Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezbronny prawiczek i HIM to jedna osoba na 100%

Polecane posty

Gość gość

nie mogę napisać od kogo to wiem, ale jest to pewne na 100% Być może ona nie zdaje sobie z tego sprawy, ale potrzebna jest jej pomoc, bo ma zaburzenia psychiczne. Nie pastwicie się nad nią bo ona jest po prostu chora, spróbujcie to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezbronny prawiczek to Man of the moon ktory jest odpowiedzialny za bloki 502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezbronny prawiczek momentalnie staje w jej obronie i jedzie po kimś, też się kiedyś zastanawiałem nad tym, może to i prawda... A jeśli chodzi o jej zaburzenia, to każdy kto ją zna to potwierdzi, ja jej odpuściłem, bo dawno się już zorientowałem, że jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona trzyma ze zbereźnikiem i bezbronnym prawiczkiem tym cwelem , może to są te same osoby. Pewne jest to że coś jest tu podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pi/zda od tego puszczalstwa to pewnie wszy łonowe hoduje. Raz mówi że ma 18 lat, a za chwilę że 24. Pie/rdoli też że ma dwójkę bachorów, a za jakiś czas gada że dzieci nie ma w ogóle. Pamięć wybiórczą to ona ma, i to niezłą. Zdzielić sukę metalowym prętem to może się ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, koleżanki truskaweczkę i małpiszona :) Miałem wybaczyć pustej blondi, ale widzę, że mnie dalej obraża. Może zjednoczymy siły i zasadzimy jej wspólnie pożądnego kopa w ten wielki tylek, co wy na to ? K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu to rozjechane doopsko po dwojce bachorów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice zobaczy szpare i znowu wymieknie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K-ce to zdrajca i dwulicowiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, to jesteśmy w komplecie i tworzymy zgrane trio :) Myślę, że nadszedł czas, abyśmy zakończyli to co ona rozpoczęła i zlikwidowali to pełzające ścierwo, raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie jestem Miałem jej odpuścić, ale zmieniłem zdanie rozdepcze i splune na jej sponiewiarane zwłoki. Bękarty zostaną sierotami i pójdą do adopcji, mam nadzieję, że do jakiegoś pedofila :) Ściero him jesteś tutaj, więc zaczynajmy zabawę :D K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infernalka dzisiaj atakowała mnie ze swojego drugiego, krótszego nicku "HIM". Świrowała oczywiście razem z jeszcze głupszym od niej bezbronnym prawiczkiem vel man of the moon. Niech ona tylko tutaj wbije. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że ona ma kilka kont i także pisze z gościa, ale ja ją wyczuwam na kilometr, fleja znów się dziś nie podmyła i zajeżdza smrodkiem od niej... K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×