Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bóg uzdrawia przez youtube

Polecane posty

Gość gość
wierzy ze kazdy moze uzdrawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad cztery lata. Nie odpuszczałem. Mówiłem: „Je./z.u, przecież Ty chcesz uzdrawiać! Czytam o tym w Biblii”. Słuchałem mnóstwa świadectw i sam modliłem się nad ludźmi: w szkole, na ulicy, w szpitalach, w Tesco. Podchodziłem do chodzących o kulach, do chorych i… nie działo się nic. 
 i tak 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na mszy z modlitwa o uzdrowienie, przyjęłam namaszczenie chorych, modlę sie Nowenna Pompejańską. Bardzo wierze Bogu i w Nim tylko widze szanse uzdrowienia. Nawet jeśli przez dobrego lekarza. Bóg zapłać za dobre słowo. Za to, ze sie przejęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie dzieje bo wiele osób ewangelizuje przyjedza do polski baszabora Antonello Cadeddu oraz z ojcem Enrique Porcu, ze Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia z Sao Paolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg tworzy swoją armię w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te, kaszmirowski, wróciłeś? ja ci kwa dam uzdrawianie przez internet, idiotów szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu, dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merkaba ale po zalogowani nie moge pisac zadnej litery chyba mam bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umpa umpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oredzie z medjugorie 25 ,1 ,2017 Drogie dzieci! Dziś wzywam was, abyście modlili się o pokój. Pokój w ludzkich sercach, pokój w rodzinach i pokój na świecie. Szatan jest silny i chce was wszystkich zwrócić przeciwko Bogu i przywrócić was do tego wszystkiego, co jest ludzkie i w sercach zniszczyć uczucia względem Boga i Bożych spraw. Dziatki, módlcie się i walczcie przeciwko materializmowi, modernizmowi i egoizmowi, które oferuje wam świat. Dziatki, zdecydujcie się na świętość, a ja ze swoim Synem Jezusem oręduję za wami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzdrawia witek wilk i Jakub Kamiński - Były piłkarz który stał się Ewangelistą i uzdrawi w imie jezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SERIO WIERZYCIE W COS TAKIEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w cuda sie nie wierzy ale w uzdrowienia które Bóg czyni to tak bo jak inaczej to wyjasnic ze np w imieniu jezusa bólu reki szyji oka kaze odejc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×