Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brakokresu

dziewczyny czy mozliwa ciaza? pomocy! jestem klebkiem nerwow..

Polecane posty

Gość brakokresu

no wiec opowiem wam moją historie od lutego zazywałam tabletki anty w czerwcu brałam je nieregualnie (teraz nie biore w ogole) zamiast typowego krwawienia dostałam tylko plamienia.. przedstawie to tak 29 maj - krwawienie 20 czerwca - stosunek z prezerwatywa 23 czerwca plamienie 3 lipca - test ciazowy ok godziny 14 wynik negatywny (tj. 13dni po) 8 lipca test ciazowy ok godziny 14 wynik negatywnt (Tj. 18dni po)\ 10 lipca test ciazowy ok. godziny 6 rano wynik negatywny 16 lipca wizyta u gina machnal reka nawet mnie nie zbadal powiedzial ze ciaza niemozliwa :( nadal nie mam okresu, nie mdli mnie, nie bola mnnie piersi, wczoraj i dzis zauwazylam jasno czerwona plamke na papierze jedyne co boli mnie podbrzusze.. czy mozliwe zebym byla w ciazy? oszaleje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zrobiłaś tyle testów ciążowych i żaden nie wskazał, że jesteś w ciąży to pewnie nie jesteś. Pewnie przez to że brałaś tabletki nieregularnie tak ci się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża urojona. nienormalna jesteś? lekarz mówi,że ciąża niemożliwa a chyba wielce byś chciała w niej być, skoro 3 testy negatywne, a nadal drążysz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×