Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beslim 3 opinie

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje opinie na temat BE Slim 3 na odchudzanie - ktoś to testował? jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No taki tabletki na odchudzanie na pewno działają ale czy nie lepiej zastosować coś co działa cały czas a nie jak te tabletki tylko czasowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego czasu stosowałem tabletki na odchudzanie ale pomagały tylko czasowo. Znacznie lepsze efekty miałam po zastosowaniu http://hipnosencja.pl/ - świetnie HAMUJE APETYT Efekty już po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałem, że hipnoza jest skuteczniejsza niż takie tabletki jak Beslim 3 i inne tabletki na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BE Slim na odchudzanie jest dobre ale najlepiej zastosować to z ćwiczeniami i dietą - ale jakbym teraz miał się odchudzać to raczej wybrał bym tą hipnozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po beslim 3 będzie pewnie efekty yoyo jak po innych tabletkach na odchudzanie... Opinie o Be Slim 3 są może i pozytywne ale to pewnie piszą osoby, które połączyły to z dietą i ostrymi ćwiczeniami bo to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam hipnosencję na odchudzanie - świetnie działa - hamuje apetyt po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy Be Slim 3 to nie jest oparte głównie na kofeinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiła wczoraj te NAGRANIA HIPNOSENCJA i faktycznie to działa :) Po przesłuchaniu nagrania na odchudzanie do samego wieczora zjadłam dwa małe posiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki to tylko wspomaganie, potem wato jeść 1/2 mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy jeść regulanie by nie było jojo potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam te tabletki w sklepie Rossmann i stosuję drugi miesiąc i waga 3 kg mniej. Mam takie wrażenie ,że mój przewód pokarmowy który jest " rozleniwiony" pracuje lepiej gdy biorę tabletki i waga powina jeszcze spaść. Owszem więcej ruchu nie zaszkodzi i wieczorem z kalorycznością uważać .Ocena produktu pozytywna i pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam powiem że postanowiłam na razie sprawdzić te nagrania hipnozy ze strony http://hipnosencja.pl/ i SUPER - jest efekt :) Tydzień odsłuchiwania zgodnie z instrukcją - 1 kilo gram na wadze już mniej ALE co najważniejsze jem mniej i nie zmuszam się do tego - nie odczuwam tak wysokiego apetytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoza działa - potwierdzam. odchudzałem się raz z dziewczyną z takimi nagraniami - ja schudłem 25 kg dziewczyna 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy mniejszy apetyt po 4 dniach z tymi nagraniami - świetne :) Nie sądziłam, że można tak łatwo schudnąć bez tabletek na odchudzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie te nagrania hipnosencja zmniejszają apetyt :) Rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sam debil w kólko wypisuje jaka to hiposencja swietna he he zmien chociaz nick debilu . a ty jak chcesz schudnac ruszaj dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak dokładnie działa taka hipnoza na tych nagraniach? Czy to jest to samo jakbyśmy poszli do hipnotyzera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to może nawet i lepsze to jest niż wizyta u hipnotyzera - z tego względu że odchudzanie u hipnotyzera to kwestia 1-3 wizyt po jakieś 400złotych każda - tutaj masz nagrania, słuchać 10 czy tam 20 dni i efekty są takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie piszecie w związku z ochudzaniem ale piszecie nie w temacie bo tematem tego forum są tabletki - Beslim 3 opinie ? Hipnosencja to jest odzielny temat ,więc odpowiedzi na stronie jezeli powstanie z tematem np. hipnosencja opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioolla
Ale dobrze że dziewczyny piszą na temat skutecznego odchudzania - lepiej zastosować coś co jest skuteczne i ma trwałe efekty w odchudzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jest tak, że jeden temat się rozwija i zamienia się w drugi :) Zarówno w dyskusji codziennej tak jest, jak i w internecie. Ostatnio nawet na studiach mieliśmy mieć zajęcia na temat porażek i sukcesów (takie psychologiczne), a skończyło się na rozmawianiu o tym jak to jest w innych krajach w europie. Wiecie - tematy się bardzo rozwlekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POTWIERDZAM - tydzień czas z nagraniami HIPNOSENCJA i już 1 kilo mniej ;) \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni słuchania tej hipnozy i juz są efekty - znacznie mniejszy apetyty :) Nareszcie coś skutecznego na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam przez m-ce stosowałam 2 be slim a teraz kolejny m-c Be Slim 3 i mam wrażenie ze po tych drugich przybieram na wadze :( jak by zatrzymywały mi wodę w organizmie :/ moim zdaniem jeśli jakieś tabsy to tylko z dietą i ćwiczeniami - inaczej wyrzucanie pieniędzy w błoto - osobiście jem mało ale nie mam czasu na ruch i niestety... Sama woda i tabsy to strata czasu :( Pozdrawiam i sukcesów w odchudzaniu życzę ale tym którzy naprawdę tego potrzebują dla lepszego samopoczucia i dla zdrowia a nie tym którzy chcą się schować za kijem od szczotki !!! Bo sorki ale czytałam na innych forach jak odchudzają się te które ważą np. 62kg przy wzroście 178cm !!! CHORE I ŻAŁOSNE !!! Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te NAGRANIA HIPNOZY NA ODCHUDZANIE działaja tak samo na mężczyzn jak i na kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIPNOZA DZIAŁA NA PONAD 90% LUDZIE NA ŚWIECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tych tabletek ale także stosuję się do wyznaczonej diety i ćwiczeń. Już widzę efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mnie ta hipnoza nie przekonuje, nie wierzę w takie rzeczy, a tabletki i owszem, to są zwykle naturalne składniki działające na nasz metabolizm, łaknienie, ogolną pracę układu pokarmowego, na mnie w każdym bądź razie działa, przyspieszyły moj metabolizm i sprawiły, że nie mam ochoty na wieczorne podjadanie, dieta to mż z przewagą warzyw i owocow poprostu, co do ćwiczeń są to długie spacery, rekreacyjna jazda na rowerze, kręcenie hula hop i przysiady, efekt 7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie ta hipnoza tez działa - już chudłam 4 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×