odp: żarówka "osram" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy w takim wieku gdzie to chciało by się swiat zmienić a zarazem nic nie robić , tyle nam przychodzi pomysłów a nic nie wykonujemy , po chwilach rozmyslan dochodzimy do wniosku ;niech młodsi tym się zajmą a my olać to wszystko za stare jesteśmy :( puszek podziwiam radości tak mało jej się ma terażniejszych realiach , sama bym się cieszyła gdybym miała to co chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam sama .nic sie nie dzialo.poznalam kogos i moje zycie wywrocilo sie do gory nogami.nie mam spokoju.ale moze sobie z tym jakos poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukija
hej :) to prawda, miłość i fascynacja potrafi ubarwić zwykłe szare życie też mi się przytrafiło i teraz rozumiem powiedzenie "zakochać sie i umrzeć" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
witam wszystkich dobijających :D dawno mnie tu nie było ,no i nie umiało być ! dopiero skończyłam sezon noworoczny a :) a tu koniec karnawału ,cząbry ,niedzwiedzie, zapusty itp,,,,, jejku ja się wykończę :D prognoza na ten rok to same wesela, no i jak dobrze pójdzie to......hhh.....nie będę zapeszać ,no i botox:D a co tam u was słychać ? oprócz lat więcej na karku 50' obudzcie się !! niedługo wiosna , kochanie się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
strasznie mnie dziś energia rozpiera ,wysyłam wszystkim moje fluidy energetyczne by się działo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×