Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antonim202

EREKCJA - wizyta u lekarza seksuologa lub urologa

Polecane posty

Gość Antonim202

Witam. mój mąż ma nadciśnienei i musi jeść konkretne leki. które jednak powodują brak wzwodu. Do lekarza nie pójdzie ale oboje mamy koncepcje żebym to ja poszła z jego lekami, żeby lekarz stwierdził co może stosować na erekcje. Czy jest to możliwe? Czy jest szansa to wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
UP UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wstydzi się iść do lekarza ze swoją dolegliwością.. to może wizyta u weterynarza, przecież Wasz piesek cierpi na brak erekcji po lekach przeciw nadciśnieniu na pewno znajdzie się lekarstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
a możesz trochę poważniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest za malo.....
to nie przejdzie, chyba ze masz jakiegos zaprzyjaznionego lekarza. Lekarze bardzo niechetnie zapisuja leki komus, kogo nie widzieli. to jest po prostu niebezpieczne dla pacjenta i bardzo ryzykowne dla lekarza. Bo przeciez czesto, nawet jak sie zbada pacjenta i przepisze mu sie leki po badaniu, to i tak zdarzaja sie efekty uboczne i niepozadane reakcje, ale jak pacjent sie poskarzy, to lekarz ma przynajmniej przykrywke, ze go zbadal i na tamten czas lek wydawal sie odpowiedni. A bez badania, w razie jak cos pojdzie nie tak, to lekarz jest udupiony.....A leki na potencje dzialaja na cisnienie i uklad krazenia, wiec o wpadke nie trudno. Ale sprobowac mozesz, tylko czy to aby na pewno jest dobry pomysl, majac na uwadze zdrowie twojego meza?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
Sugerujesz że przy nadciśnieniu w ogóle powinnam zapomnieć o tych sprawach? :( ... On ma w tej chwili uregulowane ciśnienie, za to w łóżku od ponad roku praktycznie brak zbliżeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
Wiesz jestem już tak zdesperowana że mogłoby to być tylko kilka razy w roku a będę przeszczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę poważniej, bo problem, a raczej podejście do tego problemu jest niepoważne:O skoro mąż się wstydzi, to wybierzcie sie razem do lekarza seksuologa, urologa lekarza rodzinnego nawet ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest za malo.....
samo nadcisnienie nie powinno byc problemem. Problemy z erekcja moga sie pojawic przy cisnieniu zbyt niskim, ale skoro on bierze leki na obnizenie cisnienia, to automatycznie dojscie do wzwodu jest utrudnione. Ale jestem przekonana, ze sa leki, ktore nie maja az takiego wplywu na erekcje, no ale to trzeba isc do lekarza. Jezeli on sie uparl i nie pojdzie do lekarza, to sproboj isc sama do jego lekarza, tego ktory zapisal mu te leki i jemu wytlumacz na czym polega problem. Na pewno znajdzie sie jakies rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
On 100% nie pójdzie. A gdyby recepta była wystawiona na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonim202
Wiem że podejście jest niepoważne... Ale okoliczności czasem trudne... Zmiana leków na nadciśnienie jest właściwie niemożliwa bo te dają mu idealne ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to możlwie by dorosly facet nie poszedł do urologa? wstydzi sie? nie ma erekcji bo seks to dla niego temat tabu, jak cisnienie ma uregulowane problem tkwi gdzie indziej, w psychice, blokadzie rok czasu?? to naprawde musi być prowo bo az niepowazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest za malo.....
faceci tak maja, nie lubia chodzic do lekarza, a szczegolnie tam, gdzie trzeba sciagac spodnie. dodatkowo problem z erekcja to juz naprawde jest dla nich nie do przejscia. Zeby opowiadac o tym obcemu facetowi/facetce......Nie ma w tym nic dziwnego i z dojrzaloscia lub jej brakiem ma niewiele wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma wspólnego jestem lekarzem, jak się niedorzało do tego by dojrzale uprawiac seks, czyli dbac o higienę stosunku, zadbac o to by pożycie małżeńskie intymne sie układało to wymaga to pokonania pewnych barier nawet psychicznych, chyba, że mu tak bardzo na tym nie zalezy,bo kiedy zalezy to góry się przenosi, jak może rok wzlekac? to sa problemy wstydliwe ale po ta specalisci a urolodzy to zaazwyczaj mężczyzni, to pod prysznicem na basenie tez sie wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to normalne ,że jak się wypije dużo zielonej herbaty mocnej to ma się lęki i tak jakby coś sie miało stać zaraz, i jakby ktoś siedział za oknem i się gapił? i boje się odwrócić głowę bo się boję ,że coś jest za mną i coś mi zrobi ? :O piszę tutaj bo temat sugeruje ,że rozmawiacie o tematach zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest za malo.....
wstyd jest naturalnym odczuciem i nijak sie ma do wieku i dojrzalosci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksksksksk
Autorko, niedawno moj maz mial przepisane od lekarza leki na podwyzszone cisnienie. Nie wykupil ich bo dowiedzial sie od swojego wujka, ze te leki powoduja impotencje. Wujek bral te leki przez dlugi czas i mowil ze lekarz nigdy nawet nie wspomnial o takim skutku ubocznym. Powiedzial te ze gdyby wiedzial , nie wzialby tych lekow. Lekarze przepisuje lek na nadcisnienie ale zatajaja przed pacjentami tak wazna informacje!!! Kazdy powinien zostac o tm poinformowany i sam dokonac wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mają powiedziec kobiety ktore rodząć godza się na bycie ogladaną przez lekarzy,pielęgniarki, personel pomocniczy one mają wybór? \\wiec dojrzałośc ma wiele wspólnego, jak nie mysli o sobie wstydząc sie, niech pomysli o zonie, to jak szacunek dla tej relacji, opory sie wtedy chowa, gdy jest się chorym inne priorytety są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly facet
witam .Czy ktoś z dojrzałych panów był u urologa z problemami z erekcją? Jak taka wizyta wygląda? Czy urologa pomógl?(tzn przypisał leki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależyy:)
urolog - najpierw spyta o prostatę :o czyli da na to badanie skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależyy:)
Jeśli stwierdzi na podstawie wyniku , skieruje na USG .....większość problemów związanych jest z prostatą:( jej przerostem .Niestety wielu facetów wstydzi się nawet o tym rozmawiać ....a sygnały istnieją. Choćby to "zwykłe" niby oddawanie moczu. Ktoś pisał o nadciśnieniu........nie bardzo się z tym zgadzam.......Owszem leki na nadciśnienie MOGĄ powodować lekkie kłopoty ze wzwodem ale tysiące facetów je zażywa i "funkcjonuje" w łóżku normalnie.Sugerowałabym autorko by mąż poddał się jednak najpierw badaniu na PSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależyy:)
Urolog MOŻE przepisać leki ale po dokładnej diagnostyce pacjenta.Najczęściej jest to odpowiednik polskiej viagry pod nazwą maxigra ( 4 tabletki ok. 100 zł). Mądry urolog nim jednak je przepisze musi wziąć pod uwagę przede wszystkim wiek pacjenta, NA CO się leczy (np.decyduje tu nadciśnienie tętnicze) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelique273
"a co mają powiedziec kobiety ktore rodząć godza się na bycie ogladaną przez lekarzy,pielęgniarki, personel pomocniczy one mają wybór? " od kiedy do każdej rodzącej przychodzi cały szpital? :D jak ja rodziłam to byłą 1 położna i lekarz czasem wpadał, poza tym byłam tylko ja i mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly facet
ale ja nie mam problemów urologicznych.Mam problemy z erekcja.Biorę leki na nadcisnienie ale b.slabe>Cisnienie mam unormowane.Szukam panow ktorzy mieli podobne problemy i poszli z tym do urologa a nie sexuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzały facett
nie ma tutaj panow ktorzy mieli takie problemy?))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yt23y4d tfy534rd
niee tu same kobiety konoce seksu :) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaw.xoka
polecałabym wizyte u dobrego urologa, poszukaj dr Bełdy, on jest bardzo dobry w tych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×