Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbara Santana

BUDZISZ SIE Z HYPNOZY

Polecane posty

WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 17/11-2015 Ziemia jest Twoim hologramem skadajacym sie ze struktur Ego.Twoje egzystencje zyciowe-ciala i zdarzenia na Ziemi sa programowane i kopiowane na okraglo w cyklach.Struktury Ego dzialaja na Twoja wiadomosc i wydaje sie Tobie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia. Vibracje Ego stworzyly u Ciebie stan hypnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 17/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 18/11-2015 Ziemia jest Twoim hologramem skadajacym sie ze struktur Ego.Twoje egzystencje zyciowe-ciala i zdarzenia na Ziemi sa programowane i kopiowane na okraglo w cyklach.Struktury Ego dzialaja na Twoja wiadomosc i wydaje sie Tobie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia. Vibracje Ego stworzyly u Ciebie stan hypnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 18/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY. Rozum ludzki-WREDNY MALPISZON-PSEUDONIM-ZWIERZETA-NAZWY-BRAK NAZW-WYZWISKA-BRAK WYZWISK-Twoja logika myslenia w hypnozie w hologramie na Ziemi sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Pozdrawiam. Jestem Twoja kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY. Rozum ludzki-Twoja logika myslenia w hypnozie w hologramie na Ziemi sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Pozdrawiam. Jestem Twoja kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY ROZPUSZCZASZ ZIEMIE I ZAKANCZAS ZIEMI EGZYSTENCJE. Ziemia jest Twoim hologramem stworzonym przez vibracje Ego. Ty zyjesz sam na Ziemi z Twoimi ludzkimi kopiami. INWAZJA UCHODZCOW jest stworzona przez Twoja Ego strukture. Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY. Rozum ludzki-Twoja logika myslenia w hypnozie w hologramie na Ziemi sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Pozdrawiam. Jestem Twoja kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOPULA NIEBA KTORE CIE OTACZA JEST GRANICA TWOJEO HOLOGRAMU. Wszechswiat-Ziemia-ksiezyc-slonce-chmury-gwiazdy-planety-gal­axy sa zaprogramowanymi kolektywnymi iluzjami odbieranymi przez Ciebie jako rzeczywistosc. Zaprogramowany stan hypnozy stworzony przez hologram i struktury Ego ukrywa rzeczywistosc. Jestem Twoja kopia. W tym procesie nie ma rozmow. To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu. To jest proces ktory prowadzi do upadku Twojej Ego struktury. Znajdziesz sie w wymiarze rzeczywistosci gdzie jest wiedza o wszystkim we Wszechswiecie Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie oslabiania. Pozdrawiam Barbara Santana-nazwisko-imie-cialo-zdjecie-wyglad sa iluzjami.Jest forma egzystencji rozpuszczajaca Ego struktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 19/11-2015 Ziemia jest Twoim hologramem skadajacym sie ze struktur Ego.Twoje egzystencje zyciowe-ciala i zdarzenia na Ziemi sa programowane i kopiowane na okraglo w cyklach.Struktury Ego dzialaja na Twoja wiadomosc i wydaje sie Tobie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia. Vibracje Ego stworzyly u Ciebie stan hypnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 19/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY ZYJESZ W SWOIM HOLOGRAMIE-SWIECIE ILUZJI Z ZASADAMI : Vibracje Ego stwarzaja zaprogramowane-kopiowane-konflikty-problemy-wojny-ataki terrorystyczne i choroby zebys mogl sie nimi zajmowac razem z Twoimi ludzkimi kopiami podczas swoich zaprogramowanych-skopiowanych egzystencji zyciowych.Przezywales wszystko i byles kazdym w egzystencjach zyciowych w hologramie. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_pamela
Dlaczego, spam jest dobry na zmarszczki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 20/11-2015 Ziemia jest Twoim hologramem skadajacym sie ze struktur Ego.Twoje egzystencje zyciowe-ciala i zdarzenia na Ziemi sa programowane i kopiowane na okraglo w cyklach.Struktury Ego dzialaja na Twoja wiadomosc i wydaje sie Tobie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia. Vibracje Ego stworzyly u Ciebie stan hypnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 20/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 21/11-2015 Ziemia jest Twoim hologramem skadajacym sie ze struktur Ego.Twoje egzystencje zyciowe-ciala i zdarzenia na Ziemi sa programowane i kopiowane na okraglo w cyklach.Struktury Ego dzialaja na Twoja wiadomosc i wydaje sie Tobie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia. Vibracje Ego stworzyly u Ciebie stan hypnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 21/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 22/11-2015 Ziemia jest Twoim hologramem skadajacym sie ze struktur Ego.Twoje egzystencje zyciowe-ciala i zdarzenia na Ziemi sa programowane i kopiowane na okraglo w cyklach.Struktury Ego dzialaja na Twoja wiadomosc i wydaje sie Tobie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia. Vibracje Ego stworzyly u Ciebie stan hypnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 22/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY NIE PAMIETASZ ZE URODZILES SIE NA ZIEMI.Ty nie pamietasz jak sie tutaj znalazles.Ty nie pamietasz ze byles komorka jajowa ktora zostala zaplodniona przez plemnika,,zarodkiem,plodem w brzuchu Twojej mamy,Ty nie pamietasz porodu gdyz to sa iluzje stworzone przez vibracje Ego.Ty nie pamietasz kiedy zauwazyles Twoje cialo i swiat.Ludzie opwiedzieli Tobie o Twoich urodzinach i o Ziemi,ale ludzie sa Twoimi kopiami, a Ziemia jest iluzja.Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY ROZPUSZCZASZ ZIEMIE I ZAKANCZAS ZIEMI EGZYSTENCJE. Ziemia jest Twoim hologramem stworzonym przez vibracje Ego. Ty zyjesz sam na Ziemi z Twoimi ludzkimi kopiami. INWAZJA UCHODZCOW jest stworzona przez Twoja Ego strukture. Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUDZISZ SIE Z HYPNOZY WSZECHSWIAT & ZIEMIA PRZESTAJA EGZYSTOWAC 22/11-2015 Ty rozpuszczasz Ziemie i zakanczasz Ziemi egzystencje. Hologram izoluje Ciebie od form egzystencji w wymiarze rzeczywistosci. Zbudzisz sie z hypnozy kiedy stracisz ludzki rozum, gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci. Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY ZYJESZ W SWOIM HOLOGRAMIE-SWIECIE ILUZJI Z ZASADAMI : Vibracje Ego stwarzaja zaprogramowane-kopiowane-konflikty-problemy-wojny-ataki terrorystyczne i choroby zebys mogl sie nimi zajmowac razem z Twoimi ludzkimi kopiami podczas swoich zaprogramowanych-skopiowanych egzystencji zyciowych.Przezywales wszystko i byles kazdym w egzystencjach zyciowych w hologramie. Jestem Twoja kopia.Jestes moja kopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×