Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warka87

brak checi do zycia

Polecane posty

ostatnio nie mam wogole dobrego nastroju, chodze smutna, wszystko mnie drazni. Mimo tego ze jestem zdrowa, mam prace, faceta czuje ze czegos mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie miałam ochoty ani sily z tym walczyc. było mi zle, nawet nie wiedziałam dlaczego. Czułam bezsilnosc, brak ochoty do zycia. nigdy nie bylam tak zgaszona, przygnebiona. i nawet nie wiedziałam dlaczego tak sie dzieje. Koleżanka namówiła mnie na oczyszczenie aury ze strony http://energiaduchowa.pl . Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Stanęłam w końcu na nogi. Tego było mi trzeba. Nigdy bym nie powiedziała, wcześniej, że moje niepowodzenia życiowe były spowodowane brakami energetycznymi, a jednak to było prawdą. Obecnie żyję z dnia na dzień i cieszę się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
warka, bierz faceta, wyjedźcie na wakacje - nie stacjonarne, zwiedzaniowo-wyprawowe. Po powrocie planujcie coś ciekawego nowego na w/e i piątki. To do knajpki, to wyjazd nad jeziorko, rzekę, teatr..itd. Wszystko zależy ile masz pieniążków, bo jak rozumiem dzieci nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×