Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry kurs do CPE tylko gdzie?

Polecane posty

Gość gość

Czy może ktoś coś wie gdzie iść aby było tanio i dobrze....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do TFLS, na pewno dobrze się przygotujesz do egzaminu i to za nieduże pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika7788
zdecydowanie tfls, znani są z przygotowywania do egzaminów i dają gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam i też polecam TFLS. To najlepsza szkoła przygotowująca do egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za TFLS.. Chodziłam tam na CPE i porządnie mnie przygotowano. Szkoła daje nawet gwarancję zdania egzaminu. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, az oczy bola od tych sztucznych reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zamierzam się zapisać na kurs CPE, szperałam po różnych stronkach i z tego co wyczytałam, jestem już pewna, że zapiszę się do TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawiedziesz się jeśli zapiszesz się do TFLS na kurs CPE. Przekonałam się na własnej skórze, że w tej szkole doskonale przygotowują do tego egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy gdzie szukasz. Jeśli Warszawa to zdecydowanie polecam tfls. Szkoła od lat przygotowuje do egzaminow i wie jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Na taki kurs zdecydowanie warto zapisać się do szkoły TFLS, gdyż ma ona najlepsze wyniki w zdawalności tego typu egzaminów. Daje też gwarancję zdania egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TFLS są bardzo dobre kursy, szczególnie do egzaminów certyfikowanych, byłam na kursie CAE w tflsie i muszę przyznać, że szkoła jest na bardzo wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napiszę nic oryginalnego, gdyż zgadzam się z poprzednimi opiniami. W szkole TFLS najlepiej przygotujesz się do CPE. Szkoła ma po prostu ogromne doświadczenie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, TFLS jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o kurs CPE i inne certyfikaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że szkoła TFLS najlepiej sprawdzi się w przygotowaniu do CPE. Chodziłam na intensywny kurs CPE w wakacje właśnie do TFLS i w krótkim czasie dobrze przygotowałam się do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o warszawe to tylko tfls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie że TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczyłam się w TFLS w zeszłym roku i z czystym sercem mogę każdemu polecić. byłam na poziomie A2 i przygotowywałam się do FCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam szkołę językową TFLS. Pracują tam bardzo doświadczeni lektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w TFLS doskonale przygotowują do takich egzaminów jak CPE. Byłam w tflsie na kursie ale do CAE i był świetnie zorganizowany i prowadzony. Myślę, że to dzięki doświadczeniu i współpracy z najlepszymi lektorami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami. Ja też oceniam TFLS bardzo wysoko. Dzięki kursom w tej szkole zdałam maturę z anglika. Teraz chodzę tam na kurs włoskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do szkoły TFLS w Warszawie. SZkoła TFLS i Metodyści są chyba najbardziej znanymi i najstarszymi szkołami w Warszawie Zajęcia mają w centrum w 5 lokalizacjach do wyboru. Przed podpisaniem umowy jest spotkanie z metodykiem, który profesjonalnie potrafił określić mój poziom znajomości języka oraz zaproponował odpowiednią grupę. Zajęcia miałam 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy po 2 godziny lekcyjne oraz dodatkowo w piątek konwersacje z nativem. Ciekawie prowadzone zajęcia i dużo dodatkowych materiałów których nie znajdzie się w książkach. W grupie miałam 5 osób co sprzyjało nauce. Były testy sprawdzające jak też mock exams przydatne przed egzaminem który zdawałam. Proponuję wejść na http://szkoly-jezykowe.com/ gdzie prowadzony jest ranking najlepszych szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak słyszałam że jesli ktos chce zdawac certyfikaty to tylko szkoła TFLS. Mają specjalną kadrę która potrafi przygotowac do egzaminów. Mają mock exams i dają gwarancję zdania egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam i bardzo mile wspominam jeśli chodzi o kurs w szkole TFLS. Chodziłam tu na kurs i byłam zadowolona.Kurs świetnie prowadzony i do tego w niskiej cenie. Oprócz tego dostałam też kurs języka włoskiego gratisowo. Szkoła ma wysoki poziom i renomę. Wszyscy mili i kompetentni. Co mi sie podobało do jeszcze fakt że dostałam ksiązke do kursu gratis bo była taka promocja i długopis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Warszawa to tylko szkoła TFLS . Jest to centrum egzaminacyjne i maja tu kursy przygotowujące do egzaminów . Świetne ceny i do tego jeszcze maja rożne promocje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak na serio to w żadnej szkole językowej Cię dobrze nei nauczą, usiądz z ksiazkami do egzaminu i się przygotuj, polecam kursy i tutoriale po angielsku z róźnych rzeczy, czytanie ksiazek po angielsku, rozmawianie z Brytyjczykami o ile takich znasz :P rozmawiaj w domu po angielsku z domownikami, staraj się myśleć w tym języku 3 miesiące i masz cpe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×