Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dr Dmytrzak Szczecin

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może coś napisać na temat dr Dmytrzaka ze Szczecina , proszę o opinnie od osób operowanych w ostatnich dwóch latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrost jego to ok 1,7 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jeszcze była "czarna lista chirurgów plastyków" to był tam częstym gościem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale to są starsze opinnie , może ktoś był operowany u dr niedawno i może opisać swoje wrażenia . Ja słyszałam ze jest bardzo dobrym chirurgiem ale nie widziałam żadnej jego pracy i galerii na swojej stronie nie posiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam o nim nienajlepsze opinie za to o Piotrowiaku słyszałam źe dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcesz u niego robić? Jak biust to mojej znajomej koleżanki robiły (ale dawno temu zaznaczam) i każda zadowolona. Aczkolwiek tyle opinii ile osób. Tutaj na kafe jest gdzieś jego temat. Poszukaj jeszcze na beauty choć tam też jest popularny na czarnej liście. O pracę poproś podczas konsultacji, na pewno ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zrobić lifting piersi z implantami bo nie mam dużo swojego gruczołu i myśle ze do takiej op potrzebny jest chirurg z doświadczeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi ze wybrany wątek nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz konto na beauty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą wstawię tutaj zdjęcie z beauty sama zobacz PB190004.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za zdjęcie , ja je już widziałam na beauty ta dziewczyna miała aż cztery op piersi od roku jeśli dobrze pamietam 2007 a 2012 miała ostanią i nareszcie wyszły jej piersi bardzo ładne , to co zaczol dr Dmytrzak to i zakończył bo każdy inny lekarz gdzie była nie chciał sie na poprawki po kimś porywać . Kiedyś operowali inni za niego ale w jego imieniu i naprawdę nikt nie wie kto operował dobrze a kto żle , dlatego interesują mnie opinie nowsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę na lift z implantem. Właściwie już u mnie wszystko uzgodnione, operacja na początku lutego (ale nie u D.) O Dmytrzaku są różne opinie. Idź na konsultację. Zobaczysz czy lekarz Cię przekona, jakie implanty Ci zaproponuje. Wiesz już sama mniej więcej czego oczekujesz? Jakie implant, rozmiar itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym naturalne D teraz mam 70 C ale sporo skory i są wiszące , ale po tym co sie czyta tu na forum to może być sporo powikłań przy lifcie z implantami i potrzebne jest duże doświadczenie , a jak go nie ma to zdążają sie komplikacje :-( w 2007 Dr Dmytrzak zniszczyl tej dziewczynie piersi i musiał do czterech razy próbować żeby mu wkońcu wyszły , a ja sie boję ze u młodszego stażem lekarza może mi sie takie nieszczęście przydarzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, ze jesteś zdecydowana na Dmytrzaka tylko szukasz potwierdzenia na forum. Ja Ci napisze ze doświadczenie lekarza to raz ale nie każdy radzi sobie z plastyka. Na innym forum poznałam dziewczynę. Tam tez jest galeria i w tej galerii zniszczone piersi po lifcie u jednego ( doświadczonego i niemłodego) lekarza. Także rożnie bywa. Szukałas jego tematów na beauty? Masz jeszcze wizaż (tylko same inicjały ale można sie domyśleć co to za lekarz) i tutaj Kafe. Szukaj opinii, wiele osób nie chce pisać na forum ale na e-mail czy PW chętniej napiszą ci co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wysłuchajcie mnie ! Jest to najgorszy lekarz o jakim słyszałam robiłam u niego liposukcje zapłaciłam i wtedy ostatni raz go widziałam po przyjedzie do domu i zdjęciu ubranka o mało nie zemdlałam miałam około 40 szfuf a tłuszcz nadal był rak jak by ktoś mnie pokaleczył blizny sie przerosły poprostu nie mam słów mogę przesłać zdjęcia to muj mail klakog@live.se gdybym mieszkała w Polsce był go zasadziła i wygrała na pewno zreszta oni sami ram operacji nie robią widziałam ze w maskach lekarskich chodzili faceci jak Hindusi oni biura tanich ludzi a sami tylko kase biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam informację na temat plastyki uda w Szczecinie czy ktoś miał i poleci lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×