Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puszekkwiatuszek

dobijamy do "50" a w środku nas wiosna

Polecane posty

Gość gość
z której str. będzie wjazd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
no gość ? no nie ,czy zawsze wszystko musi kręcić się wokół spraw nieprzyzwoitych :) ja czekam na kumpelę i jedziemy siną dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba świat tylko wokół tego się kreci ;) no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
podbijam temat , czy tu są jakieś babki takie jak ja ??? czy ja jestem sama taka zwariowana ? czy naprawdę morda w kubeł i do domu starców ? czy ze mną jest coś nie tak że idąc w 50 mój organizm cofa się w 30 ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa, sa tylko pewnie w realu albo na innych stronach... Kafeta znana jest z newybrednych komentarzy na poziomie gimbazy. Niby mnie to nie rusza ale meczy wylawiawianie konkretnego wpisu z zalewu wulgaryzmow. Poszperaj za innymi stronami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witoszka
witajcie.Też tak mam.Nie czuję swoich lat(dopiero teraz) Głupio mi było się przyznać,że''w środku wiosna''.W myślach(marzeniach) idę krok dalej.Ale o tym na razie sza... .Fajnie macie,że możecie się spotkać i pogadać. Skrzykuję sie z kolezanką,która mieszka w odl.100km.Jutro jedziemy do Ustronia Morskiego na basen. cieszmy się z wolności na przekór z samotności też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
myślałam że temat umarł śmiercią naturalną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam duchowe wiosny w opakowaniu około pięćdziesiątki. Przyjemna jest ta wiosna duchowa, a gdy się jeszcze dbało o opakowanie to jest całkiem fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka45
Witam wszystkie panie, ja też dobijam już do pieknego wieku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz albo nie
Cześć :-) , jak miło że jest taki topik i takie osoby, aż mi się gębula uśmiechnęła, chcę sie zarazić tą Wasza radością życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleanka
Czy temat upad? i już nie ożyje? nie wierzę... Odzywajcie się - pełne życia i radości, wiosny w sercach i odrobiny szaleństwa w głowie - dojrzałe kobiety. Będę tu regularnie zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 50ce
A ja czuję zapach jałowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim ! Piękny dziś dzień, jest dość ciepło i nie pada :) Pogoda w sam raz na długi spacer.. który ja już dziś od rana zaliczyłam ;) Na świecie robi się coraz bardziej kolorowo ! I ja dziś chyba powieszę jakieś kolorowe światełka w koło domu, co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleanka
To byłam ja, oleanka, zapomniałam wpisać nicka. Witaj gościu po 50tce :) Zapach jałowca? Cudownie :) Ale takiego prawdziwego, żywego zza okna, czy przyprawy, bo coś tam gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
witam olenko i inne dojrzałe waw ,,mój topik się odradza 😘 za 3 tyg dojdzie nam następny rok w metryce :) robię wszystko by być jak najdłużej "fajna" natury nie da się oszukać więc czemu nie skorzystać ze sztuczności , bo kiedy jak nie teraz ;) stawiam kawę wszystkim (pierników na razie brak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleanka
witaj autorko :) fajnie, że zajrzałaś, obawiałam się, że już porzuciłaś temat ;) Co masz na myśli piszą o "korzystaniu ze sztuczności"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sztuczność to kwas hialuronowy lub botox , na 89% chcę a reszta to obawa bo............?, ile osób tyle opinii , raz się żyje więc kiedy jak nie teraz ,tylko nie chcę być lwem :D na razie wcieram to co reklamują , głowa siwieje a d.pa szaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
to wyżej to ja i dodam jeszcze że rozpiera mnie energia , mogła bym łopatą wykopać tunel na drugą str. świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość po 50tce
Witaj oleanko.Jeżeli chodzi o jałowiec ,to ten na krążku.Najbardziej mnie załamuje to że czym dłużej pracuję tym dalej mam do emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźmaaa
JK J nie mogę czytać o tej energii po 50 tce. zżera mnie zazdrośc i frustracja. jestem coraz grubsza i coraz brzydsza. Ludzie są źli albo głupi. Ktoś poranił mojego psa podwórzowego. Po zabiegu który kosztował kilkset zł. chyab stanie się psem domowym... Mąz mnie nie lubi. Ja nie mam pracy... ciągle jakieś kontuzje. Jedyny facet który zwraca na mnie uwagę jest w związku i na pewno go nie rozwali dla mnie. Nie mam kasy, nic nie umiem robić, na dodatek miałam kontuzje ręki. Dzisiaj patryzłam na wieżowce. Ale by było dobrze odlecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie jest dobrze... dlatego niektórzy uciekają w dewocję. a inni w szaleństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aura też robi swoje , meteopatami jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dewocję to jeszcze pół biedy... bo nikomu nie szkodzą a mogą sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta 50 " z wiosną w środku ??? czyżby jej przeszło i tak jak reszta zdewociała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed 50-tką wnuki? Porażka. Ja mam jeszcze całkiem nieduże dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się nie śpieszy do bycia babcią. Co to w ogóle za szał jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę osobom wypowiadającym się w temacie. Ja "dobijam" do 25, a w środku zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekkwiatuszek
jestem jestem , wcale nie zdewociałam , tylko szaleję na pełnych obrotach , kupiłam nowe auto 👄 drżyjcie , maszyna na jaką mogą sobie pozwolić celebryci i ja :) powiem tylko tyle : żyją całą klatą piersiową 👄 , wolna od obowiązków , czas dla siebie +spa co dzień , zawsze uśmiechem zarażam innych , no i kocham mojego męża który narzekać nie może 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie fajne babki...tez juz prawie tyle latek mam...i tez wiosna w sercu...i tyle energii mam, ze czasmi nie wiem juz co zrobic ze soba...na dodatek seks mi sie ciagle marzy a tu chwilowo nie ma z kim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wnuki przeszkadzaja...fajna sprawa, mozna bezkarnie baraszkowac na basenie z nimi, bawic sie w piasku nad morzem, zjezdzac z górki na workach ...tylko zeby na cały etat babia nie zostac, bo wtedy faktycznie czasu mało dla siebie...ale my jeszcze przeciez prace mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×