Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym zaproponować mojemu mężowi taki oto pomysł...

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zaproponować swojemu mężowi otwarte małżeństwo. Jednak nie wiem jaka będzie jego reakcja. Jesteśmy oboje dość liberalni, niestety konserwatywne społeczeństwo, które nas otacza robi swoje i nie wiem jak zareaguje. Jak Wy panowie zareagowalibyście na taką propozycje żony? Jak mu to powiedzieć żeby zrozumiał, że to jego kocham a propozycja wynika tylko z chęci przeżycia czegoś nowego i urozmaicenia życia? Chciałabym znowu poczuc sex z kims innym niż mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
występuje ryzyko zapłodnienia przez obcą spermę i użeranie się z nie swoim bękartem w przyszłości, odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki, tabsy i dni nieplodnec- nie ma ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i lepiej niech nie będzie tego ryzyka, bo jak ktoś uważa, że przy tabletkach są dni płodne i niepłodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa miłosc to zycie tylko z jednym partnerem a reszta jest zdrada nawet jak sie zgadzacie sami na to poczuje ze jusz go nie kochasz licza sie czyny nie słowa ale słowa takze rania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to lepiej tego nie chciej bo możesz wylądować pod mostem z bezdomniakami którzy będą cię obracać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewierna żono lepiej uważaj, bo jak mąż przeczyta na twoim laptopie te dyrdymaly, to po powrocie z pracy którego dnia zastaniesz zmienione zamki i walizki ze swoimi ciuchami na bruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem myślę, że pod pewnymi warunkami, mógłbym się na to zgodzić. Trudno jednak nie zauważyć, że taki układ a nawet sama propozycja, niesie za sobą przeróżne ryzyka. Jeśli naprawdę jesteś pewna, że tego chcesz, to raczej nie powinnaś waluć kawy na ławę. Spróbuj jakoś męża wysondować, pogadać niby w żartach, pooglądać amatorskie filmiki z takimi sytuacjami... A jeśli jego reakcja będzie zachęcająca, pociągnij temat dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By było sprawiedliwie powinien być seks z drugą parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestescie liberalni to powiedz mu o swojej fantazji. A najlepiej 2m+Ty. Wtedy bedziesz miala super odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jaki ch/uj w takim razie mu małżeństwo? Jak facet chce zaliczać inne i chce aby jego dupa się puszczała z innymi, to nie będzie się żenił, bo wyszłoby na to że jest idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×