Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Antyszczepionkowcy groźni jak pijani kierowcy

Polecane posty

Gość gość

Uważajcie na tą opętaną idiotkę, która od pewnego czasu krąży po forum i szerzy herezje nie mające nic wspólnego z wiedzą medyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego takim patologiom powinni odbierać dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prwnie ta rzekoma idiotka szczepila do pewnego czasu az jej dziecku stala sie krzywda po ktoryms szczepieniu i teraz sie boi szczepic nadal tym bardziej ze zglebila temat. Ja tez szczepilam do czasu. Smiac mi sie chce ze na osoby nieszczepiace mowi sie antyszczepionkowcy. Ciekawe czy bys szczepila dziecko ktore po szczepieniu trafilo do szpitala z wysoka goraczka i drgawkami. No jestem ciekawa. Wlasnieci ktorzy szczepia mimo niebezpiecznych objawow po szczepieniu sa jak pijani kierowcy. Wiekszosc osob niby anty szczepila do czasu. Nie obrazaj matek ktore osiwialy widzac co zlego dzieje sie po szczepieniach. A najlepsze ze ci co szczepia nigdy ulotek nie czytali nie maja pojecia co to nop nie maja pojecia ze 4 tyg od szczepienia moze.pogorszyc sie zdrowie bo zaden lekarz tego nie powie. Ciemnota sa ci ktorzy szczepia laduja dzieciom ten syf i nie wiedza nawet jaki syf laduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie twoja historia, ale musisz ją rozwinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej, żeby dziecko trafiło do szpitala z powodu niegroźnego odczynu poszczepiennego niż np. z powikłaniami po różnych choróbskach choćby z zapaleniem mózgu? tak ciężko pomyśleć? doczytać? dowiedzieć się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kazdej szczepionce cos zlego sie dzialo. Nie chce mi sie dokladnie tu opisywac. Zawsze byl regres zawsze dziecko zle reagowalo a ja bylam tak glupia ze szczepilam nadal na choroby ktore nie istnieja od wielu lat. A slyszalas o poszczepionkowej odrze o poszczepionkowym polio o wstrzasach anafilaktycznych ?doczytalam statystyki i wiem ze predzej meteor na mnie spadnie niz dziecko zachoruje na polio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstrząsu anafilaktycznego można dostać praktycznie po większości różnych czynników, które obecnie występują jakby każdy miał takie podejście jak ty to polio byłoby tak samo powszechne jak jesienny katar ale lepiej tzn łatwiej tobie jest nie szczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze czy zdajesz sobie sprawe ze tez jestes zagrozeniem jak niezaszczepione dzieci?? z pewnoscia nie masz szczepien na odre,swinke, rozyczke, pneumokoki, meningokoki itp takze biegiem lec sie na to wszystko zaszczep i wtedy wroc tu i pogadamy, poki co nie mamy o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie lepiej, zeby dziecko trafiła do szpitala z niegroźnymi powikłaniami po szczepionce! W ogole przeczytaj jeszcze raz- jeśli niegroźne to po co szpital? A powikłania po chorobach typu odra zdarzają się rzadko, głównie u dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to widać po ostatnich zachorowaniach w Berlinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To k..rwa chodz zaszczep na sile moje dziecko i patrz jak przez dobe piszczy nieprzytomne z bolu idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszy mnie ze dorosli tak tu szczekaja a sami od lat nie byli na nic szczepieni :D hipokryci j****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co widac po przypadkach z Berlina??g****o widac, zmarło jedno dziecko które miało tez inna chorobe i kazdy wirus mogł je zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak zabił je wirus odry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prawdopodobnie zaraził je taki bioterrorysta nieszczepiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To k..rwa chodz zaszczep na sile moje dziecko i patrz jak przez dobe piszczy nieprzytomne z bolu idioto .ja do zarazy się nie zbliżam- troszkę kultury, nie ten poziom panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to dziecko było zdrowe odra nic y mu nie zrobiła, przechorowałoby i tyle, rozumiesz czy nadal bedziesz bredzic?? Poza tym jakie masz szczepienie z tych które maja dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście- choroby zakaźne nie powodują i nigdy nie powodowały zgonów, a te wszystkie badania, szczepienia wymyślają skorumpowani lekarze na zlecenie koncernów farmaceutycznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam zaszczep na sile dziecko ktore po szczepieniach albo tracilo kontakt z rzeczywistoscia albo otwieraly sie rany na cialku albo piszczalo przez wiele godzin albo ladowalo w szpitalu zaszzep chodz zaszczep i patrz na to cierpienie patrz ja idiotka dalej szczepilam bo UFALAM lekarzom .NIGDY SOBIE NIE WYBACZE ZE UFALAM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co widać? Weźcie czytajcie informacje ze zrozumieniem! Wiecie np. że w tym roku, do konca lutego mieliśmy mniej zachorowań niz w zeszłym? A media o epidemii trąbią. Ja nie jestem przeciwniczką szczepień- ale szczepię z głowa, bo patrząc na kalendarz szczepien źle mi sie robi :) Na odre, swinke, rozyczke nie zaszczepiłam i nie zasczepię- chyba, ze wróci pojedyncza szczepionka na odrę a nie kombajn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".ja do zarazy się nie zbliżam- troszkę kultury, nie ten poziom panienko " Ty sam jestes zaraza bo jestem pewna na 100% ze nie masz szczepienia ani na MMR, ani na pneumo czy meningokoki, grype itd ba jestem pewna ze nawet nie miałas ulotki zadnej z tych szczepionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Oczywiście- choroby zakaźne nie powodują i nigdy nie powodowały zgonów, a te wszystkie badania, szczepienia wymyślają skorumpowani lekarze na zlecenie koncernów farmaceutycznychusmiech.gif " czyli z Twojej gadki 90% mojego pokolenia powinno nie zyc łacznie ze mna bo miała odre, ospe i inne mozliwe wirusy i zyje i mam sie swietnie i nie znam nikogo kto miałby problemy po tych chorobach, za to znam mase ludzi dorosłych i dzieci które miały ciezkie powikłania po szczepieniach. Zamilcz lepiej bo gołym okiem widac ze g****o wiesz na temat szczepień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodniono, ze osoby dorosle nie musza ponownie sie szczepic na choroby wieku dzieciecego. A ci co nie szczepia swoich dzieci powinni dostawac bardzo duze kary pieniezne, a jak to nie pomoze to odbierac takim osobom dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłóćcie się idiotki jedne! Ku/r/wa dać wam karabiny to byście się wymordowały jak ścierwa ostatnie pozbawione resztek rozumu! Zastanówcie się ! Jest wojna! Zabija się ludność cywilną, morduje niewinnych obywateli! -Ktoś te zbrodnie finansuje a wy skaczecie sobie do gardeł o to czy szczepionka bezpieczna czy nie! Tam bomby zrzucają a u nas szczepionki rozdają Zarówno jedno i drugie może zabijać bo jak się przyjrzycie sytuacji na świecie to dostrzeżecie że giną niewinni ludzie! Ktoś wyciąga rękę po Wasze życie! Nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie to udowodniono??? Zaraz padne ze smiechu bo takiej bzdury nie słysząłam jeszcze, własnie dorosli powinni sie szczepic bo przechodza te choroby ciezej niz dzieci, no tylko ze dorosłego nie mozna zmusic do szczepienia a dziecko trzeba i tyle bo ktos sobie wymyslił żenujacy kalendarz szczepień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:03 tobie najlepiej odebrać części zamienne i dać mądrzejszym -byłby pożytek jakiś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyciąga rękę po Wasze życie!_____ tak widzimy dlatego ludzie przestaja szczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją durnowatą ufnością nakreśliliście statystyki umieralności na choroby cywilizacyjne! Gdyby nie wasza dziecięca ufność i niechęć do myślenia nie byłoby żadnych chorób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych to potrzeba zaufania a dla drugich potrzeba wzbogacenia się i tak jedni z drugimi w symbiozie od tysięcy lat żyją. A tutaj przychodzą skakać sobie do gardeł ku zadowoleniu tych co potrafią tą agresję przekuć na pieniądz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 Tak jest drodzy forumowicze! Więcej dystansu ! Każdy kij ma dwa końce a radykalne poglądy zbliżają do któregoś z tych końców. -Chyba nie chcecie żeby coś się skończyło? -To uspokójcie się i pomyślcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×