Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamabdg12345

Blada cera u małego dziecka

Polecane posty

Gość mamabdg12345

Mała ma rok i 7 mies.Jak na swój wiek wysoka, waga ...no mogłaby mieć z 2-3 kg więcej taki troche niejadek.Ale jest zdrowa przynajmniej nie biegamy od lekarza do lekarza.Tylko ta blada cera... Wiem,że to głupota że ludzie mają z dziećmi dużo większe problemy nie wiem czy to jakiś powód do niepokoju, latem buźka była ładna opalona a teraz naprawdę wygląda jakby była chora. Jeszcze jej babcia ile razy powtarza ojej jaka ona blada co doprowadza mnie już do szału. Podawać jej sok z marchwi?Słyszałam, że w dużych ilościach skóra robi się pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka mafi
i najlepiej jeszcze B12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmenny
ja tez jestem blada od dziecka-i naprawde -sok z marchwii to zle rozwizanie - w malych ilosciach -tak -ale marchew- ma duze ilosci betakarotenu i witaminy A -c ow nadmiairze szkodzi- taka cech jej urody - nie warto walczyc bo mozna zaszkodzic-znalam takich co chllali dziennie 2 litry soku marchwiowego i to domowego swiezo wyciskanego- taka ilosc to im zaszkodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmenny
nawet teraz mi mowia zem bladajak trup-a mnie to wali- bo sie mi to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsfds
Powinnaś iść z dzieckiem do solarium:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka mafi
duza ilość karotenu niszczy wątrobe, zrób jej wyniki bedziesz wiedziała czy nie ma anemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmenny
kocham ma bladosci tyle -a moda na opalenize gówno mnie obchodzi -zdrowie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem blada, strasznie blada, szczegolnie zimą wtedy widać mi nawet zyły a skóra czasem ma trupio fioletowy odcień, ale jestem w pełni zdrowa, krew pierwsza klasa badana co 3 miesiącem zero braków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem blada od zawsze, dodatkowo moja skóra się nie opala, choćbym nie wiem jak próbowała :D na dłoniach skórę mam prawie przezroczystą, żyły mi widać... Ale jeśli Cię to martwi, to jak najbardziej do lekarza. Lepiej rozwiać obawy przez kogoś, kto się zna, niż dostawać ataku paniki bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilmenny
wyniki badan zawsze mialam dobre- i fajno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka mafi
ale morfologia nie wykazuje tego co napisałam, sa to dodatkowe badania, które pozwalaja zobaczyc czy organizm pobiera własciwa ilosc witamin z pożywienia, mozna wazyc 100kg i miec anemie. takze popros lekarza o badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa a kto powiedział ze ktoś wazy 100kg i nie ma anemii? i nikt tu tez chyba o morfologii nie wspominał. Ja jestem blada a anemii nigdy w zyciu nie miałam, a jak już wspominałam krew badana regularnie, równiez pod kątem żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabdg12345
No wydaje się zdrowym dzieckiem biega bawi się bardzo duzo mówi w sumie buzia jej sie nie zamyka dlatego myslałam, że powodów do niepokoju raczej nie powinnam mieć. Może faktycznie pójdę do lekarza chociaż dla pewności te badania zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorowa :]
Powinnaś zbadać dziecko w kierunku pasożytów, albo nawet odrobaczyć profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro bedzie dyszcz
A miewa podkrażone oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka mafi
nie kupisz nic od pasożytów bez recepty, tak czy tak pójdziesz do lekarza, wiec ci powie co bedzie najlepsze i co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro bedzie dyszcz
jak to nie kupi nic na pasozyty ? kupi kupi Nie środki chemiczne, bo szkoda niszczyć dziecku organizm, ale ziółka, vernicabon, vernicardis, można zrobić też nalekę czoskową, która będzie dobra dla zdrowia dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
dokładnie, inne nalewki ziołowe też mozna kupić, takie ziółka dobrze robia na cały organizm, i tarwnie sie poprawia i uodpranija organizm etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie co najmniej nienormalne. Najpierw niech zbada dziecko czy ma pasożyty, jak ma to i cała rodzinke. Pasożytów jest całe mnóstwo i ziółkami i lekami sie ich nie wytępi... a środki odrobaczające musi dobrac lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghy
. Lekarze kompletnie temat ignorują, nie chcą dawać skierowań na badania, bo po co? Zwykle zdesperowani rodzice robią badania na własną rękę i często się okazuje, że candida i lamblie hulają po człowieku aż miło. I przyczyn tych zakażeń też jest mnóstwo. Mieszkanie ze zwierzakami to jedno, ale też terapie antybiotykami, zabawy w piaskownicy, jedzenie nieumytych owoców i warzyw, inne dzieci zakażone a nieleczone w szkole czy przedszkolu. Chyba powyższe sytuacje są udziałem większości dzieci, więc przebadać z pewnością nie zaskodzi własnego dziecka i w razie konieczności wyleczyć lekami i odpowiednią dietą. A zainteresowanych szerzej odsyłam do forum Pasożyty, candida: forum.gazeta.pl/forum/f,86962,Pasozyty_candida.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka mafi
o dobrze wiedziec, kupie małej swojej, chciałam ostatnio pyrantelum kupic w aptece to mi nie sprzedała, ale pinda nie zaproponowała mi nic bez recepty. teraz jzu wiem, to kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marika
ty na bank masz robale, skoro masz w domu pieski :) 99,9% ludzi posiadajaych zwierzeta ma pasozyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez koty. Nie mam raczej roblai, musiałam się badac w zeszłym roku, a i psy i koty są odrobaczane co 6 miesięcy:) i nic z nich nie wychodzi także też nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimigimigimi
córka mafi-wystrczy poszperać w necie można znależć na peczki preparatów ziołowych na pasożyty dla dzieciaków. Mariika- co Ci lekarz musi dobrać ? nic nie musi, bo lekarze nawet nie chca badac w tym kierunku, a co dopiero przpisywać. Pasożyty to bardzo poważny i duży problem i jeśli mama sama na to nie wpdanie żeby dziecko odrobaczyc to rzadko kto ci o tym powie. Badania na pasożyty często wychodzą niegatywnie a robale szaleja az miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli matka ma podejrzenia że dziecko ma robale to idzie do lekarza i prosi o odpowiednie badania, nie chce lekarz badać to niech robi to na własną ręke. W życiu nie uwierze że robactwo moża wytępić ziółkami. Może i można, ja w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonetka.,...,,,
Ja robiałam badanie na paozyty 15 razy i nic nie wyszło, jak w jedym labarotorum juz krzywo na mnie patrzyli to szłam gdzie indziej. Dopiero za 16 potwierdziło się że robale sa, a lekarze mi wmawiali że mam migrene i do konaca zycia bede z tym chodziła , po odrobaczaniu ani raz bólu glowy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furgonetka.,...,,,
Noo ja akurat leczyłam ziółkami i dieta, bo chemia nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, to ja chyba w najbliższym czasie też się przebadam skoro Tobie za 16 razem wykazało cos. Na wszelki nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×