Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

8zł za godzinę plus umowa śmiecowa

Polecane posty

Gość gość

to jest polska rzeczywistość Stawki wrocławskie. Szok! Jest gorzej niż myślałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No stawka głodowa przeznaczona na wyngiel pewnie a nie na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem można podjeść troszku;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopoki beda ludzie ktorzy sie godza na takei warunki to nic sie nie zmieni.... Ale ludzie zamiast na ulice to i da do pracy..., TAKIEJ pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra moja kolezanka na czarno robila na morzem, we wakacje za.....3,50 za h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3,50? za jaja bym powiesil tekiego co tak płaci... Kur... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tyle bierze zanim nie zmądrzeje ale zmądrzeje szybciej niż myślicie i wtedy kto jej na leczenie pożyczy? Skończy na komunalnym! Taka jest cena głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie głąby są z Was, że innej pracy znaleźć nie możecie w Wrocławiu. x Koleżanka w środę wróciła na Śląsk. Przeszła po kilku firmach i już ma skierowanie na badania i gotową umowę o pracę od pierwszego. Początkowo ma zarabiać 13zł netto/h plus premia do 50%, a potem więcej. Dziewczyna ma średnie wykształcenie techniczne. Wiem ile szukała, bo sam ją po tych firmach woziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś a powiedz mi, po jakich firmach woziłbyś na śląsku kobietę ze średnim wykształceniem ogólnym, która cierpi na schizofrenię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynicrn
feffesf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynicfrn
efesf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łodzi 5 zł/h w muzem do pilnowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to dużo jak na Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 dziś a powiedz mi, po jakich firmach woziłbyś na śląsku kobietę ze średnim wykształceniem ogólnym, która cierpi na schizofrenię?<<< x Po żadnych, ogólniak jest wart tyle samo, co gimnazjum :(, a schizofrenia utrudnia znalezienie pracy :(. x Chodzi mi o to, że wszystkie osoby, które znam i które chcą pracować, tą pracę mają i to za całkiem rozsądne pieniądze. x A tutaj wszyscy twierdzą, że żadnej pracy nie ma, a typowe zarobki oscylują między 3,5 a 8,0. x Może zamiast bawić się pisaniem na Kafe i ciągłym przeglądaniem internetu, zdobędą lepsze kwalifikacje i zaczną NORMALNIE ŻYĆ ? x Dziewczyna, którą woziłem, ma zaliczone określone staże, które ZDOBYŁA WE WŁASNYM zakresie i dzięki temu jest poszukiwanym pracownikiem. Kolega z trudem skończył technikum wieczorowe, ale jest dobry w swoim fachu i ma kilkadziesiąt różnych uprawnień ZDOBYTYCH ZA WŁASNE PIENIĄDZE. Nie jest geniuszem, ale ma spokojną robotę, w której dostaje trójkę na rękę. Jeżeli doliczyć do tego jego prywatne roboty, wykonywane dzięki posiadanym kwalifikacjom (nawet na kierowcę ciężarówek i autobusów), to niżej piątki nie schodzi. Każdy tak może. Wystarczy chcieć i nie być totalnym głąbem lub leniem. Jeszcze raz powtarzam: moi znajomi mają dobrą pracę dzięki KWALIFIKACJOM zdobytym WE WŁASNYM ZAKRESIE i za WŁASNE PIENIĄDZE ! ! ! x Te słowa nie są przytykiem do pani ze schizofrenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 a jakie ty masz kwalifikacje oprócz umiejętności walenia w od\byt i przepychania kału swoim dziv\vom z o******cy do mózgu czym tak chwalisz się na forach, ty obrzydliwy gejusie lubujący się w g0\0wnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś no ale przecież pani ze schizofrenią coś jeść musi. a co jeśli nie ma się na kim uwiesić? renta to chyba trochę za mało żeby popłacić wszystko i na jedzenie starczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nudzi cie to
oj prawik prawik, widzę że nudzisz się strasznie w tej swojej dziurze, coraz więcej tych kont i tematow zakładasz a co kolejny to głupszy.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na rączkę to dobra stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 dziś no ale przecież pani ze schizofrenią coś jeść musi. a co jeśli nie ma się na kim uwiesić? renta to chyba trochę za mało żeby popłacić wszystko i na jedzenie starczyło<<< x A co ma wspólnego NORMALNA praca, z tym, że ktoś jest chory, albo nie posiada kwalifikacji? Ja też mam obecnie mocno ograniczone funkcjonowanie i jakoś nikt nie przejmuje się tym: za co mam żyć. Lekarze, gdy cudem przeżyłem stwierdzili, że teraz już mnie nie leczą, a oficjalną rehabilitację na kręgosłup będę miał dopiero za miesiąc. Wg prawa jestem dzisiaj w 100% zdrowy i muszę sam za siebie opłacać składki (zdrowotną), by mieć dostęp do lekarza. Na bezrobotny pójść nie mogę, bo musiałbym oświadczyć, że jestem zdrowy i gotów do podjęcia pracy. Kilka dni temu był u mnie taki ZUS-owski "ozdrowieniec", któremu po przeszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego, powiedzieli, że teraz jest już zupełnie zdrowy. Tylko ciekawe, dlaczego on o lasce chodzi ? :(. x Praca dotyczy ludzi zdrowych. x Ludzie o ograniczonych możliwościach funkcjonowania, powinny dostawać rentę, umożliwiającą przeżycie. To jednak nie ma nic wspólnego z NORMALNĄ pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra p[łaca jak na rączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warmińsko-mazurskie, miasto ok 50 tys mieszkańców,pracownik administracyjny obowiązki wprowadzanie danych do systemu, kadry, płace i inne prace administracyjne. wymagania wykształcenie wyższe prawo/administracja i pokrewne, doświadczenie minimum rok,znajomość zagadnień kadrowo-płacowych znajomość angielskiego. stawka 3,5/h na umowę zlecenie. padłam jak mi zaproponowali takie wynagrodzenie. przy 8 h dziennie zarobiłabym 28 zł z czego na bilet wydałabym 10 eh. Jeszcze pracodawca oburzony że nie chce się przyjąć pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Policja do mycia kibli a żołnierze do podcietania murzyńskich und cygańskich and ciapatych dooop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Policja do mycia kibli a żołnierze do podcierania murzyńskich und cygańskich and ciapatych dooop! A lekarzyny z zus do ziemniaków und szczawiu and kopru i grzybków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznanska rzeczywistosc: 5zl dla mgr z 3 jezykami i 10 lat dosw. - na umowie 400 miesiecznie. Pol roku tak pracowalam, teraz mam normalna prace ze sr. krajowa, ale ile sie naszukalam to moje, a te 3-godzinne rozmowy kwalifikacyjne w barach to drobny szczegol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ile byście nie pracowali jeżeli sie ma to godzicie róbcie to dobrze cały problem nie jest w pracodawcach bo zawsze tak było ze pracodawca chce zapłacić jak najmniej a pracownik chce zarobić jak najwiecej niestety na rynku pracy nie jest kolorowo trafiają sie rodzynki ale jest ich zamalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego jest ich za malo? bo nie ma zakladow pracy. a dlaczego nie ma zakladow pracy? bo po 89 wiekszosc polozono. a kto to zrobil? komuna ktora zasiadala w zarzadach i radach nadzorczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misio1
nie podawaj przykladow osob, ktore ostro robia po godzinach, bo tu chodzi, zeby utrzymac sie za 5 dni pracy w tygodniu po 8 godzin dziennie, bez koniecznosci tyrania jak wol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to skarbenku musialabys miec plecki... w najwiekszym zakladzie pracy w mojej okolicy ostatnio zatrudnio panienke. panienka przez polowe czasu pracy maluje paznokcie ale staz do uprawnien jej leci. oczywiscie nie z ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×