Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala938

Aktualne konkursy dla dzieci

Polecane posty

Gość Ala938

Witajcie, chciałabym się z Wami podzielić dosyć fajnym serwisem z konkursami dla dzieci. Ogólnie serwis nie jest przeznaczony dla dzieci, ale posiada odpowiednią kategorię http://miastokonkursow.pl/konkursy/kategoria/dla-dzieci Cały serwis jest moderowany ręcznie (z tego, co mi wiadomo), więc nieodpowiednich treści dla dzieci tam nie będzie. Może znajdziecie tam coś dla swoich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10 sierpnia trwa konkurs dla dzieci - Wakacje z kartą PKO Junior. Wystarczy namalować lub w formie kolażu zaprezentować wakacje z kartą PKO Junior. Autorzy najciekawszych prac otrzymają Ipody Shuffle i upominki SKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 7 października trwa konkurs na namalowanie dwóch stworków w szkole, szczegóły na facebookou Nioforkids :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkursik jest dla dzieciaków do 12 roku zycia - „Wymyśl hasło” Zadanie jest oczywiście wymyślenie hasła, hasła bankowego i napisanie, co ono oznacza. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca, pod adresem bankomania@pkobp.pl. Nagrodami są między innymi tablety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia52
Mi się zawsze chce śmiać jak dziewczyny czekają przy ladzie na te saszetki. Jak tylko pani połozy na ladzie to moment giną. Już mają ich całkiem sporo, bo za każde 25 zł saszetka, a jak zakupy się duże zrobi to zawsze kilka. Chyba czas na album, dziewczynki sobie po wklejają naklejki, a przepisy wykorzystamy wspólnie w kuchni. Nawet jeśli nie uzbieramy na fartuch to sam album jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeet
U nas też szybko znikają, a w szkole handel wymienny kartami i naklejkami kwitnie :) Mam nadzieję, że fartuch jeszcze na nas czeka, bo to mają dla pierwszych 5000 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boletka
A do kiedy można w netto te naklejki i karty zbierać? Mam netto niedaleko i synek by się ucieszył na pewno. Patrzyłam na stronę i wyglądają genialnie, bo jest też ogrom tych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarancza
Do 23 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze jest trochę czasu, więc możesz zdążyć. Moja córa szaleje za tymi kartami, znikają z lady z prędkością światła. zamieniają się dzieciaki w szkole, normalnie biznes się rozwija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 25zł to wcale nie taka duża kwota - jak się robi codzienne zakupy to ta kwota szybko się uzbiera. Do tego teraz przed świętami można wyhaczyć nie tylko promocje ale i też kilka kart więcej - bo i zakupy są trochę większe. W sumie to chyba jedna z lepszych akcji przeprowadzona dla dzieci. A do tego ile radości i śmiechu w domu i jaka duma rodzica jak dziecko przygotuje danie dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka323
Teraz jest w netto fajna promocja dla dzieci, za każde wydane 30 zł dostaje się karty Graj ze Scottiem. Dzieci mają niezły ubaw a przy okazji mogą się nauczyć czegoś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliamm
Nie słyszałam o tym a do kiedy to trwa i o czym są te karty? Czasami robię tam zakupy ale nie widziałam żeby coś dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Jak nie przekraczacie tych 30 zł na zakupach to karty można tez kupić za niecałe 2 zł za saszetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważkaa
A do kiedy ta zabawa trwa. Odwiedziłam stronę i nie znalazłam informacj o zakończeniu. Trochę późno zaczęliśmy zbierać i mamy dopiero niecałą połowę kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszsh
MY bierzemy udział w tę zabawę juz od początku, mamy zebrane już praktycznie wszystkie karty. Ciekawe czy zdążymy uzbierać wszystkie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
My zdążyliśmy, bo dzieci wymieniały się dublami. :) Super akcja i pomimo zakończenia dalej bawimy się albumami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×