Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Angielski no problem opinie

Polecane posty

Gość gość

Korzystał ktoś z Was z Angielski no problem? Z tego co wiem, jakaś aplikacja do nauki angielskiego. Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawno temu widziałam ich jakąś darmową wersję. To test taki rozbudowany program z wieloma dodatkami, ale płatna wersja coś tam kosztuje. Za każdy dział, za każdy poziom, około od 60 zł, albo wszystkie od 130 zł. Nie jestem pewna co znaczy to OD, bo może to być tylko jakaś wersja podstawowa, a za każdy dodatek trzeba zapłacić. Ogólnie już uczę się z tymi programami angielskiego z 5 lat i efekty takie, że mam wrażenie iż stoję w miejscu, też tak macie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A testowaliście jakieś aplikacje na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz większość rzeczy jest na telefon, enlinado też możesz odtwarzać na telefonie. Mam pytanie, czy Angielski no problem to jest to samo co Profesor Henry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to jest chyba nawet całkiem inna frma, bo to jest supermemo. Nie stosowałem pełnych wersji tych programów, ale an pierwszy rzut oka Angielski no problem i profesor henry są podobne, ale więcej nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nauce angielskiego moim zdaniem najważniejszy jest kontakt z ludźmi. Bez tego będzie ciężko wam cokolwiek pójść dalej, bo zwroty i słówka można znać, ale to inaczej brzmi w ustach obcorajowców, całkiem inaczej się gada z native speakerami niż z kolegą w klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z twoją teorią co do nauki angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie teoria, to jest fakt :D Chyba najlepszy sposób jeśli chodzi o naukę jakiegokolwiek języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz ją sobie sprawdzić w praniu, bo na ich nowym portalu supermemo.com pierwszy miesiąc jest za darmo. Ja akurat uczę się słówek, ale to w innym kursie, nie znam No Problem'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczę od 2 miesięcy włoskiego z No Problem i jestem bardzo zadowolona - 10-15 minut dziennie, nauka nie jest męcząca, a już po miesiącu czułam, że moja wiedza jest ugruntowana i że potrafię coś powiedzieć :D Moim zdaniem jak najbardziej warto. Na supermemo.com mam abonament, powtarzam też angielski. To moje pierwsze podejście do nauki z aplikacjami na telefon i moim zdaniem działa super, do tramwaju jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest mieć kilka aplikacji na telefonie, ale żeby nie wpaść w głupi nałóg gromadzenia na ilość a nie na jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznasz kogoś do rozmowy, to się przyjaźnicie, piszecie do siebie, gadacie co kilka dni i to motywuje do uczenia się, a uczysz się praktycznie przez przypadek. Jak nie wiesz jako poznać ludzi do rozmowy, to poczytaj sobie o metodzie socjalizatorskiej, na http://enlinado.pl jest bardzo fajnie to opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ożeniła się z Amerykaninem. Ona mówi do niego po polsku, a on do niej po angielsku i się razem rozumieją. Dla mnie to jest trochę szok, ale oni tak już 10 lat żyją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on w towarzystwie gada po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to gada, ale dość słabo. Dużo rozumie, praktycznie wszystko ale średnio chce mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dość znane zjawisko, że ktoś coś rozumie, ale nie umie gadać. Dlatego żeby gadać, trzeba się nauczyć gadać, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja więcej rozumiem po angielsku niż mogę powiedzieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie nie mówią, robią tylko te głupie ćwiczenia w książkach, a później się dziwią, żę tekst czytany rozumieją, a w ogóle nie są w stanie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia swoją drogą. Może nie głupie, bo iteż się przydadzą, ale faktycznie. Rozmowa to jest podstawa porozumiewanai się. Warto robić od czasu do czasu jakieś ćwiczenie żeby sobie coś utrwalić, ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja miałam kiedyś duży problem z nauka języka angielskiego ale od kiedy poznałam metode Zuzy już się nie wstydze mówić po angielsku. Metoda ta pozwala szybko nauczyć się języka i uczymy się go kiedy chcemy i tylko najważniejszych rzeczy. Serdecznie polecam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×