Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

aplikacjha messenger, pytanie ;)

Polecane posty

Gość gość

Hej :) Nie wiem czy to dobre miejsce ale wchodzi tu tyle osób to zapytam. Nie korzystam z aplikacji messenger, korzysta moja znajoma z pracy. Gdy potrzebujemy coś poza pracą wymienić to poprzez wiadomości i jej zawsze pochodzą z owej aplikacji. Wczoraj chciałam wysłać jej wiadomośc jak będzie dostępna (wchodze zawasze w nasze romzowy i widzę czy jest czy była powiedzmy godzinę temu) Wczoraj zaś weszłam i było że była aktywna 3 sekundy temu, myślalam, że moze za chwile będzie to jej podeślę wiadomosć ale tak doszło do 40 sekund i znowu było że dostępna przed chwilą, 2 sekundy.10 sekund, 20 i tak do 40 sekund i od nowa i trwało to tak kilka godzin bo co jakiś czas wchodziłam zerknąc. Ostatecznie wiadmości jej nie wysłałam bo nie znam aplikacji i i nie widziełam czy coś może nie świruje i np. nie dojdzie wiadomośc. Stąd moje pytanie do was czy można tam się tak logowac co kilkanaście sekund, czy to jakaś awaria, czy jeszcze coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się ale nie wiem czy możliwe jest takie regularne logowanie co 40 sekund przez dłuższy czas. Mi by się nie chcialo tak no stop bawić, może była jakaś usterka ale tak tylko wypowiadam się teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×