Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcialybyscie niesmialego i malo inteligentnego faceta ale z dobrym sercem?

Polecane posty

Gość gość

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, musi być inteligentny i powinien mieć choć kapkę pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawik20
A wy jesteście takie inteligentne co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre serce nie przyda sie tu za duzo ,bo taki ani niczego sensownego nie wymyśli ( inteligencja) ani nawet jak wymyśli nie wcieli tego w czyn (niesmiałość ) sory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobre serce nie przyda sie tu za duzo ,bo taki ani niczego sensownego nie wymyśli ( inteligencja) ani nawet jak wymyśli nie wcieli tego w czyn (niesmiałość ) sory usmiech.gif x Ty nawet kobito nie umiesz pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym sercem sie nie najesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet kobito nie umiesz pisać... x wez nie pitol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty nawet kobito nie umiesz pisać... x wez nie pitol jezyk.gif x Jesteś głupia to też głupiego powinnaś sobie szukać;).Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wyglądu nigdy nie miałam szczególnych wymagań ale mój facet musi być inteligentny i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś głupia to też głupiego powinnaś sobie szukać x bo prawde ci napiasałam sierotko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś głupia to też głupiego powinnaś sobie szukać x bo prawde ci napiasałam sierotko ? x x Bo piszesz jak dziecko z podstawówki pindolino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo piszesz jak dziecko z podstawówki pindolino x taaa, akurat to cie tak zabolało pekaesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo piszesz jak dziecko z podstawówki pindolino x taaa, akurat to cie tak zabolało pekaesie jezyk.gif x Weż mi opróżnij jajca głupi babiszonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>chcialybyscie niesmialego i malo inteligentnego faceta ale z dobrym sercem?<<< Jak jest mało inteligentny i nieśmiały, to zapewne swoją spolegliwość wobec tych śmiałych uważa za dobre serce :D :D :D. Mówiąc tak, aby autor zrozumiał: z tego, że jest PIERDOŁĄ usiłuje zrobić swój atut :D :D :D. x A jak rzeczywiście ma dobre serce i jest przy tym mało inteligentny, to od razu odda innym, to, co jego żona zarobi i ich dzieci będą żyć w biedzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jesteś głupia to też głupiego powinnaś sobie szukać .Ile masz lat?<<< Głupek temat założył i zainteresowała go głupia (wg niego oczywiście :D ) :D :D :D. Choć dziewczynie intelektualnie do pięt nie dorasta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś >>>Jesteś głupia to też głupiego powinnaś sobie szukać .Ile masz lat?<<< Głupek temat założył i zainteresowała go głupia (wg niego oczywiście smiech.gif ) smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . Choć dziewczynie intelektualnie do pięt nie dorasta usmiech.gif . x Ja prdl jaki ty głupi pantofel jesteś. Masz chociaż kobietę jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie dowiedzieliśmy jakie to dobre serce ma autor posta ! z drugiej strony okazuje sie ,że wcale nie jest taki nieśmiały :) no chyba,ze to tylko w necie pokazuje różki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, ale jesli przy okazji nie dalby sobie w kasze dmuchac i znal sie na ludziach? Do tego dodajmy ze wysportowany i przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jestem autorka :D i powyzsze wypowiedzi nie byly moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ok, ale jesli przy okazji nie dalby sobie w kasze dmuchac i znal sie na ludziach? Do tego dodajmy ze wysportowany i przystojny?<<< Jak autor tematu wygląda, tego nie wiemy (na szczęście :D :D :D ), x ale że jest PRZYGŁUPEM WYBITNYM, to z wątku jasno wynika :D :D :D. x Przemuś 24: dlaczego nie piszesz z żadnego ze swoich wielu głupich nicków :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 dziś >>>ok, ale jesli przy okazji nie dalby sobie w kasze dmuchac i znal sie na ludziach? Do tego dodajmy ze wysportowany i przystojny?<<< Jak autor tematu wygląda, tego nie wiemy (na szczęście smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ), x ale że jest PRZYGŁUPEM WYBITNYM, to z wątku jasno wynika smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif . x Przemuś 24: dlaczego nie piszesz z żadnego ze swoich wielu głupich nicków smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ? x x Ty koleś jesteś niedorozwinięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>i jestem autorka i powyzsze wypowiedzi nie byly moje <<< W takim razie PRZEPRASZAM, choć zupełnie nie rozumiem: dlaczego zadałaś takie pytanie? Trudno ocenić charakter nowo poznanego człowieka, więc na początku będzie widać jedynie jego brak inteligencji i ciapciowatość nieśmiałością zwaną, a taki zestaw chyba skutecznie odstrasza kobietę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i jestem autorka smiech.gif i powyzsze wypowiedzi nie byly moje usmiech.gif x Dokładnie to nie ja jestem autorem tylko ta głupia p***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ty koleś jesteś niedorozwinięty?<<< Nie. x Dlaczego podejrzewasz, ze jestem taki, jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Ty koleś jesteś niedorozwinięty?<<< Nie. x Dlaczego podejrzewasz, ze jestem taki, jak Ty? vv Misio- I love you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie zadalam z ciekawosci, czy sa babki ktore leca na dobre serce u faceta pomimo wad ktore odstraszaja przecietne kobiety :) bo jak by nie patrzec to niesmialosc nie jest taka tragiczna, gorzej z inteligencja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×